Inspiron 13 7386 2v1

  Inspiron 13 7386 2v1

  Inspiron 13 7386 2v1

  4 produktov

  13,3 "zariadenie 2 v 1 v elegantnom prevedení s technológiou Dell Cinema, úzkym rámčekom a mnohými funkciami, vďaka ktorým budete pripravení na všetko.

  Funkcie a dizajn

  Technológia CinemaColor

  Obraz je rovnako živý ako svet okolo vás. Vychutnajte si bohatšie, žiarivejšie farby a detaily s pomocou farebných profilov Dell.

  Technológia CinemaStream

  Technológia SmartByte vašim videám a hudbe prideľuje maximálnu šírku bezdrôtového pásma, takže sa pri prehrávaní vôbec nezasekávajú.

  Technológia CinemaSound

  Technológia Waves MaxxAudio® Pre zvyšuje hlasitosť a prečisťuje každý tón, ako by ste boli v nahrávacom štúdiu.


  Flexibilný Inspiron 7386

  Flexibilita pre vašu produktivitu

  Štyri režimy: Vďaka inovatívnej konštrukcii môžete všestranné a odľahčené zariadení 2 v 1 Inspiron 13 radu 7000 používať v štyroch rôznych režimoch. Režim stanu je skvelý pre čítanie receptov v reálnom čase, režim stojančeku pre sledovaný filmov v lietadle, režim notebooku pre písanie románov alebo e-mailov a režim tabletu pre pohodlné čítanie v kresle.

  Jednoduché pripojenie: Viacúčelový port USB Type-C ™ umožňuje pripojiť sa do rôznych konfigurácií pomocou jedinej jednoduchej prípojky. Pripojte viacerých monitorov, klávesníc, tlačiarní a myšou do kompatibilného doku v domácej kancelárii alebo sa odpojte behom okamihu a vezmite svoje zariadenie 2 v 1 na cesty.

  Niečo navyše: Využite asistentku Cortana a zadávajte bežné príkazy bez pomoci rúk alebo využite prihlásenie pomocou odtlačkov prstov v systéme Windows Hello a začnite pracovať jediným dotykom.

  Intuitívne použitie pera: Kreslite a píšte prirodzeným spôsobom pomocou voliteľného aktívneho pera Dell Premium navrhnutého pre skicovanie, vytváranie poznámok alebo jednoduché a pohodlné písanie.


  Viac než len pekný vzhľad

  Viac pamäte: Až 16GB pamäte DDR4 SDRAM znamená väčšiu šírku pásma a rýchlejšie načítanie. Okrem toho je prepínanie medzi aplikáciami veľmi rýchle, dokonca aj keď beží viac programov súčasne.

  Výkon procesora: S procesormi Intel® Quad Core ™ 8. generácie máte dostatok výkonu pre všetku zábavu, projekty, atď.

  Disk SSD: Disk SSD PCIe NVMe znamená oveľa rýchlejší čas odozvy, tichšiu prevádzku a zlepšenú odolnosť proti otrasom oproti bežným pevným diskom a je rýchlejší ako bežné disky SSD SATA.


  Praktický Inspiron 7386

  Zachyťte všetko

  4prvkový objektív: Nová, zmenšená webkamera má objektív so 4 prvkami, ktorý využíva viac prvkov než typické webkamery a natáča ostro vo všetkých oblastiach snímky.

  Aktívne zarovnanie: Objektív obsahuje veľmi presnú mechaniku, takže všetky body v obrazu sú zaostrené.

  Prechodné redukcia šumu: Pomocou pokročilej redukcie šumu sa výrazne zlepšuje kvalita videa, predovšetkým za zlého osvetlenia.

  Miniaturizácia: Webkamera kombinuje to najlepšie z oboch svetov vďaka kamere s úzkym rámikom, ktorá zostáva hore v strede displeja, pričom sa stále zlepšuje celková kvalita obrazu.


  Prepojte svoje zariadenia pomocou riešení Dell Mobile Connect.

  Dokonalá integrácia počítača a chytrého telefónu: Pristupujte k niekoľkým zariadeniam, bez toho aby ste museli deliť svoju pozornosť. Riešenie Dell Mobile Connect spáruje váš chytrý telefón so systémom iOS alebo Android s vašim notebookom.

  Obmedzte vyrušovanie: S funkciou Dell Mobile Connect získate možnosť nasmerovať upozornenie na telefonické hovory, SMS, rýchle správy a informácie z ďalších aplikácií priamo do notebooku. Sústreďte sa len na jednu obrazovku a odpovedajte, len keď vám to vyhovuje.

  Zaistite si súkromie: Váš telefón sa k počítaču pripája cez zabezpečené point-to-point pripojenie riešenia Dell Mobile Connect, takže vaše dáta nikdy nie sú cez internet prenášaná je nezabezpečené.


  Konektory Inspiron 7386

  Porty a sloty

  1. Čítačka pamäťových kariet micro SD 3: 1 | 2. Univerzálny audio konektor typu jack | 3. USB 3.1 1. generácie | 4. Napájanie | 5. HDMI 2.0 | 6. Port USB 3.1 Type-C ™ 1. generácie (DP / napájanie)


  Rozmery a hmotnosť Inspiron 7386 2v1

  Rozmery a hmotnosť

  1. Výška: 13,68 mm (0,31 ") | 2. Šírka: 307,7 mm (12,1") | 3. Hĺbka: 212,45 mm (8,36 ") | Hmotnosť: 1,45 kg (3,19 libry)


  Dizajn inšpirovaný vami

  Premyslený dizajn zaručuje, že každý Inspiron bude fungovať spoľahlivo aj po rokoch pravidelného používania. Naše systémy sme dôkladne preverili, či sú dostatočne odolné.

  Teplo i chlad

  Aj po pôsobení teplôt od -40 ° C / ° F do 65 ° C / 149 ° F zariadenia Inspiron stále pracuje.

  Klávesy a závesy

  Tlačidla napájania sú testované na 40 000 stlačení. A tlačidlá klávesnice na 5 miliónov stlačení bez zlyhania. Otváranie, zatváranie, krútenie - základňa a veko zariadenia Inspiron podstupujú desaťtisíce testov.

  Interné komponenty

  Mnohokrát testujeme interné konektory na komponentoch od USB cez napájania až po batérie, aby bola zaručená dlhodobá výdrž a jednoduchá výmena.

  Zobrazuje sa 1 - 4 z 4 položiek

  Filtrovať podľa

  Grafická karta:
  Operačná pamäť RAM:
  Disk - úložisko:
  Veľkosť displeja:
  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.