Latitude 13 5320

Firemný notebook Dell Latitude 5320

Inovatívny 15.6-palcový notebook Dell Latitude 5320, ktorý je navrhnutý s ohľadom na vyvážený výkon. Je vybavený displejom ComfortView Plus FHD a procesorom Intel Core. Aj vďaka nim je ako stvorený na prácu na cestách. Vždy vám poskytne spoľahlivosť a potrebný výkon. V notebooku radu Latitude získate elegantného spoločníka s robustnou konštrukciou, ktorý je vždy pripravený splniť vaše požiadavky. Spoločnosť Dell sa stará o bezpečnosť vašich údajov a vytvorila zariadenia so širokou škálou rôznych bezpečnostných funkcií. Práca v teréne? S výkonnou, dobre optimalizovanou batériou konečne prestanete zúfalo hľadať zdroj energie. 

Overené procesory Intel Core

Vsaďte na výnimočný výkon procesora Intel Core a nasledujte moderné výdobytky digitálnych technológií. Procesor 11. generácie priniesol úplne novú úroveň výkonu automatickým zvýšením rýchlosti hodín pomocou technológie Intel Turbo Boost. To znamená vyššiu produktivitu a dynamiku pri nižšej spotrebe procesora. Vďaka tomu počítač pracuje efektívnejšie, jednoducho podporuje procesy tvorby, úpravy a zdieľania multimediálnych aj sférických filmov.

Moderná konštrukcia

Špičkový dizajn: Menší a ľahší Latitude 5320 má nový tmavší povrch, lesklé bočné steny a úzke rámy.

Vylepšená klávesnica: Väčšia klávesnica od okraja po okraj, väčšie klávesy a o 10 % väčší touchpad ešte viac uľahčujú písanie a navigáciu.

Zabezpečenie na vysokej úrovni

Nedovoľte cudzím osobám získať prístup k vašim súkromným údajom. Zabudnite však na zadávanie zložitých hesiel a kódov. Využite vstavanú čítačku odtlačkov prstov a zabezpečte si prístup do systému jedinečným heslom, ktorým je váš odtlačok prsta.

Inteligentné riešenia

Znížené rozmery a hmotnosť: Notebooky radu Latitude 5000 sú teraz ešte menšie, napriek tomu stále poskytujú plný výkon.

Najlepší obraz: Displej je nabitý funkciami, ktoré vám pomôžu sústrediť sa na prácu, ako je štvorstranný úzky rámček, antireflexná obrazovka. Obrazovka má tiež jas 400 nitov a funkciu ComfortView Plus.

Rýchly, chladný: dva exkluzívne ventilátory Dell na každej strane jednotky poskytujú revolučný kompaktný chladiaci systém. Bočné prieduchy zvyšujú prúdenie vzduchu a zvyšujú jeho účinnosť, skracujú dobu odozvy systému, znižujú hluk a predlžujú životnosť batérie. IT môže teraz riadiť teplotu zariadenia z BIOSu, šetriť úložný priestor a sústrediť sa na zostávajúce úlohy.

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania