Inspiron 15 7590

  Inspiron 15 7590

  Inspiron 15 7590

  3 produktov

  15,6-palcový notebook s konštrukciou z ľahkej horčíkovej zliatiny, procesory Intel ® Core ™ H-triedy 9.tej generácie a výkonnými NVIDIA ® GTX grafickými kartami.

  Kuriózne ľahký. Pozoruhodne cool.

  Teleso z horčíkovej zliatiny: Tento vysoko výkonný notebook sme navrhli ako jeden z našich najľahších systémov vďaka neuveriteľne tenkému a ľahkému telu vyrobenému z magnéziovej zliatiny, ktorá sa ľahko prepravuje, nech ste kdekoľvek. 

  Znížená hrúbka: tenký exteriér a vysokorýchlostný výkon neboli doteraz kompatibilné. Dvojité ventilátory a dizajn s pántovým závesom chránia váš systém pred prehriatím a extra výduch umožňuje jeho tenký obal.


  Rýchly a pevný Inspiron 7590

  Postavený tak, aby bol rýchly, zdokonalený a aby vydržal

  Nakopnite grafiku: S až NVIDIA ® GeForce ® GTX 1650 grafiky a najrýchlejších dostupných GPU, sa môžete tešiť na ďalšiu silu neúprosnou výkonnosťou. 

  Rýchlosť je podceňovaná: Procesory Intel® Core ™ i7 H-Class s technológiou 6-Core ™ až do 9. generácie prinášajú neuveriteľnú citlivosť a hladké a bezproblémové multitasking. 

  Jednotka SSD ( Solid State Drive ) PCIe NVMe znamená omnoho rýchlejší čas odozvy, tichší výkon a lepšiu odolnosť voči otrasom v porovnaní s bežnými pevnými diskami a je dokonca rýchlejšia ako bežné disky SSA. 

  Pole RAID:Ako pokročilý používateľ môžete nastaviť duálne disky SSD v poli RAID 0 na zvýšenie výkonu disku pri multitaskingu alebo v poli RAID 1 na vytvorenie zrkadlenej záložnej kópie dôležitých údajov. 

  Thunderbolt ™ 3: ™ portu USB Type-C podporou Thunderbolt ™ 3 umožňuje nabíjať váš notebook pripojiť viaceré zariadenia, a užívať dátové prenosy až do výšky 40 Gb, 8 krát väčšia než USB 3.1 Gen 1. 

  Intel ® Memory H10 s úložným priestorom polovodičovým: Získajte odozvu Intel ® pamäť s kapacitou do QLC SSD všetko v jedinom prevedení. Súbory potrebné pre dôležité úlohy sa rýchlo rozpoznávajú a urýchľujú, čo vám pomôže rýchlejšie sa dostať do práce alebo hier.


  Efektívnejšie chladenie Inspironu 7590

  Dizajn, ktorý vám vyhovuje

  Adaptívne Thermals: Váš systém je dosť chytrý, aby vedel, kedy je vo vašich rukách, na kolenách alebo na stole. To mu umožňuje inteligentne prispôsobiť svoje tepelné profily situácii. Zabraňuje sa nepríjemným pocitom v ruke a plný výkon sa uvoľní, keď stojí na stole, aby sa dosiahla maximálna produktivita. 

  Vypínač a snímač odtlačkov prstov: Novo prepracovaný vypínač je elegantne zabudovaný do klávesnice pre elegantný a efektívny vzhľad. Vychutnajte si úplnú integráciu so snímačom odtlačkov prstov na tlačidle napájania, ktoré umožňuje rýchle prihlásenie pomocou systému Windows Hello. 

  Numerická klávesnica: Vaša 15-palcová jednotka obsahuje plnohodnotnú numerickú klávesnicu s 10 klávesami, takže môžete jednoducho udržať produktivitu. 

