Latitude 13 7390


Pôsobivý výkon v prvotriednom prevedení 13 "

Firemný notebook pre profesionálov, ktorí požadujú súčasne výkon i mobilitu. S procesormi Intel Core® aj 7. a 8. generácie.

Vynikajúce zabezpečenie: Všestrannosť a príslušenstvo notebookov Latitude podporujú váš spôsob práce, pretože úspech závisí od schopnosti udržať produktivitu ako v kancelárii, či už vás práca zavedie kamkoľvek.

Vynikajúci obraz: Skvelý 13 "displej s rozlíšením Full HD je antireflexnou a má tenký rámik, všetko chytro pripravené do 12" rámčeka pre ľahkú prepravu a vynikajúci zážitky zo sledovania.

Vysoko kvalitná konštrukcia: Notebook Latitude 7390 je vyrobený zo špičkových materiálov ako horčíková zliatina a spája prvotriedny dizajn s najlepšou odolnosťou vo svojej triede.

Kompletná výkonová škála: Vychutnajte si nárast výkonu s voliteľnými procesormi Intel ™ 8. generácie a diskom SSD PCIe pre optimálny beh systému.

Dlhá výdrž: Vďaka 19h prevádzky na batériu zvládne váš notebook aj ten najnáročnejší pracovný deň; prípadne viac ako 32 hodín s využitím zariadení Dell Power Companion.

Špičková technológia: Užite si vyššiu rýchlosť dát s diskom SSD PCIe a vyššie prenosové rýchlosti s pripojením Thunderbolt ™ 3.

Špičková ochrana: Prispôsobte zabezpečenie podľa svojich potrieb. Vyberte si zo širokej škály hardvérových a softvérových možností zabezpečenia od spoločnosti Dell, vrátane zabezpečeného procesora Dell ControlVault ™ 2.0, kontaktných a bezkontaktných čítačiek čipových kariet, dotykové čítačky odtlačkov prstov alebo infračervené kamery. Vaše informácie sú v bezpečí, bez ohľadu na to, kam vás vaša práca zavedie.

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania

Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Pokračovaním v prehliadaní tejto webstránky súhlasíte so zhromažďovaním a používaním cookies na Vašom zariadení.