Latitude 13 7390 2v1


Doprajte si luxus v podobe Latitude 7390, 13-palcového konvertibilného zariadenia 2 v 1 so špičkovým displejom. Procesory Intel® Core™ 8. generácie, výnimočná výdrž batérie a zabezpečenie vám umožnia pracovať produktívne kdekoľvek.

Latitude 7390

Výkon bez kompromisov: Zažite nárast výkonu konfigurácií využívajúcich štvorjadrové procesory Intel® Core™ 8. generácie, ktoré poskytujúci rovnaký vysoký výkon ako notebook, vo flexibilnom dizajne zariadenia 2 v 1. 

Dlhá výdrž: Vaše zariadenie 2 v 1 s vami zvládne vďaka predĺženej výdrži batérie aj tie najnáročnejšie pracovné dni.  Kompaktné rozmery: Vďaka hmotnosti len 3,12 lb si môžete svoje zariadenie 2 v 1 vziať všade so sebou. Je dostatočne malé a ľahké, aby sa zmestilo do akéhokoľvek puzdra či batohu, ktorý bežne nosíte, od aktovky až po športový batoh. A je takmer ako pierko, takže nebudete mať pocit, ako by ste ho museli nosiť za trest. 

Rýchlosť a efektívnosť: Vďaka úložisku PCIe s kapacitou až do 1 TB a pamäti LPDDR3 s veľkosťou do 16 GB budete mať dostatok miesta na svoje projekty a všetko pôjde pekne rýchlo. A vďaka technológii Thunderbolt3 sa môžete jednoducho pripojiť k svojej práci.

Chráňte si prihlasovacie údaje: Bezpečnostný procesor Dell ControlVault™ 2.0 umožňuje výnimočné spôsoby overovania. Uchováva a chráni vaše heslá, umožňuje biometrické overovanie používateľov a použitie zabezpečovacích kódov, takže prihlasovacie údaje budú v bezpečí vždy a všade. 

Inteligentné zabezpečenie: Latitude 7390 2 v 1 ponúka viacero možností zabezpečenia, ktoré vychádzajú v ústrety vašim rôznorodým potrebám. Funkcie zahŕňajú základný hardvér na viacfaktorové overovanie, ako je napríklad dotykový snímač odtlačkov prstov, kontaktná čítačka kariet Smart Card s certifikátom FIPS 201 a bezkontaktná čítačka čipových kariet NFC s technológiou Control Vault 2™ s certifikátom FIPS 140-2 úrovne 3, ktoré zabraňujú neoprávnenému prístupu. 

Ochrana aj na cestách: Technológia Intel® vPro™ spravuje a chráni vaše zariadenie pred softvérovými útokmi. Okrem toho môžete vďaka nej tiež diagnostikovať a opraviť svoje zariadenie Latitude 7390 2 v 1 na diaľku a ešte pri tom aj ušetriť elektrickú energiu

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania

Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Pokračovaním v prehliadaní tejto webstránky súhlasíte so zhromažďovaním a používaním cookies na Vašom zariadení.