  Pripravený a čakajúci: Nový senzor s otvoreným krytom zapne váš notebook, aj keď je úplne vypnutý, takže môžete mať prístup k tomu, čo potrebujete, keď ho potrebujete.


  S numerickou klávesnicouNázory na reálny život

  Krásny z každého uhla: Váš systémový displej FHD IPS vám umožní prezerať si obrazovku z širokej škály uhlov bez obetovania kvality obrazu. 

  Žiarivé farby: neuveriteľne jasný 300-nit panel s 72% pokrytím farieb uľahčuje prácu vo vonkajšom prostredí a streaming je príjemnejší. 

  Dynamické zobrazenie: Pozrite si všetky detaily, o ktorých ste nevedeli, že vám chýbajú, s voliteľným rozlíšením 4K Ultra HD, ktoré obsahuje 8 miliónov pixelov, 100% sRGB farbu a 500-nitrový jas.


  Spojte svoje zariadenia s aplikáciou Dell Mobile Connect

  Bezproblémová integrácia s počítačom / smartfónom: Prístup k viacerým zariadeniam bez toho, aby ste si rozdeľovali svoju pozornosť - Dell Mobile Connect spáruje váš iOS alebo Android smartfón s vaším prenosným počítačom. 

  Narušenie limitu: Pomocou aplikácie Dell Mobile Connect môžete telefonovať, odosielať text, dostávať upozornenia a dokonca zrkadliť svoj telefón so systémom Android na svojom počítači, aby ste mohli pracovať so všetkými svojimi obľúbenými aplikáciami. 

  Udržiavajte si svoje súkromie: Váš telefón sa pripája k počítaču prostredníctvom zabezpečeného pripojenia Dell Mobile Connect, a to tak, aby vaše údaje neboli nikdy vystavené prostredníctvom nezabezpečených internetových pripojení. 

  Jednoduchý prenos: Rýchlo presúvajte fotografie, videá, hudbu a dokumenty z počítačov do telefónov so systémom Android a naopak, bez komplikovaných služieb cloudového ukladania alebo ťažkopádnych káblov.

  * Aplikácia Dell Mobile Connect nie je dostupná v systéme Windows 10 v režime S.


  Konektory Inspiron 7590

  Porty a sloty

  1. Čítačka kariet MicroSD 2. USB 3.1 Gen 1 | 3. Kombinované slúchadlá / mikrofón 4. Výkon | 5. HDMI 2.0 | 6. USB 3.1 Gen 1 | 7. USB 3.1 Gen 1 | 8. Thunderbolt ™ 3 Type-C ™


  Rozmery a hmotnosť Inspiron 7590

  Rozmery a hmotnosť

  1. Výška: 17,94 - 19,90 mm (0,71 ”- 0,78”) 2. Šírka: 357,56 mm (14,08 ”) | 3. Hĺbka: 238,84 mm (9,4 ”) Začiatočná hmotnosť 1,59 kg *


  Dizajn inšpirovaný vami

  Každý Inspiron je starostlivo navrhnutý tak, aby zabezpečil spoľahlivý výkon počas rokov pravidelného používania. Naše systémy sme dôsledne testovali, aby sme zlepšili vaše skúsenosti.


  Teplo a chlad

  Aj po vystavení teplotám od -40 ° C / ° F do 65 ° C / 149 ° F, Inspiron udržuje výkon.

  Pánty

  Naše tlačidlá napájania sú testované na 40 000 lisov a klávesy na klávesnici pre 5 miliónov kliknutí bez zlyhania. Otvorené, zatvorené alebo skrútené - základňa a veko Inspironu boli testované desiatky tisíckrát.

  Konektory

  Testujeme interné konektory na komponentoch od USB k AC až po batérie niekoľkokrát, aby sme zaistili trvalý výkon a jednoduchú výmenu.

  Zobrazuje sa 1 - 3 z 3 položiek

  Filtrovať podľa

  Grafická karta:
  Operačná pamäť RAM:
  Disk - úložisko:
  Veľkosť displeja:
  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.