Latitude 13 7320

DELL Latitude 13 7320

Firemný 13.3-palcový notebook Dell Latitude 13 (7320) je partnerom na cesty pre každého profesionála. Vždy vám poskytne spoľahlivosť a potrebný výkon. Je navrhnutý s dôrazom na špičkové zabezpečenie , spravovateľnosť, spoľahlivosť a zahŕňa profesionálne firemné funkcie . V notebooku radu Latitude 13 (7320) získate elegantného spoločníka s robustnou konštrukciou, ktorý je vždy pripravený splniť vaše požiadavky a stane sa vašim spoľahlivým partnerom v podnikaní .

Hlavné prednosti

  • Špičkový výkon procesora Intel Core 11. generácie v kompaktnom tele.
  • Spĺňa požiadavky platformy Intel EVO .
  • Funkcie a zabezpečenie podnikovej úrovne .
  • Aplikácia Dell Optimizer s umelou inteligenciou vám uľahčí prácu šikovným prispôsobením na váš štýl používania.
  • Prvotriedny dizajn s najlepšou odolnosťou vo svojej triede.
  • Excelentná výdrž batérie a rýchle nabíjanie ExpressCharge.

Odolné prevedenie

Ultrabook Latitude 13 (7320) má odolné šasi s prvotriednymi materiálmi a dokáže vám zaistiť bezpečnú prácu, nech ste kdekoľvek, vďaka splneniu náročných testov. Ultrabook spája prvotriedny dizajn s najlepšou odolnosťou vo svojej triede a je zárukou vašej spokojnosti aj bezpečia.

Výkon s najmodernejšími technológiami

Vďaka moderným procesorom Intel Core 11. generácie, v kombinácii s operačnou pamäťou LPDDR4X a SSD M.2 diskmi dostanete na využitie vysoký výkon, ktorý vás podrží aj v náročných aplikáciách. Za pomoci úspornej grafickej karty integrovanej v procesore ďalej notebook vydrží pracovať dlho na batériovom napájaní.

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania