Latitude 14 3410

Pozná vás váš počítač?

Dell Optimizer je prvý platforma s umelou inteligenciou svojho druhu, ktorá sa naučí váš spôsob práce, priebežne sa prispôsobuje vášmu štýlu a vytvára múdrejší, osobitejší a produktívnejšie prostredie.

ExpressResponse: Používame vstavanú umelú inteligenciu a technológiu Intel® Adaptix ™, s ktorými môžeme upravovať výkonové úrovne tam, kde je najviac potrebujete.

ExpressCharge: Umelá inteligencia sa prispôsobí vašej obvyklé spotrebe energie a spôsobom nabíjanie, čo zvyšuje výdrž batérie. Stále na cestách? Pomocou funkcie ExpressCharge Boost nabijete batériu na 35% v priebehu zhruba 20 minút. 1 Máte viac času? ExpressCharge automaticky dobije batériu počas jedinej hodiny až na 80%. 2A ak práve počítač nemôžete nabiť, nenápadne upraví nastavenie a zachová energiu, napríklad pomocou stlmenie jasu displeja alebo vypnutie nepoužívaného rozhrania Bluetooth.

Inteligentný zvuk: Inteligentné riadenie zvuku v nástroji Dell Optimizer automaticky upravuje hlučnosť pozadia, riadi hlasitosť reči a vyladí celkový zvuk, aby ste lepšie počuli a bolo vás lepšie počuť, nech pracujete kdekoľvek.
Vylepšený notebook Dell Latitude 3410

Zlepšené pre každého pracovníka

Úžasný dizajn: Nový notebook Latitude 3410 je menšie a tenšie, sa svetlejšie povrchovou úpravou a úzkym krytom obrazovky, čo prináša viac miesta pre prácu.

Začnite rýchlo, pracujte ihneď: začnite okamžite pomocou čítačky odtlačkov prstov zabudované do vypínača. Pracujte bez prestania vďaka vynikajúcej výdrži batérie.

Pripojte sa odkiaľkoľvek: Pracujte bez ťažkostí aj na cestách vďaka voliteľnému mobilnému širokopásmovému pripojeniu s rýchlosťou až 450 Mb / s.

Porty pre všetky účely: Kompatibilný s viacerými monitormi a príslušenstvom, s celým radom dostupných portov, napríklad USB Type-C ™ a staršie porty ako HDMI a RJ45.

Vysoký výkon: Najnovšie procesory až Intel ® Core ™ i7 10. generácie ponúkajú firmám výkon, možnosti správy, zabudované funkcie zabezpečenia a stabilitu architektúry Intel ® a sú pripravené na budúcnosť. Navyše je možné streamovať video a tiež sťahovať a bez problémov spúšťať aplikácie pomocou grafickej karty NVIDIA ® GeForce ® MX230.

Modernizujte informačné technológie vďaka riešeniu Dell Technologies Unified Workspace.

Platforma Dell Technologies Unified Workspace chytro modernizuje skúsenosti koncových užívateľov a zabezpečuje plynulú produktivitu a proaktívne, prediktívne a automatizované riešenia pre nasadenie, zabezpečenie, správu a podporu.

Nasadenie: Služba ProDeploy v rámci systému Unified Workspace umožňuje opustiť tradičné, manuálny spôsob nasadenia a využiť dodávku zariadení konfigurované firemnými aplikáciami a nastavením z výrobného závodu spoločnosti Dell priamo koncovým užívateľom, ktorí tak môžu počítač spustiť a začať pracovať počas jediného dňa.

zabezpečenie:Dôveryhodná zariadenie Dell tvorí základ moderného pracovného prostredia, s neviditeľnou a plynulou ochranou a chytrejším a rýchlejším prevádzkou. Koncoví užívatelia si zachovajú produktivitu a správcovia IT sa môžu spoľahnúť na moderné bezpečnostné riešenie, určená pre dôveryhodná zariadení Dell.

Správa: Platformy Dell Client Command Suite + VMware Workspace ONE ponúkajú integrované funkcie, ktoré zákazníkom ponúkajú jednotnú správu koncových bodov, ich firmvéru, operačného systému i aplikácií v jedinej konzole.

Podpora: Služba ProSupport rieši hardvérové problémy až 11x rýchlejšie ako konkurencia. Služba ProSupport for PCs ponúka nepretržitý prístup k miestnym technikom podpory ProSupport, ktorí vás sami kontaktujú, ak vzniknú zásadné problémy, 3takže sa môžete sústrediť na prácu, nie na problém, ktorý nastal.

Podpora ProSupport Plus pomáha zostať o krok napred, čím v podstate eliminuje neplánovanej prestoje kvôli problémom s hardvérom. Získate všetky výhody podpory ProSupport a tiež výstrahy riadené umelou inteligenciou, ktorá zabráni zlyhanie a zaistí opravu pri problémoch. 4

Nástroj Dell SupportAssist OS Recovery umožňuje obnovu prostredia pomocou nástrojov pre diagnostiku a odstraňovanie problémov, ktoré sa môžu vyskytnúť predtým, než sa počítač spustí do operačného systému.

Porty a sloty Dellu Latitude3410

Porty a sloty

1. Slot pre čítačku pamäťových kariet uSD 3.0 | 2. Univerzálny audiokonektor typu jack | 3. Port USB 2.0 | 4. Port USB 3.2 typu A 1. generácie s technológiou PowerShare | 5. Port RJ-45 s indikátorom stavu | 6. Slot pre bezpečnostný zámok Wedge | 7. 4,5mm napájací konektor s indikátorom stavu | 8. Port HDMI 1.4 | 9. Port USB 3.2 typu A 1. generácie | 10. Port USB 3.2 typu C 1. generácie s rozhraním Display Port 1.2 v alternatívnom režime
Rozmery a hmotnosť notebookov Dell Latitude 3410

Rozmery a hmotnosť

1. Výška: 18,35 mm (0,72 ") | 2. Šírka: 326,50 mm (12,85") | 3. Hĺbka: 226,38 mm (8,91 ") | Hmotnosť: 1,65 kg (3,64 lb) 5
Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania

Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Pokračovaním v prehliadaní tejto webstránky súhlasíte so zhromažďovaním a používaním cookies na Vašom zariadení.