Latitude 12 7285 2v1

  Latitude 12 7285 2v1

  V tejto kategórii nie sú žiadne produkty.

  Celosvetovo najtenší a najľahší komerčný notebook 2 v 1 so systémom Windows v sebe spája úžasný obraz s dlhou výdržou batérie a voliteľnou klávesnicou, aby ste mohli pracovať vždy produktívne.

  Tenký a kompaktný: Pracujte kdekoľvek vďaka tomuto najtenšiemu a najľahšiemu 12-palcovému komerčnému notebooku 2 v 1 so systémom Windows, ktorý neváži ani 1 kilogram. Navyše si k nemu môžete dokúpiť aj klávesnicu na zvýšenie produktivity, ktorá je ideálnym riešením na prácu v kancelárii alebo na cestách. 

  Špičkový obraz: Prezentujte hrdo svoje projekty a vychutnávajte si krištáľovo čistý obraz odnímateľnej obrazovky IGZO s rozlíšením 3K. Úzky rám a elegantný obraz dodajú vašej práci punc vznešenosti, a zároveň budete mať dostatočne veľkú plochu na to, aby vynikli vaše skvelé nápady.

  Prispôsobí sa každej úlohe: Váš notebook Latitude je jediné zariadenie 2 v 1 s možnosťou prechodu medzi tromi režimami: stan, notebook a tablet. Pracujte hladko vždy a všade, či už ste za pracovným stolom, v pohybe, alebo spolupracujete s kolegami.

  Latitude 7285

  Zaznamenajte všetky svoje nápady: váš notebook 2 v 1 podporuje použitie aktívneho dotykového pera s krátkym oneskorením, aby ste mali pri písaní takmer taký pocit, ako keby ste písali klasickým perom na papier. A vďaka najnovšej aktualizácii systému Windows môžete teraz použiť nové tlačidlo rýchleho spustenia, ktoré vám umožniť robiť si poznámky aj na zamknutej ploche.

  Zvýšte efektívnosť: Pripojte si k zariadeniu voliteľnú klávesnicu a pracujte rýchlejšie. Klávesnica je vybavená vlastnou batériu, takže vydrží dlhšie nabitá, aby ste mohli počas dňa pracovať naplno čo najdlhšie.

  Vysoký výkon ako samozrejmosť: Procesory Intel® Core I vám poskytnú dostatok energie na zvládnutie aj tých najdlhších pracovných dní.

  DELL Latitude 2v1

  Zjednodušte si pracovný priestorZbavte sa spleti káblov a užívajte si čistý a usporiadaný pracovný priestor vďaka rozsiahlym možnostiam pripojenia. Zrýchlite prácu pomocou rozhrania USB Type-C a dostupnou dokovacou stanicou Dell, stanicou s rozhraním Thunderbolt alebo bezdrôtovou stanicou Dell.

  Vy sami ste hesloPrihláste sa jediným pohľadom pomocou infračervenej kamery a aplikácie Windows Hello. Je to najlepší spôsob, ako si chrániť prihlasovacie údaje.

  Diagnostika kdekoľvekTechnológia Intel® vPro™ spravuje a chráni vaše zariadenie pred softvérovými útokmi. Diagnostikujte a opravte svoj notebook Latitude 7285 2 v 1 na diaľku a ešte pri tom aj ušetrite elektrickú energiu.

  Latitude 7285

  1. Tlačidlo Windows Home | 2. Otvor na klinový zámok Noble | 3. Tlačidlo na zvýšenie/zníženie hlasitosti | 4. Zásuvka na kartu USIM/USD | 5. USB Type-C Thunderbolt 3 | 6. USB Type-C Thunderbolt 3 | 7. Kombinovaný konektor na slúchadlá/mikrofón | 8. Tlačidlo napájania

  Rozmery latitude 7285

  1. Výška: 7,25 mm (0,28") | 2. Šírka: 274,8 mm (10,8") | 3. Hĺbka: 209,2 mm (8,2") | Hmotnosť: 0,68 kg (1,5 lb)

  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.