Latitude 12 5285 2v1

  Latitude 12 5285 2v1

  Latitude 12 5285 2v1

  1 produkt

  Stojan s automatickým vysúvaním je úplnou novinkou na trhu, ktorú sme vytvorili, aby ste mohli pracovať ešte plynulejšie. Umiestnite svoje zariadenie Latitude 5285 2 v 1 na rovný povrch a sledujte, ako sa stojan automaticky vysunie. Navyše ho možno otočiť až o 150 stupňov a využiť viacero pozorovacích uhlov.

  Najlepšie zabezpečenie hardvéru vo svojej triede: Chráňte hardvér pri prístupe k firemnej sieti vďaka štandardu FIPS 140-2, TPM 2.0 s certifikátom TCG, čítačke kariet Smart Card s certifikátom FIPS-201, dotykovému snímaču odtlačku prsta, disku s vlastným šifrovaním a technológii NFC. 

  Chráňte si identitu: Nástroj Dell ControlVault™ poskytuje najúčinnejšie overovanie dostupné na trhu. Uchováva a chráni vaše heslá, umožňuje biometrické overovanie používateľov a použitie zabezpečovacích kódov, takže prihlasovacie údaje budú v bezpečí bez ohľadu na to, kam vás práca zavedie.

  Majte kontrolu nad svojimi údajmi:Pracujte bez obáv o bezpečnosť údajov vďaka efektívnym riešeniam zabezpečenia, vstavaným vo vašom notebooku Latitude 5285 2 v 1. Súčasťou riešenia Dell Data Protection sú nástroje Endpoint Security Suite Enterprise, Secure Lifecycle a Encryption, ktoré vám poskytnú vynikajúcu úroveň zabezpečenia a možnosť jednoduchej správy prostredníctvom jednej konzoly.

  Pripravený na cesty: Notebook Latitude 5285 2 v 1 je určený pre mobilných pracovníkov, o čom svedčí aj jeho hmotnosť dosahujúca iba necelé 2 lb. Je ľahký a tenký, takže ho možno ľahko prenášať, či už sa s ním presúvate iba po stretnutiach v rámci firmy alebo cestujete na opačný koniec krajiny.

  Vychutnávajte si skvelý obraz celý deň: 12,3-palcová obrazovka s rozlíšením Full HD, ktorá nie je na úkor životnosti batérie. O skvelý obraz po celý deň sa postará batéria s dlhou životnosťou a o ochranu obrazovky pred škrabancami alebo následkami pádov sklo Corning® Gorilla® Glass 4.

  Zvýšte produktivitu: Zefektívnite prácu pomocou voliteľnej cestovnej klávesnice a aktívneho dotykového pera. Tenká, ľahká klávesnica sa pripája magneticky, čo umožňuje jednoduchý prechod medzi režimom tabletu a notebooku. Aktívne pero zase umožňuje písať poznámky priamo na obrazovku a keď ho nepoužívate, pripevní sa k zariadeniu pomocou magnetu.

  Spoľahlivý výkon: Notebook je vybavený procesorom Intel® Core™ I najnovšej generácie, takže vám poskytne vysoký výkon na každý pracovný deň. 

  Automatické aktualizácie: Riešenie Dell Client Command Suite sa dodáva so súborom nástrojov na automatizáciu, ktoré pomáhajú pri monitorovaní zariadenia, nasadení obrazov systému, aktualizáciách a množstve ďalších činností, aby ste mohli vyťažiť zo svojej investície do hardvéru a softvéru maximum a šetriť čas. 

  Diagnostika dostupná odkiaľkoľvek:Technológia Intel® vPro™ spravuje a chráni vaše zariadenie pred softvérovými útokmi. Diagnostikujte a opravte svoj notebook Latitude 5285 2 v 1 na diaľku a ešte pri tom aj ušetrite elektrickú energiu. 

  Široké možnosti pripojenia: Pripojte sa jednoducho pomocou jediného kábla alebo bezdrôtovo prostredníctvom voliteľnej štandardnej dokovacej stanice Dell alebo jej bezdrôtovej verzie. Prejdite na 4G/LTE a využite možnosť pripojiť sa kdekoľvek.

  Uložte si svoje nápady: Funkcia Windows Ink vám umožní zachytiť vaše myšlienky a nápady v digitálnom priestore. Je priamo integrovaná do aplikácií, takže pri použití aktívneho dotykového pera, ktoré je voliteľnou súčasťou, umožňuje robenie poznámok, kreslenie a komentovanie.

  Prechádzajte medzi úlohami plynulo:
  Funkcia Continuum optimalizuje obsah na obrazovke, ktorú si práve prezeráte. Bezproblémový prechod z režimu notebooku do režimu tabletu vám zase umožní pracovať produktívne bez ohľadu na to, či máte, alebo nemáte pripojenú klávesnicu.

  Zobrazuje sa 1 - 1 z 1 položiek

  Filtrovať podľa

  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.