Inspiron Micro Desktop


Malý desktop s veľkým potenciálom. DELL Inspiron Micro Desktop je plnohodnotný počítač v ultra malom prevedení, ktorý sa zmestí kdekoľvek. 

Pristupujte k vašim obľúbeným hrám, aplikáciam a webovým stránkam v okamžiku vďaka až štvorjadrovým procesorom Intel® Pentium ™ najnovšej generácie, ktoré sú mimoriadne energeticky efektívne.

Výkon, rýchlosť a kapacita

Užite si rýchly štart systému a prístup k vašim dátam vďaka spoľahlivému 32GB SSD disku, plus získate jednoročné predplatné až na 20 GB v Dropboxe pre vaše dáta. Voliteľne je možne osadiť aj 500GB disk. Úložisko ako aj pamäť RAM je možné jednoducho upgradovať vďaka jednoduchému prístupu.

Všetky schopnosti v malom tele

Pasuje na akýkoľvek stôl alebo policu a nespôsobí neporiadok. Môžete ho držať jednou rukou. Jeho dizajn mu umožňuje jednoducho splynúť s vašimi ostatnými zariadeniami. S gigabitovou LAN, integrovaným Bluetoothom a najvšej WiFi 802.11a/c ste pripravení mať rýchly prístup k vytváraniu sietí a zábavy.

HDMI a DisplayPort pripojenie posyktuje jednoduché pripojenie viacerých monitorov pre praktickejší multitasking, plus 4 USB porty a 3-v-1 čítačka kariet SD vám pomôže pri pripojení externých úložísk, displejov, tlačiarní a zariadení s ľahkosťou! 

HDMI a DisplayPort tiež umožňujú ľahko pripojiť k ľubovoľnému televízoru HDMI alebo zobrazenie pre streamovanie obľúbeného videa kdekoľvek v dome.

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania

Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Pokračovaním v prehliadaní tejto webstránky súhlasíte so zhromažďovaním a používaním cookies na Vašom zariadení.