Latitude 11 3150


Podporte štúdium pomocou ľahkého 11-palcovým notebooku s displejom vyklopiteľným do 180 stupňov. Vyberte si medzi procesorom Intel® Celeron® alebo Intel® Pentium® a Windows 7 Professional alebo Windows 8.1 pre efektívny multitasking. 11,6-palcový antireflexný displej, klávesnica plnej veľkosti a dotykový displej povzbudia produktivitu študentov, ich kreativitu a spoluprácu v triede.

Školské notebooky Latitude 11 Education

Štúdium kdekoľvek a kedykoľvek
Bezproblémový prístup k dokumentom a tisícom vzdelávacích aplikácií aj bez pripojenia k internetu, umožní študentom učiť sa, nech sú kdekoľvek.

Indikátor konektivityOdolnosť voči nárazu a vode
Vďaka indikátoru aktivity siete pedagóg vie kedy sú študenti on-line.

Výkon na celodenné štúdium

Nemusíte sa starať o nabíjanie vďaka dlhej výdrži pri prevádzke na batériu. Voliteľne dokúpiteľný nabíjací stojan uskladní a nabije všetky notebooky v triede cez noc bez nutnosti pripájania káblov.

Interaktivita výučby
S dvoma reproduktormi, HD webkamerou a stereo mikrofónom, môžu študenti sledovať videá a spolu rozvíjať multimediálne prezentácie.

Bezkonkurenčná trvanlivosť
Odolný dizajn umožňuje použitie aj počas najšpinavších projektoch. Latitude 11 je jediný študentský notebook, ktorý ma vodotesnú klávesnicu a dotykový panel. Ponúka teda maximálnu ochranu proti rozliatej kvapaline.

Odolná konštrukcia
Pogumovaný kryt displeja a základne absorbuje nárazy pre lepšiu ochranu proti pádu. SSD disk je bez pohyblivých dielov. Všetko je navrhnuté tak aby notebook vydržal náhodné pády, otrasy a obliatie.

Rozsiahlo testovaný
Latitude 11 je MIL-STD (US Military Standard) testovaný na trvanlivosť, tlak, teploty, vlhkosť, nárazy a vibrácie, takže zvládne študentský život.

Stojan na nabíjanie a prenášanie počítačov pre celú triedu študentov

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania

Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Pokračovaním v prehliadaní tejto webstránky súhlasíte so zhromažďovaním a používaním cookies na Vašom zariadení.