Latitude 12 7275 2v1

  Latitude 12 7275 2v1

  Latitude 12 7275 2v1

  2 produktov

  Pozoruhodne tenký a plne flexibilný. Latitude 12 radu 7000 je náš najtenší a najľahší 12,5" firemný notebook 2v1, ktorý je navrhnutý pre prácu všade, kam vás pracovné povinnosti zavedú. Vďaka inovatívnemu magnetickému pripojeniu, ktoré umožňuje rýchly prechod jednou rukou, je notebook vždy pripravený na okamžité preklopenie do režimu tabletu. 

  Maximálna ostrosť. Užívajte si ohromujúce zobrazenie vďaka 12,5 "displeju UltraSharp™ s FullHD rozlíšením alebo 4K UHD, ktorý je optimalizovaný pre intuitívne dotykové ovládanie.

  Prechytračte konkurenciu s 2 v 1 notebookom Latitude 12 radu 7000 

  DELL Latitude 7275

  Navrhnutý tak, aby vydržal. Každý notebook Latitude 12 je vyrobený z prvotriednych materiálov vrátane horčíkovej zliatiny a displeja bez rámčeka so sklom Corning Gorilla Glass NBT. Jeho povrch je ošetrený náterom mäkkým na dotyk.

  Vynikajúca prevedenie: Procesory Intel® Core™ M 6.generácie a až 8 GB pamäte umožňujú bezproblémový multitasking.

  Jednoduché pripojenie: Dva porty USB Type-C notebooku Latitude 12 a čítačka niekoľkých druhov pamäťových kariet umožňujú praktické pripojenie a prispôsobenie príslušenstva.

  Rýchlejší a ľahší: Špičkové úložisko na disku SSD PCIe ponúka nižšiu hmotnosť a až 4x rýchlejší prenos.

  Sloboda pohybu: Integrovaná bezdrôtová technológia umožňuje vďaka najnovšej bezdrôtovej technológii 802.11ac s dlhým dosahom ľahko prechádzať, streamovať a zostať v spojení, dlhá výdrž batérie umožňuje až 8 hodín práce bez sieťového napájania.

  DELL Latitude 7275 - flexibilný a pozoruhodne tenký

  Zabezpečenie: Len spoločnosť Dell ponúka špičkové šifrovanie a overovanie vrátane voliteľnej dotykovej čítačky odtlačkov prstov a ochrany pred malwarom z jediného zdroja dodávané priamo s produktom. Navyše vďaka riešeniu Dell Data Protection | Protected Workspace budú vaše dáta v bezpečí na všetkých koncových bodoch, vrátane externých médií, samošifrovacích diskov aj verejných cloudových úložísk.

  Spravovateľný: Najlepšie spravovateľný notebook na svete, ktorý umožňuje flexibilné a automatizované konfigurovanie systému BIOS a systému prostredníctvom bezplatnej sady nástrojov Dell Client Command Suite. S nami sú nasadenia, monitorovania a aktualizácie všetkých zariadení Latitude ľahké.

  Spoľahlivosť: Notebook Latitude 12 má odolné šasi s dlhodobou výdržou, ktoré prešlo rozsiahlym vojenským testovaním triedy MIL-STD 810G; zaisťuje, že systém obstojí v reálnych podmienkach.

  Porty a sloty

  Porty, sloty a konektory - Latitude 7275

  1 slot pre zámok Noble | 2. Vypínač | 3. Kamera | 4. Slot pre kartu SIM | 5. Slot pre kartu Micro SD | 6. Port USB Type-C | 7. Zvukový konektor typu jack.

  Rozmery

  Rozmery a hmotnosť - Latitude 7275

  Výška: 8.11 mm | Šírka: 290,87 mm | Hmotnosť: 730.7g | Hĺbka: 192,85 mm

  Zobrazuje sa 1 - 2 z 2 položiek
  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.