Inspiron Micro Desktop

  Inspiron Micro Desktop

  Inspiron Micro Desktop

  V tejto kategórii nie sú žiadne produkty.

  Malý desktop s veľkým potenciálom. DELL Inspiron Micro Desktop je plnohodnotný počítač v ultra malom prevedení, ktorý sa zmestí kdekoľvek. 

  Pristupujte k vašim obľúbeným hrám, aplikáciam a webovým stránkam v okamžiku vďaka až štvorjadrovým procesorom Intel® Pentium ™ najnovšej generácie, ktoré sú mimoriadne energeticky efektívne.

  Výkon, rýchlosť a kapacita

  Užite si rýchly štart systému a prístup k vašim dátam vďaka spoľahlivému 32GB SSD disku, plus získate jednoročné predplatné až na 20 GB v Dropboxe pre vaše dáta. Voliteľne je možne osadiť aj 500GB disk. Úložisko ako aj pamäť RAM je možné jednoducho upgradovať vďaka jednoduchému prístupu.

  Všetky schopnosti v malom tele

  Pasuje na akýkoľvek stôl alebo policu a nespôsobí neporiadok. Môžete ho držať jednou rukou. Jeho dizajn mu umožňuje jednoducho splynúť s vašimi ostatnými zariadeniami. S gigabitovou LAN, integrovaným Bluetoothom a najvšej WiFi 802.11a/c ste pripravení mať rýchly prístup k vytváraniu sietí a zábavy.

  HDMI a DisplayPort pripojenie posyktuje jednoduché pripojenie viacerých monitorov pre praktickejší multitasking, plus 4 USB porty a 3-v-1 čítačka kariet SD vám pomôže pri pripojení externých úložísk, displejov, tlačiarní a zariadení s ľahkosťou! 

  HDMI a DisplayPort tiež umožňujú ľahko pripojiť k ľubovoľnému televízoru HDMI alebo zobrazenie pre streamovanie obľúbeného videa kdekoľvek v dome.

  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.