Latitude 13 7350 2v1

  Latitude 13 7350 2v1

  Latitude 13 7350 2v1

  V tejto kategórii nie sú žiadne produkty.

  DELL Latitude 13 rady 7000 vám umožní pracovať tak ako chcete. Je to zariadenie 2 v 1. Využite 13 palcový tablet alebo kompaktný ultrabook v ľahkom zariadení so špičkovým zabezpečením DELL.

  Štýlový ultrabook v mobilnom prevedení, ktorému nechýba nič z moderných technológií. Za všetky je hneď v úvode treba vymenovať podporu dotykového ovládania a to hneď s podporou viacerých dotykov. Samozrejmosťou je tiež tenké prevedenie v kombinácii s exkluzívnou výdržou pri práci na batériové napájanie. Spomenúť je ďalej nutné možnosť oddelenia displeja od klávesnice a tým pretvorenie zariadení v plnohodnotný tablet.

  Pripravený k akcii

  Nielen vďaka svojim kompaktným rozmerom a hmotnosti môžete mať svoj pracovný nástroj vždy a všade so sebou. Využitie procesorov Intel posledných generácií vrátane modelov Core M zaisťuje dostupný výkon pre akúkoľvek aplikáciu a navyše v kombinácii s nízkou spotrebou. Užívateľ tak môže nerušene pracovať aj celý deň bez nutnosti nosiť so sebou napájací adaptér. Možnosť oddelenia displeja sme už spomínali, to ale nie je všetko. Po tejto operácii vám zostane plnohodnotný tablet s viacdotykovým ovládaním a výkonom pôvodného ultrabook.

  Schopnosť pripojenia odkiaľkoľvek

  Za pomoci celej rady komunikačných rozhraní sa môžete nielen kedykoľvek a kdekoľvek pripojiť aj internetu, ale tiež ľahko pripojiť svoj mobilný telefón k počítaču. Nechýba ani podpora pre multimédiá vrátane plne dotykového ovládania. Úprava fotografií rovnako ako ich prezeranie ešte nikdy nebola tak jednoduchá.

  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.