Latitude 12 5289 2v1


12-palcové zariadenie 2 v 1 ideálne pre firmy. Vylepšené zabezpečenie, výnimočná výdrž batérie a výkon, s ktorým zvládnete každý pracovný deň.

Pohodlie v každej polohe: Pracujte v akejkoľvek polohe vďaka jednoduchému otáčaniu až o 360 stupňov. Toto zariadenie 2 v 1 sa dokáže prispôsobiť vašej práci podľa toho, či pracujete samostatne alebo spolupracujete s kolegami počas schôdze.

Citeľný rozdiel: Podsvietená klávesnica a touchpad s dvomi tlačidlami, ktoré sú kompatibilné so štandardom podľa normy ISO, ponúkajú maximálne pohodlie, takže nebudete cítiť únavu ani po celodennom písaní.

Partner pre aktívne pracovné dni: Latitude 5289 2 v 1 ponúka používateľské rozhranie podporujúce používanie aktívneho dotykového pera vďaka špičkovej technológii Wacom. Okrem toho je teraz možné pripevniť ho k zariadeniu magneticky, aby ste ho mali vždy po ruke.

Rozšírené možnosti pripojenia: Toto zariadenie 2 v 1 ponúka ako prvé svojho druhu integrovaný napájací rozbočovač Dell vybavený viacerými zásuvnými modulmi v napájacej časti. Okrem toho podporuje aj dve možnosti dokovania vrátane štandardnej alebo bezdrôtovej dokovacej stanice Dell.

Najnovšie procesory: Toto kompaktné zariadenie je vybavené procesormi Intel® Core™ U 7. generácie, takže poskytuje vysoký výkon.

Jednoduchá správa: Jedinečné rozšírenia vPro od firmy Dell vám umožnia vzdialene spravovať skupiny zariadení a vykonávať napríklad aj ich diagnostiku bez ohľadu na to, či sú zapnuté, alebo vypnuté.

Batéria s celodennou výdržou:  Batéria vydrží až 17 hodín a poskytne vám dostatok energie na celodennú prácu.

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania

Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Pokračovaním v prehliadaní tejto webstránky súhlasíte so zhromažďovaním a používaním cookies na Vašom zariadení.