Latitude 13 7390 2v1

  Latitude 13 7390 2v1

  Latitude 13 7390 2v1

  2 produktov

  Doprajte si luxus v podobe Latitude 7390, 13-palcového konvertibilného zariadenia 2 v 1 so špičkovým displejom. Procesory Intel® Core™ 8. generácie, výnimočná výdrž batérie a zabezpečenie vám umožnia pracovať produktívne kdekoľvek.

  Latitude 7390

  Výkon bez kompromisov: Zažite nárast výkonu konfigurácií využívajúcich štvorjadrové procesory Intel® Core™ 8. generácie, ktoré poskytujúci rovnaký vysoký výkon ako notebook, vo flexibilnom dizajne zariadenia 2 v 1. 

  Dlhá výdrž: Vaše zariadenie 2 v 1 s vami zvládne vďaka predĺženej výdrži batérie aj tie najnáročnejšie pracovné dni.  Kompaktné rozmery: Vďaka hmotnosti len 3,12 lb si môžete svoje zariadenie 2 v 1 vziať všade so sebou. Je dostatočne malé a ľahké, aby sa zmestilo do akéhokoľvek puzdra či batohu, ktorý bežne nosíte, od aktovky až po športový batoh. A je takmer ako pierko, takže nebudete mať pocit, ako by ste ho museli nosiť za trest. 

  Rýchlosť a efektívnosť: Vďaka úložisku PCIe s kapacitou až do 1 TB a pamäti LPDDR3 s veľkosťou do 16 GB budete mať dostatok miesta na svoje projekty a všetko pôjde pekne rýchlo. A vďaka technológii Thunderbolt3 sa môžete jednoducho pripojiť k svojej práci.

  Chráňte si prihlasovacie údaje: Bezpečnostný procesor Dell ControlVault™ 2.0 umožňuje výnimočné spôsoby overovania. Uchováva a chráni vaše heslá, umožňuje biometrické overovanie používateľov a použitie zabezpečovacích kódov, takže prihlasovacie údaje budú v bezpečí vždy a všade. 

  Inteligentné zabezpečenie: Latitude 7390 2 v 1 ponúka viacero možností zabezpečenia, ktoré vychádzajú v ústrety vašim rôznorodým potrebám. Funkcie zahŕňajú základný hardvér na viacfaktorové overovanie, ako je napríklad dotykový snímač odtlačkov prstov, kontaktná čítačka kariet Smart Card s certifikátom FIPS 201 a bezkontaktná čítačka čipových kariet NFC s technológiou Control Vault 2™ s certifikátom FIPS 140-2 úrovne 3, ktoré zabraňujú neoprávnenému prístupu. 

  Ochrana aj na cestách: Technológia Intel® vPro™ spravuje a chráni vaše zariadenie pred softvérovými útokmi. Okrem toho môžete vďaka nej tiež diagnostikovať a opraviť svoje zariadenie Latitude 7390 2 v 1 na diaľku a ešte pri tom aj ušetriť elektrickú energiu

  Zobrazuje sa 1 - 2 z 2 položiek

  Filtrovať podľa

  Operačný systém:
  Grafická karta:
  Operačná pamäť RAM:
  Disk - úložisko:
  Veľkosť displeja:
  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.