Inspiron 13 7380

  Inspiron 13 7380

  Inspiron 13 7380

  V tejto kategórii nie sú žiadne produkty.

  13-palcový kompaktný notebook s úzkymi okrajmi, ktorý ponúka rozsiahle zobrazenia na obrazovke s funkciou Dell Cinema a najnovšími procesormi Intel®.

  Dych berúce vizuály

  Krása je jasnejšia: Elegantná úzka hranica vám dáva priestor na obrazovke pre tie nádherné vizuálne zobrazenia, zatiaľ čo displej Full HD IPS vám umožní prezerať si obrazovku z širokej škály uhlov bez obetovania kvality obrazu. Navyše, neuveriteľne jasný 300-nit panel uľahčuje prácu vonku a streaming je príjemnejší.

  Dych berúci dizajn Inspironu 7380


  Rýchlosť šprintu. Výkon maratónu.

  Power play: Najnovšie a najpôsobivejšie štvorjadrové procesory Intel® s technológiou Intel® HD vám umožňujú otvoriť škrtiacu klapku a dokončiť každý projekt a každý prúdový maratón s rýchlosťou a výkonom. 

  Uľahčenie viacerých úloh: Až 16 GB pamäte DDR4 znamená väčšiu šírku pásma a rýchlejšie načítanie. Okrem toho je prepínanie medzi aplikáciami hračkou, aj keď je súčasne spustených viacero programov. 

  Revolučná odozva: Model Inspiron 13 7000, ktorý sa štandardne dodáva s jednotkami PCIe NVMe SSD, je vybavený funkciou rýchlej bleskovej odozvy, vďaka ktorej je všetko rýchlejšie, plynulejšie a jednoduchšie.


  Inspiron 7380

  Navrhnuté tak, aby ste mohli urobiť viac

  Ohnite ju na svoju vôľu: záves 180 stupňov vám umožní položiť obrazovku na plocho, čo uľahčuje vytváranie a spoluprácu. 

  Bezpečné prihlásenie: Preskočiť prihlásenie pomocou ultra bezpečného a ľahko použiteľného voliteľného snímača odtlačkov prstov, ktorý sa nachádza na tlačidle napájania. 

  Rýchle nabíjanie blesku: S funkciou Quick Charge Battery môžete kedykoľvek spustiť systém. Môžete prejsť z nuly na hotové len za 15 minút. 

  Tenký a ľahký: Inspiron 13 je postavený pre pohodlie a jeho ľahký rám ho robí ideálnym na nosenie na cestách. 

  Pohodlné spojenia:Najnovší port USB 3.1 typu C umožňuje univerzálne nabíjanie, ako aj displej DisplayPort pre pripojenie k externým displejom s veľmi vysokým rozlíšením. Port HDMI 2.0 umožňuje prehrávanie videa až do 60 snímok za sekundu s podporou externého displeja 4K UHD. 

  Osvetlite svoju prácu: Podsvietená klávesnica umožňuje pohodlné písanie v tmavom svetle.


  Zostaňte dlhšie v prevádzke.

  S notebookom Inspiron získate celodennú výdrž batérie. Životnosť batérie porovnávame s priemyselným štandardom MobileMark 2014. Životnosť batérie závisí od konfigurácie produktu, softvéru, používania a nastavení.


  Farba, ktorá vám vyhovuje

  Pink Champagne: Pridajte do svojho každodenného života svetlý, energický, prepracovaný pop farieb, ktorý dokonale dopĺňa každé dobrodružstvo. Platinum Silver: Brilantné brúsené hrany a povrch brúseného kovu dodávajú dotyk sofistikovanosti pre elegantný, luxusný vzhľad.


  Konektory Inspiron 7380

  Porty a sloty

  1. Čítačka pamäťových kariet SD 3 v 1 2. USB 3.1 Gen 1 Typ A 3. Zárez v tvare klinu | 4. Napájací adaptér 5. USB 3.1 Gen 1 Type-C ™ (DP / napájanie) | 6. Výstup HDMI ™ 2.0 von | 7. USB 3.1 Gen 1 Typ A s PowerShare | 8. Univerzálny audio konektor


  Rozmery a hmotnosť Inspiron 7380

  Rozmery a hmotnosť

  1. Výška: 15,19 mm (0,6 ") | 2. Šírka: 309,66 mm (12,19") | 3. Hĺbka: 215,7 mm (8,49 ") | Začiatočná hmotnosť: 1,33 kg (2,93 libier) *


  Navrhnuté pre skutočný svet - pretože tam sa život stáva.

  Chceme, aby ste svoje nové PC milovali celé roky. Preto testujeme notebooky Inspiron pre spoľahlivosť nielen na miestach, kde to očakávate, ale aj na otvorenej ceste pred nami. 

  Objavte teplo: Od šatní k uzamknutým autám testujeme notebooky Inspiron pre prežitie v drsných krátkodobých tepelných podmienkach až do 65 ° C. 

  Všetko na ňom závisí: Testujeme závesy notebooku Inspiron, aby sme sa uistili, že sa stále cítia pevne, dokonca aj po otvorení a zatvorení veka 20 000-krát. 

  Kľúče k úspechu: Testujeme bežne používané kľúče pre 10 miliónov stlačení klávesov a tlačidlá dotykového panela 1 milión krát bez akéhokoľvek zlyhania. Takže choďte do toho, dokončite svoj román. 

  Zapnuté:Bez ohľadu na to, čo nastavíte svoje výkonové a multimediálne tlačidlá, urobili sme ich všetky, aby sme prežili až 40 000 tlačí bez problémov. 

  Twist a turn: Zavolajte nám nadmerné, ale po skrútení základne laptopu Inspiron a veka viac ako 25 000-krát, môžeme vás uistiť, že časti vo vnútri sú dobre chránené. 

  Vždy dobre fit: Pravdepodobne nikdy nebudete musieť odstrániť a znovu nainštalovať batériu Inspiron 30-krát, ale môžete si oddýchnuť s vedomím, že sme to testovali.

  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.