Latitude 13 7390

  Latitude 13 7390

  Latitude 13 7390

  2 produktov

  Pôsobivý výkon v prvotriednom prevedení 13 "

  Firemný notebook pre profesionálov, ktorí požadujú súčasne výkon i mobilitu. S procesormi Intel Core® aj 7. a 8. generácie.

  Vynikajúce zabezpečenie: Všestrannosť a príslušenstvo notebookov Latitude podporujú váš spôsob práce, pretože úspech závisí od schopnosti udržať produktivitu ako v kancelárii, či už vás práca zavedie kamkoľvek.

  Vynikajúci obraz: Skvelý 13 "displej s rozlíšením Full HD je antireflexnou a má tenký rámik, všetko chytro pripravené do 12" rámčeka pre ľahkú prepravu a vynikajúci zážitky zo sledovania.

  Vysoko kvalitná konštrukcia: Notebook Latitude 7390 je vyrobený zo špičkových materiálov ako horčíková zliatina a spája prvotriedny dizajn s najlepšou odolnosťou vo svojej triede.

  Kompletná výkonová škála: Vychutnajte si nárast výkonu s voliteľnými procesormi Intel ™ 8. generácie a diskom SSD PCIe pre optimálny beh systému.

  Dlhá výdrž: Vďaka 19h prevádzky na batériu zvládne váš notebook aj ten najnáročnejší pracovný deň; prípadne viac ako 32 hodín s využitím zariadení Dell Power Companion.

  Špičková technológia: Užite si vyššiu rýchlosť dát s diskom SSD PCIe a vyššie prenosové rýchlosti s pripojením Thunderbolt ™ 3.

  Špičková ochrana: Prispôsobte zabezpečenie podľa svojich potrieb. Vyberte si zo širokej škály hardvérových a softvérových možností zabezpečenia od spoločnosti Dell, vrátane zabezpečeného procesora Dell ControlVault ™ 2.0, kontaktných a bezkontaktných čítačiek čipových kariet, dotykové čítačky odtlačkov prstov alebo infračervené kamery. Vaše informácie sú v bezpečí, bez ohľadu na to, kam vás vaša práca zavedie.

  Zobrazuje sa 1 - 2 z 2 položiek

  Filtrovať podľa

  Operačný systém:
  Grafická karta:
  Operačná pamäť RAM:
  Disk - úložisko:
  Veľkosť displeja:
  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.