Latitude 11 3150

  Latitude 11 3150

  V tejto kategórii nie sú žiadne produkty.

  Podporte štúdium pomocou ľahkého 11-palcovým notebooku s displejom vyklopiteľným do 180 stupňov. Vyberte si medzi procesorom Intel® Celeron® alebo Intel® Pentium® a Windows 7 Professional alebo Windows 8.1 pre efektívny multitasking. 11,6-palcový antireflexný displej, klávesnica plnej veľkosti a dotykový displej povzbudia produktivitu študentov, ich kreativitu a spoluprácu v triede.

  Školské notebooky Latitude 11 Education

  Štúdium kdekoľvek a kedykoľvek
  Bezproblémový prístup k dokumentom a tisícom vzdelávacích aplikácií aj bez pripojenia k internetu, umožní študentom učiť sa, nech sú kdekoľvek.

  Indikátor konektivityOdolnosť voči nárazu a vode
  Vďaka indikátoru aktivity siete pedagóg vie kedy sú študenti on-line.

  Výkon na celodenné štúdium

  Nemusíte sa starať o nabíjanie vďaka dlhej výdrži pri prevádzke na batériu. Voliteľne dokúpiteľný nabíjací stojan uskladní a nabije všetky notebooky v triede cez noc bez nutnosti pripájania káblov.

  Interaktivita výučby
  S dvoma reproduktormi, HD webkamerou a stereo mikrofónom, môžu študenti sledovať videá a spolu rozvíjať multimediálne prezentácie.

  Bezkonkurenčná trvanlivosť
  Odolný dizajn umožňuje použitie aj počas najšpinavších projektoch. Latitude 11 je jediný študentský notebook, ktorý ma vodotesnú klávesnicu a dotykový panel. Ponúka teda maximálnu ochranu proti rozliatej kvapaline.

  Odolná konštrukcia
  Pogumovaný kryt displeja a základne absorbuje nárazy pre lepšiu ochranu proti pádu. SSD disk je bez pohyblivých dielov. Všetko je navrhnuté tak aby notebook vydržal náhodné pády, otrasy a obliatie.

  Rozsiahlo testovaný
  Latitude 11 je MIL-STD (US Military Standard) testovaný na trvanlivosť, tlak, teploty, vlhkosť, nárazy a vibrácie, takže zvládne študentský život.

  Stojan na nabíjanie a prenášanie počítačov pre celú triedu študentov

  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.