Latitude 12 5289 2v1

  Latitude 12 5289 2v1

  Latitude 12 5289 2v1

  V tejto kategórii nie sú žiadne produkty.

  12-palcové zariadenie 2 v 1 ideálne pre firmy. Vylepšené zabezpečenie, výnimočná výdrž batérie a výkon, s ktorým zvládnete každý pracovný deň.

  Pohodlie v každej polohe: Pracujte v akejkoľvek polohe vďaka jednoduchému otáčaniu až o 360 stupňov. Toto zariadenie 2 v 1 sa dokáže prispôsobiť vašej práci podľa toho, či pracujete samostatne alebo spolupracujete s kolegami počas schôdze.

  Citeľný rozdiel: Podsvietená klávesnica a touchpad s dvomi tlačidlami, ktoré sú kompatibilné so štandardom podľa normy ISO, ponúkajú maximálne pohodlie, takže nebudete cítiť únavu ani po celodennom písaní.

  Partner pre aktívne pracovné dni: Latitude 5289 2 v 1 ponúka používateľské rozhranie podporujúce používanie aktívneho dotykového pera vďaka špičkovej technológii Wacom. Okrem toho je teraz možné pripevniť ho k zariadeniu magneticky, aby ste ho mali vždy po ruke.

  Rozšírené možnosti pripojenia: Toto zariadenie 2 v 1 ponúka ako prvé svojho druhu integrovaný napájací rozbočovač Dell vybavený viacerými zásuvnými modulmi v napájacej časti. Okrem toho podporuje aj dve možnosti dokovania vrátane štandardnej alebo bezdrôtovej dokovacej stanice Dell.

  Najnovšie procesory: Toto kompaktné zariadenie je vybavené procesormi Intel® Core™ U 7. generácie, takže poskytuje vysoký výkon.

  Jednoduchá správa: Jedinečné rozšírenia vPro od firmy Dell vám umožnia vzdialene spravovať skupiny zariadení a vykonávať napríklad aj ich diagnostiku bez ohľadu na to, či sú zapnuté, alebo vypnuté.

  Batéria s celodennou výdržou:  Batéria vydrží až 17 hodín a poskytne vám dostatok energie na celodennú prácu.

  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.