Latitude 13 3310 2v1

Spolupráca sa práve zjednodušila.

Prekročte očakávania, nie rozpočet. Zoznámte sa s novým zariadením Latitude 3310 2 v 1 vytvoreným pre spoluprácu na cestách.

Rýchlejšia a múdrejšia spolupráca

Spolupracujte kedykoľvek a kdekoľvek vďaka vynikajúcej životnosti batérie, možnostiam nabíjanie Dell ExpressCharge, voliteľné zadné kamere a procesorom Intel ® Core ™ 8. generácie.

Všestrannosť sa stretáva s produktivitou.

Malé rozmery ~ 19,6 mm s výklopným pántom pre čistý a moderný vzhľad, znižujúce celkovú výšku pri otvorení.

360-stupňový pánt so štyrmi režimami práce - notebook, médiá, stan a tabliet pre maximálnu flexibilitu

Staršie porty aj moderné rozhranie pripravené na budúcnosť , pretože nie všetky inovácie prebiehajú rovnakou rýchlosťou. Pripojenie HDMI a USB typu C

Zjednodušte IT vďaka riešeniu Dell Technologies Unified Workspace.

Nasaďte zariadenie rýchlejšie s menším úsilím a menej častým narušením práce. Služby Custom Configuration Services poskytujú komplexné plánovanie projektu, prenos poznatkov a 30-dňová podporu po nasadení.

Zabezpečte svoju firmu a zaistite chytrou spoluprácu pomocou cloudu Dell Data Guardian a získajte dôveryhodný prístup a dáta vo všetkých aplikáciách, zariadeniach aj cloudu bez narušenia práce užívateľov.

Zaistite inteligentný a zjednotenú správu na všetkých zariadeniach so softvérom Dell a VMware Workspace ONE.

Využite službu ProSupport Plus ponúkajúce prediktívne, proaktívne a automatizovanú údržbu a neustály prístup k pracovníkom podpory ProSupport, ktorí vás kontaktujú pri vzniku závažných problémov. Vďaka nim sa môžete plne sústrediť na svoju firmu.

Máme všetko pre vaše podnikanie

Sada ProDeploy Client Suite: Pomôžeme vám nasadiť počítača rýchlejšie, s menším úsilím a mať nad nimi väčšiu kontrolu. Každý detail nasadenie budete riadiť prostredníctvom nášho portálu TechDirect, ktorý poskytuje nebývalú úroveň riadenia, automatizácie a jednoduchosti.

ProSupport: Dovoľte nám, aby sme vám ponúkli jednoduchšie podporu pre hardvér a softvér. Podpora ProSupport ponúka nepretržitý prístup ku skúseným technickým odborníkom, ktorí hovorí vaším jazykom a kontaktujú vás, keď dôjde k zásadnému problému 1 . To všetko robíme preto, aby ste sa mohli sústrediť na strategickú prácu, ktorá podporuje rast vašej firmy.

ProSupport Plus: S našou najkomplexnejšie službou podpory pre počítače dostanete všetky možnosti podpory ProSupport a navyše prevenciu2 havárie pevných diskov, opravu pri pádoch, poliatiu a prepätiu a zachovanie pevného disku v prípade výmeny 3 . V dnešnej uponáhľanej dobe nie je čas na prestoje. Spoločnosť Dell vám kryje chrbát. Prejdite na službu podpory ProSupport Plus.
Dell Latitude 3310 2v1 model 2020

Porty a sloty

1. kombinovaný konektor pre slúchadlá / mikrofón | 2. Čítačka pamäťových kariet Micro SD | 3. Port USB 3.1 1. generácie s technológiou PowerShare | 4. Slot pre bezpečnostný zámok typu Wedge | 5. 4,5mm valcový napájací konektor | 6. Port HDMI | 7. USB 3.1 1. generácie | 8. USB typu C
Rozmery a hmotnosť Latitude 3310 2v1

Rozmery a hmotnosť

1. Výška: 19,6 mm (0,78 ") | 2. Šírka: 320,6 mm (12,63") | 3. Hĺbka: 225,5 mm (8,89 ") | Hmotnosť od: 1,56 kg (3,42 lb)
Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania