Latitude 13 5330

Firemný notebook Dell Latitude 5330

Inovatívny 15.6-palcový notebook Dell Latitude 5330, ktorý je navrhnutý s ohľadom na vyvážený výkon. Je vybavený displejom ComfortView Plus FHD a procesorom Intel Core. Aj vďaka nim je ako stvorený na prácu na cestách. Vždy vám poskytne spoľahlivosť a potrebný výkon. V notebooku radu Latitude získate elegantného spoločníka s robustnou konštrukciou, ktorý je vždy pripravený splniť vaše požiadavky. Spoločnosť Dell sa stará o bezpečnosť vašich údajov a vytvorila zariadenia so širokou škálou rôznych bezpečnostných funkcií. Práca v teréne? S výkonnou, dobre optimalizovanou batériou konečne prestanete zúfalo hľadať zdroj energie. 

Overené procesory Intel Core

Vsaďte na výnimočný výkon procesora Intel Core a nasledujte moderné výdobytky digitálnych technológií. Procesor 12. generácie priniesol úplne novú úroveň výkonu automatickým zvýšením rýchlosti hodín pomocou technológie Intel Turbo Boost. To znamená vyššiu produktivitu a dynamiku pri nižšej spotrebe procesora. Vďaka tomu počítač pracuje efektívnejšie, jednoducho podporuje procesy tvorby, úpravy a zdieľania multimediálnych aj sférických filmov.

Efektívne chladenie

Nový väčší ventilátor s dvojitým výstupom s optimalizovaným odvetrávaním a ďalšími tepelnými vylepšeniami udržuje systém chladný aj pri spustení viacerých aplikácií.

ExpressConnect

Používajte dve siete súčasne s prvým simultánnym multisieťovým pripojením na svete pre rýchlejšie sťahovanie dát a videí. Získajte až o 20 % väčší prenos dát z optimalizovanej siete, o 30 % rýchlejšie spracovanie dát aplikácií a 8x lepšiu kvalitu videa s optimalizovanou šírkou internetového pásma. Funkcia ExpressCharge navyše poskytuje až 80 % nabitie za 60 minút.

Ekologický a praktický design

Notebook je vybaven odolným krytem, který nyní využívá 100% ekologických recyklovaných nebo obnovitelných materiálov, je kompaktnější a vyznačuje se profesionálním designovým provedením. Dokáže vám zajistit bezpečnou práci, ať jste kdekoli, díky splnění náročných testů.

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania