Inspiron 15 7580

  Inspiron 15 7580

  Inspiron 15 7580

  7 produktov

  Notebook Inspiron 15 7000

  Skutočná kvalita.

  15 "notebook s úzkym rámčekom a veľkým obrazom. Obrazovka s funkciou Dell Cinema a panelom IPS s rozlíšením FHD vás ohromí z každého uhla.

  Funkcie a dizajn

  Technológia CinemaColor

  Obraz je rovnako živý ako svet okolo vás. Vychutnajte si bohatšie, žiarivejšie farby a detaily s pomocou farebných profilov Dell.

  Technológia CinemaStream

  Technológia SmartByte vašim videám a hudbe prideľuje maximálnu šírku bezdrôtového pásma, takže sa pri prehrávaní vôbec nezasekávajú.

  Technológia CinemaSound

  Technológia Waves MaxxAudio® Pre zvyšuje hlasitosť a prečisťuje každý tón, ako by ste boli v nahrávacom štúdiu.


   

  Úchvatne realistický obraz

  Nádherný z každého uhla: Elegantný tenký okraj prináša rozšírený priestor na obrazovke pre fantastické vizuálne zážitky, zatiaľ čo displej IPS s rozlíšením Full HD ponúka široké pozorovacie uhly, bez toho aby došlo k zníženiu kvality obrazu.

  Takto to znie: Technológia Waves MaxxAudio® Pro ponúka profesionálne zvuk, ktorý doplní vaše dokonalé zážitky. Automaticky vyladí zvuk tak, aby mal zreteľnejšie výšky, vylepšené basy a zvýši hlasitosť tak, aby ste všetko počuli presne tak, ako bolo zamýšľané.

  Vynikajúca streamovanie: Užívajte si lepšieho streamovanie online a interaktívneho videa vďaka technológii SmartByte - sieťovému riešenie, ktoré vašim dôležitým aplikáciám zaručí šírku pásma potrebnú pre optimálny výkon.


  Rýchlosť šprintéra Výkon maratóncov

  Presilovka: Najnovšie a najpôsobivejšie štvorjadrové procesory Intel® 8. generácie umožňujú šliapnuť na plyn a dokončiť každý projekt a každý streamovacie maratón s dostatočnou rýchlosťou i výkonom.

  Skvelá grafika: Na detailoch záleží. Grafika nVIDIA® GeForce® MX150 ponúka špičkovú rýchlosť a všetok potrebný grafický výkon - už žiadne oneskorenie ani skreslenie.

  Revolučná rýchlosť odozvy: Vďaka až 1TB pevnému disku a až 512GB disku SSD NVMe PCIe prináša notebook Inspiron 15 7000 bleskovú odozvu, lepší celkový výkon a mnoho úložného priestoru, vďaka čomu je všetka činnosť rýchlejší, plynulejší a jednoduchšie.


   

  Výkonná pamäť

  Ľahšie multitasking: Až 16 GB pamäte DDR4 SDRAM znamená väčšiu šírku pásma a rýchlejšie načítanie. Okrem toho je prepínanie medzi aplikáciami veľmi rýchle, dokonca aj keď beží viac programov súčasne.

  Rýchly prístup: Dostaňte sa okamžite k najčastejšie používaným súborom a aplikáciám pomocou voliteľnej pamäte Intel® opýtanie ™. Vďaka rýchlejšej odozve systému je všetko, čo robíte, rýchlejší a plynulejší. Rýchlosť odozvy pri každodenných úlohách je s 16GB pamäťou Intel® optání ™ až dvojnásobná.


   

  Navrhnutý, aby ste zvládli viac.

  Prispôsobte si zariadenie podľa svojich potrieb: Záves otočný o 180 stupňov umožňuje položiť obrazovku na stôl, čo uľahčuje tvorbu a spoluprácu.

  Pohodlné pripojenie: Najnovšie port USB 3.1 typu C umožňuje univerzálne nabíjanie a podporuje DisplayPort pre pripojenie externých monitorov s veľmi vysokým rozlíšením. Port HDMI 2.0 umožňuje prehrávanie videa rýchlosťou až 60 snímok za sekundu s podporou externého displeja s rozlíšením 4K UHD.

  Posvieťte si na prácu: Podsvietená štandardná klávesnica umožňuje pohodlné písanie i pri slabom osvetlení.


  Farba, ktorá vám vyhovuje.

  Svetlo ružová: Dajte každodenné činnosti jasný, energický, sofistikovaný farebný nádych v podobe svetle ružového odtieňa, ktorý dokonale doplní každé dobrodružstvo.

  Platinovo strieborná: Skvelé, diamantom rezané hrany a povrch z brúseného kovu pridávajú nádych sofistikovanosti k elegantnému a luxusnému vzhľadu a dojmu.


  Dlhšie prevádzka

  Získajte celodennú životnosť batérie vďaka notebooku Inspiron. Na zisťovanie životnosti našich batérií používame štandardný softvér MobileMark 2014. Životnosť batérie sa líši v závislosti od konfigurácie výrobku, softvéru, používanie a nastavenie.


   

  Porty a sloty

  1. Čítačka pamäťových kariet SD 3 v 1 | 2. Port USB 3.1 1. generácie, typ A | 3. Port siete ethernet | 4. Slot bezpečnostného kábla | 5. Napájací adaptér | 6. Port USB 3.1 1. generácie, Type-C ™ (DP / napájanie) | 7. Výstup HDMI ™ 2.0 | 8. Port USB 3.1 1. generácie, typ A, s technológiou PowerShare | 9. Port USB 3.1 1. generácie, typ A | 10. Univerzálny audio konektor


   

  Rozmery a hmotnosť

  1. Výška: 18,81 mm (0,74 ") | 2. Šírka: 361,36 mm (14,23") | 3. Hĺbka: 244,5 mm (9,63 ") | Hmotnosť od: 1,87 kg (4,12 lb)


  Navrhnuté pre reálny svet - tam sa totiž odohráva život.

  Chceme, aby ste svoj nový počítač mali radi aj v nadchádzajúcich rokoch. Preto spoľahlivosť všetkých notebookov Inspiron testujeme nielen na miestach, kde by ste to čakali, ale aj na neznámych chodníkoch do budúcnosti.

  Zakúrte mu: Notebooky Inspiron testujeme na krátkodobé pôsobenie drsných podmienok pri teplote až 65 ° C / 149 ° F (napríklad v šatniach či zamknutých autách).

  Na čom všetko visí: Testujeme, či aj po 20 000 otvorení a zatvorení veka sú závesy notebookov Inspiron zavesené pevne.

  Kľúč k úspechu tvoria klávesy: Bežné klávesy testujeme na 10 miliónov úderov, tlačidlá dotykového panela na 1 milión použití bez zlyhania. A to nie je všetko.

  Tlačidlá: Nezáleží na tom, ako vypínač a tlačidlá multimédií nastavíte. Musia vydržať až 40 000 stlačení. A vydrží ich.

  Skrútenie a otáčanie: Kľudne hovorte, že to je zbytočné. Keď základňu a veko každého notebooku Inspiron viac ako 25 000-krát otočíme, môžeme vás uistiť, že sú súčasti vo vnútri dobre ochránené.

  Vždy vhodné riešenie: Ku 30 vybratí a vložení batérie notebooku Inspiron sa zrejme nedostanete, ale môžete sa spoľahnúť na to, že aj to sme vyskúšali.


  Upozornenie:

  Popis a obrázky sú určené pre celú radu DELL Inspiron 15 7000, jednotlivé parametre sa môžu líšiť v závislosti od zvoleného modelu a konfigurácie.

  Zobrazuje sa 1 - 7 z 7 položiek

  Filtrovať podľa

  Operačný systém:
  Grafická karta:
  Operačná pamäť RAM:
  Disk - úložisko:
  Veľkosť displeja:
  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.