Latitude 12 E5270

  Latitude 12 E5270

  1 produkt

  DELL Latitude 12 E5270 série 5000 je najlepšie zabezpečený 12-palcový notebook pre bežné podnikové použitie je teraz tenší, ľahší a vyzerá nádherne, aby sa vám s ním pracovalo ešte lepšie.

  Tenší, ľahší a plne vybavený.

  Tento 12-palcový notebook je k dispozícii s batériou s kapacitou 47 Wh alebo voliteľnou batériou s kapacitou 62 Wh. Vyberte si dvojjadrové procesory Intel® Core™ i alebo Core™ i vPro 6. generácie, voliteľnú podsvietenú klávesnicu, množstvo portov a možností ukladania a pripojenia. Okrem toho si môžete vybrať z balíka mobilného príslušenstva, aby ste mohli podávať vysoké výkony všade tam, kam vás práca zavedie.

  Pokročilé funkcie, ako sú špičkové disky SSD M.2 SATA a M.2 PCIe/NVME, poskytujú až 4x vyššiu rýchlosť prenosu údajov ako tradičné pevné disky.

  Nová pamäť DDR4 spracúva údaje rýchlejšie a znižuje spotrebu energie, zatiaľ čo tri porty USB 3.0, porty RJ45, HDMI a VGA zabezpečia pripojenie všetkých vašich zariadení a vášho príslušenstva.

  Dlhá životnosť

  Náš najbezpečnejší notebook na bežné použitie je teraz ešte elegantnejší a vyrábaný s použitím špičkových materiálov.

  Odolný proti poškriabaniu: Dotykový displej s rozlíšením Full HD a voliteľným sklom Corning® Gorilla® NBT™.

  Vylepšený dizajn: Vystužený plastový kryt s uhlíkovými vláknami, klávesnica odolná voči poliatiu a voliteľný dotykový displej.

  Efektívny z oboch strán pracovného stola: Eloxované 180-stupňové pánty umožňujú položiť monitor aj klávesnicu na plocho na akýkoľvek povrch.

  Inteligentné dokovacie riešenia

    
   Sloboda s bezdrôtovým pripojením

  Možnosť používať až dve externé obrazovky a iné periférne zariadenia. Technológia Intel® Pro Wireless Display (Intel® Pro WiDi) vám umožní bezdrôtové a bezpečné pripojenie k projektorom a displejom.
   Rýchla kompatibilita

  Vďaka súčasným dokovacím možnostiam E-Dock sa notebook stane rýchlo súčasťou vašej kancelárie a vy sa budete môcť spoza vášho pracovného stola pripojiť jednoducho a bezpečne. Pustite sa do práce a pripojte periférne zariadenia úplne jednoducho.

  Bezpečný

  Len spoločnosť Dell ponúka hneď po vybalení špičkové šifrovanie a overovanie vrátane voliteľného dotykového snímača odtlačkov prstov a kvalitnej ochrany pred škodlivým softvérom z jediného zdroja. Navyše, služba Dell Data Protection | Protected Workspace zabezpečí, že vaše údaje budú v bezpečí na všetkých koncových bodoch vrátane externých médií, diskov s vlastným šifrovaním a verejných cloudových úložísk.

  Ľahko ovládateľný

  Najlepšie ovládateľný notebook na svete, ktorý bol vytvorený tak, aby umožňoval flexibilné a automatizované konfigurácie systému BIOS a celého systému prostredníctvom bezplatných nástrojov Dell Client Command Suite. Zjednodušujeme pre vás nasadenie, monitorovanie a aktualizáciu všetkých vašich notebookov Latitude.

  Spoľahlivý

  Podľa štúdie spokojnosti zákazníkov vykonanej spoločnosťou TBR sú notebooky Dell Latitude víťazom kategórie „Najspoľahlivejšie“. *

  * TBR Inc., „Podľa výskumu spokojnosti zákazníkov sú notebooky Dell najspoľahlivejšie;“ dell.com/reliability

  notebook latitude 12-e5270 – porty a zásuvky

  Porty a zásuvky

  1. univerzálny konektor | 2. zásuvka na kartu SD | 3. port USB 3.0 | 4. voliteľná zásuvka na kartu uSIM | 5. otvor na zámok | 6. port RJ-45 | 7. port VGA | 8. port HDMI | 9. port USB 3.0 | 10. konektor napájania | 11. port USB 3.0
  notebook latitude 12-e5270 – rozmery

  Rozmery

  Výška: 22,65 mm (0,9") | šírka: 310,5 mm (12,2") | hĺbka: 214,5 mm (8,4") | základná hmotnosť: 1,49 kg (3,29 lb)
  Zobrazuje sa 1 - 1 z 1 položiek
  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.