Latitude 12 E7270

  Latitude 12 E7270

  Latitude 12 E7270

  1 produkt

  DELL Latitude 12 série 7000 je 12-palcový Ultrabook™ podnikovej triedy s najlepším zabezpečením na svete. Vyrobený s použitím špičkových materiálov, vybavený najnovšími procesormi Intel® a mobilným príslušenstvom na uľahčenie spolupráce.

  Bezpečný. Elegantný. Výkonný. Nikto nikdy nepovedal, že zabezpečenie musí vyzerať nudne. Najlepšie zabezpečený Ultrabook™ na svete, ktorý je navyše ešte aj jedným z najkrajších na svete. Naše špičkové funkcie zabezpečenia zahŕňajú nástroj Dell Data Protection vrátane komplexného šifrovania, pokročilého overovania a ochrany pred škodlivým softvérom. Okrem toho je teraz tento ľahký 12-palcový Ultrabook™ ešte tenší a ľahší ako kedykoľvek predtým. Odteraz si už nemusíte vyberať medzi štýlom a zabezpečením. A s procesormi Intel® Core™ vPro™ 6. generácie budete mať dostatočný výkon pre vaše pracovné úlohy.

  Pôsobivý dizajn. Dlhá životnosť. Štýl a štruktúra sú kombináciou špičkových materiálov vrátane rámu šasi a zadnej časti LCD displeja zo zliatiny horčíka, klávesnice odolnej voči poliatiu, voliteľného panela z tkaného uhlíkového vlákna s dotykovým displejom a skvelej 12,5-palcovej obrazovky. Vyberte si dotykový displej s vysokým rozlíšením, rozlíšením Full HD alebo Full HD so sklom Corning® Gorilla® Glass NBT™.

  DELL Latitude 12 série 7000 je vybavený najmodernejšími technológiami

  DELL Latitude E7270

  Vysokovýkonné úložisko: Nové voliteľné disky SSD M.2 PCIe poskytujú neuveriteľne rýchly prenos údajov.

  Pamäť ďalšej generácie: Spoľahnite sa na vyššiu rýchlosť pamäte a vylepšenú energetickú úspornosť, ktorú ponúka najnovšia pamäť DDR4.

  Najlepšie Wi-Fi vo svojej triede: Voliteľná bezdrôtová karta 3x3 poskytuje prenosovú rýchlosť až 1,3 Gbit/s. Táto rýchlosť je o 30 % vyššia ako rýchlosť tradičných bezdrôtových kariet 2x2.

  Ideálny na produktivitu na cestáchLatitude 12 série 7000

  Produktívny po celý deň: Napájanie batériou s kapacitou 55 Wh a dizajnom CRU.

  Množstvo portov: Pripojte si k nemu všetko, ponúka vám porty HDMI, mini display port, tri porty USB 3.0, čítačku pamäťových kariet SD a port RJ-45.

  Efektívny kdekoľvek: Voliteľná podsvietená klávesnica vám umožní pracovať produktívne vo všetkých svetelných podmienkach.

  Najlepšie zabezpečený

  Naše špičkové koncové bezpečnostné riešenia zahŕňajú komplexné šifrovanie, pokročilé overovanie a špičkovú ochranu pred hrozbami, ktoré poskytuje služba Dell Data Protection.

  Najlepšie ovládateľný

  Najlepšie ovládateľný Ultrabook™ na svete je navrhnutý tak, aby umožňoval flexibilné a automatizované konfigurácie systému BIOS, ako aj konfigurácie celého systému, takže nasadenie, monitorovanie a aktualizovanie všetkých vašich ultrabookov je jednoduché.

  Vždy spoľahlivý

  Ultrabook Latitude 12 má odolné šasi s dlhou životnosťou, ktoré bolo podrobené náročným testom vojenskej úrovne podľa normy MIL-STD 810G a je zárukou toho, že váš systém zvládne prácu v reálnych každodenných podmienkach.

  Porty a zásuvky

  Latitude porty a zásuvky

  1. Konektor náhlavnej súpravy | 2. Čítačka pamäťových kariet | 3. Port USB 3.0 s funkciou PowerShare | 4. Port SIM | 5. Sieťový konektor | 6. Konektor HDMI | 7. Port DisplayPort | 8. Port USB 3.0 | 9. Port USB 3.0 | 10. Konektor napájania | 11. Otvor na bezpečnostný káblový zámok | 12. Voliteľná čítačka čipových kariet

  Rozmery a hmotnosť

  DELL Latitude - rozmery a hmotnosť

  Šírka: 310,5 mm/12,22" | výška: 18,85 mm/0,74" | hĺbka: 215,15 mm/8,47" | základná hmotnosť: 1,26 kg/2,77 lb
  Zobrazuje sa 1 - 1 z 1 položiek
  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.