Latitude 13 7330

Pracovný notebook Dell Latitude 7330

Dell Latitude 7330 je partnerom na cesty pre každého pracovníka alebo manažéra. Vždy vám poskytne spoľahlivosť a potrebný výkon. Je navrhnutý s dôrazom na špičkové zabezpečenie , spravovateľnosť, spoľahlivosť a zahŕňa profesionálne firemné funkcie. Toto ľahké, 13,3” mobilné zariadenie vám umožní pracovať celý deň a je kompatibilné so staršími firemnými technológiami. Ponúka tiež legendárnu spoľahlivosť a zabezpečenie na podnikovej úrovni. Je vždy pripravený splniť vaše požiadavky a stane sa vašim spoľahlivým partnerom v podnikaní.

Platforma Intel® EVO™

Intel® EVO™ prináša dokonalú kombináciu výkonu, rýchlej odozvy a vysokú výdrž batérie. Spolupracuje s technológiou Intel pre jedinečný zážitok na mieste aj na cestách.

Pripravte sa na viac realizmu a dynamiky v kvalite Full HD. Vysoké rozlíšenie vám umožní vidieť tie najmenšie detaily filmových scén a oceniť grafiku v hrách. Písmo zobrazené na Full HD obrazovke je navyše výraznejšie, vďaka čomu pohľad do matice nenamáha oči tak ako pri nižších rozlíšeniach.

Odolné prevedenie

Ultrabook Latitude 7330 má odolnú konštrukciu z prvotriednych materiálov. Spoľahlivosť preukázal splnením náročných testov. Ultrabook spája prvotriedny dizajn s najlepšou odolnosťou vo svojej triede a je zárukou vašej spokojnosti aj bezpečia.

Prihlásenie infračervenou kamerou

Prihláste sa bez problémov pomocou ExpressSign-In. Detekcia prítomnosti kamery prebudí počítač z režimu spánku a prihlási používateľa. Keď odídete od počítača, systém sa uzamkne.

Nová FHD infračervená kamera s dvojitým snímačom a dočasným potlačením šumu zlepšuje kvalitu obrazu aj pri zlých svetelných podmienkach.

Zabezpečenie a správa zariadenia na vysokej úrovni

Latitude 7330 poskytuje zabezpečenie celou radou bezpečnostných technológií a osvedčených aplikácií Dell na riešenie ochrany dát. Vďaka nástrojom Dell využijete automatizované možnosti konfigurácie BIOS a systému. Dôveryhodné zariadenia Dell tvoria bezpečný základ pre moderných mobilných pracovníkov.

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania