Latitude 12 série 5000

DELL Latitude 5290

LAT5290-Spec1
Dell Latitude 5290 12"HD i5-8350U 16GB 512GB SSD W10Pro 3rNBD Čierny
Dodacia doba môže byť dlhšia. Opýtajte sa na dodaciu dobu.
1 299,00 €
1 082,50 € bez DPH

Zariadenia Latitude 12 série 5000 sú notebooky s 12" displejom. Vďaka mimoriadnej mobilite a širokej škále zabezpečenia vám umožnia pracovať kdekoľvek.

Celodenná produktivita

Dell Latitude poskytuje používateľom výkon a možnosti pripojenia, ktoré potrebujú po celý deň bez ohľadu na ich pracovný štýl. Vďaka špičkovej výdrži batérie a rozsiahlym možnostiam pripojenia, napríklad sieť 4G/LTE a jediný kábel dokovacej stanice, si môžu byť istí, že budú pripojení bez ohľadu na miesto, na ktorom sa nachádzajú. Vďaka rôznym funkciám, napríklad funkcii rýchleho nabíjania, ktorý nabije zariadenie až na 80 % za menej ako hodinu, sa môžu pracovníci bez problémov presúvať z kancelárie na stretnutia a späť.
 

Nádherný dizajn

Notebooky Latitude a tabletové počítače s inovatívnym dizajnom predstavujú zariadenia, ktoré budete používať s hrdosťou. Na odolnosť zariadení Latitude, ktoré sú vyrobené zo špičkových materiálov, napríklad recyklovaných uhlíkových vlákien, sa môžete spoľahnúť. Zároveň sa pýšia najmenším a najľahším formátom na svete. Vďaka funkciám zariadení Latitude, ako sú špičkové displeje a tenké rámy, si môžete obsah na obrazovke vychutnať na maximum.
 

Odporúčané oddelením IT

Portfólio zariadení Latitude od spoločnosti Dell obsahuje najbezpečnejšie notebooky a tabletové počítače na svete. Môžete si byť istí, že vaše údaje sú vždy chránené pomocou rôznych biometrických čítačiek a šifrovaných pevných diskov. Zjednodušte si možnosti vzdialenej správy a možnosti nasadenia s nástrojom Dell Client Command Suite. Navyše sa desiatky rokov práce s udržateľnými materiálmi premietli aj do zariadení vďaka čomu sa vyprodukuje menej environmentálneho odpadu v prípade produktu a balenia.
Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania

Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Pokračovaním v prehliadaní tejto webstránky súhlasíte so zhromažďovaním a používaním cookies na Vašom zariadení.