Latitude 12 5285 2v1

DELL Latitude 5285

5285-4875
DELL Latitude 5285 i5-7200U 12"FHD DOTYKOVÝ 8GB 256GB SSD W10Pro 3rNBD
Dodacia doba môže byť dlhšia. Opýtajte sa na dodaciu dobu.
1 550,00 €
1 291,67 € bez DPH

Stojan s automatickým vysúvaním je úplnou novinkou na trhu, ktorú sme vytvorili, aby ste mohli pracovať ešte plynulejšie. Umiestnite svoje zariadenie Latitude 5285 2 v 1 na rovný povrch a sledujte, ako sa stojan automaticky vysunie. Navyše ho možno otočiť až o 150 stupňov a využiť viacero pozorovacích uhlov.

Najlepšie zabezpečenie hardvéru vo svojej triede: Chráňte hardvér pri prístupe k firemnej sieti vďaka štandardu FIPS 140-2, TPM 2.0 s certifikátom TCG, čítačke kariet Smart Card s certifikátom FIPS-201, dotykovému snímaču odtlačku prsta, disku s vlastným šifrovaním a technológii NFC. 

Chráňte si identitu: Nástroj Dell ControlVault™ poskytuje najúčinnejšie overovanie dostupné na trhu. Uchováva a chráni vaše heslá, umožňuje biometrické overovanie používateľov a použitie zabezpečovacích kódov, takže prihlasovacie údaje budú v bezpečí bez ohľadu na to, kam vás práca zavedie.

Majte kontrolu nad svojimi údajmi:Pracujte bez obáv o bezpečnosť údajov vďaka efektívnym riešeniam zabezpečenia, vstavaným vo vašom notebooku Latitude 5285 2 v 1. Súčasťou riešenia Dell Data Protection sú nástroje Endpoint Security Suite Enterprise, Secure Lifecycle a Encryption, ktoré vám poskytnú vynikajúcu úroveň zabezpečenia a možnosť jednoduchej správy prostredníctvom jednej konzoly.

Pripravený na cesty: Notebook Latitude 5285 2 v 1 je určený pre mobilných pracovníkov, o čom svedčí aj jeho hmotnosť dosahujúca iba necelé 2 lb. Je ľahký a tenký, takže ho možno ľahko prenášať, či už sa s ním presúvate iba po stretnutiach v rámci firmy alebo cestujete na opačný koniec krajiny.

Vychutnávajte si skvelý obraz celý deň: 12,3-palcová obrazovka s rozlíšením Full HD, ktorá nie je na úkor životnosti batérie. O skvelý obraz po celý deň sa postará batéria s dlhou životnosťou a o ochranu obrazovky pred škrabancami alebo následkami pádov sklo Corning® Gorilla® Glass 4.

Zvýšte produktivitu: Zefektívnite prácu pomocou voliteľnej cestovnej klávesnice a aktívneho dotykového pera. Tenká, ľahká klávesnica sa pripája magneticky, čo umožňuje jednoduchý prechod medzi režimom tabletu a notebooku. Aktívne pero zase umožňuje písať poznámky priamo na obrazovku a keď ho nepoužívate, pripevní sa k zariadeniu pomocou magnetu.

Spoľahlivý výkon: Notebook je vybavený procesorom Intel® Core™ I najnovšej generácie, takže vám poskytne vysoký výkon na každý pracovný deň. 

Automatické aktualizácie: Riešenie Dell Client Command Suite sa dodáva so súborom nástrojov na automatizáciu, ktoré pomáhajú pri monitorovaní zariadenia, nasadení obrazov systému, aktualizáciách a množstve ďalších činností, aby ste mohli vyťažiť zo svojej investície do hardvéru a softvéru maximum a šetriť čas. 

Diagnostika dostupná odkiaľkoľvek:Technológia Intel® vPro™ spravuje a chráni vaše zariadenie pred softvérovými útokmi. Diagnostikujte a opravte svoj notebook Latitude 5285 2 v 1 na diaľku a ešte pri tom aj ušetrite elektrickú energiu. 

Široké možnosti pripojenia: Pripojte sa jednoducho pomocou jediného kábla alebo bezdrôtovo prostredníctvom voliteľnej štandardnej dokovacej stanice Dell alebo jej bezdrôtovej verzie. Prejdite na 4G/LTE a využite možnosť pripojiť sa kdekoľvek.

Uložte si svoje nápady: Funkcia Windows Ink vám umožní zachytiť vaše myšlienky a nápady v digitálnom priestore. Je priamo integrovaná do aplikácií, takže pri použití aktívneho dotykového pera, ktoré je voliteľnou súčasťou, umožňuje robenie poznámok, kreslenie a komentovanie.

Prechádzajte medzi úlohami plynulo:
Funkcia Continuum optimalizuje obsah na obrazovke, ktorú si práve prezeráte. Bezproblémový prechod z režimu notebooku do režimu tabletu vám zase umožní pracovať produktívne bez ohľadu na to, či máte, alebo nemáte pripojenú klávesnicu.

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania

Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Pokračovaním v prehliadaní tejto webstránky súhlasíte so zhromažďovaním a používaním cookies na Vašom zariadení.