Latitude 14 série 3000

  Latitude 14 série 3000

  Latitude 14 série 3000

  3 produktov

  Notebooky Latitude 14 série 300 so zameraním na firemné využitie, to presne sú notebooky z rady Latitude. Jedná sa o notebook spadajúci do kategórie kompaktných zariadení, ktorý svojho užívateľa uchváti ako prvotriednym spracovaním aj hmotnosťou a rozmermi priamo stvorenými pre cestovanie .

  Nový počítač Latitude 14 radu 3000 je tenší a ľahší ako kedykoľvek predtým a má procesor najnovšej generácie Intel® Core™. Pracujte odkiaľkoľvek s celodennou výdržou batérie a širokými možnosťami pripojenia.  Získajte až 16 GB pamäte RAM a rýchly SSD disk. Moderný notebook by sa nezaobišiel bez voliteľnej dotykovej obrazovky, možností dokovania cez USB-C, USB 3.0 a RJ45, HDMI a VGA. Pracujte bez problémov aj v horších svetelných podmienkach s voliteľnou podsvietenou klávesnicou. Vychutnajte si vysokokvalitný vizuálny zážitok so 14-palcovým displejom s rozlíšením HD alebo Full HD s antireflexným povrchom, voliteľnou 2 G diskrétnou grafickou kartou a voliteľným dotykovým displejom so sklom Corning® Gorilla® Glass NBT.  Prvotriedna podpora pre všetky vaše hardvérové aj softvérovéNový Latitude 14 série 3000 potreby vrátane nepretržitého priameho prístupu k technickým expertom vďaka voliteľnej službe Dell ProSupport.

  Všetko, čo potrebujete. Všetko práve tu.  

  Presvedčte sa o tom, že nový notebook Dell Latitude 14 série 3000 je vhodný na každodennú prácu a môže byť s vami a vaším podnikaním všade, kde potrebujete.

  Bezpečný. Ľahko ovládateľný. Spoľahlivý. Latitude.

  Najlepšie zabezpečenie vo svojej triede: Len spoločnosť Dell ponúka v jedinom balíku komplexné šifrovanie, pokročilé overovanie a špičkovú ochranu pred škodlivým softvérom. Služba Dell Data Protection | Encryption chráni vaše údaje na všetkých jednotkách vrátane externých médií, diskov s vlastným šifrovaním a verejných cloudových úložísk, ako napríklad Dropbox, Box alebo OneDrive. Nástroj DDP | Security Tools poskytuje rozšírené možnosti overovania, čím chráni vaše údaje pred neoprávnenými používateľmi. Spoločnosť Dell využíva nový prístup k ochrane pred škodlivým softvérom a chráni vaše údaje a používateľov pred akýmkoľvek nedôveryhodným obsahom prostredníctvom služby DDP | Protected Workspace.  

  Špičková spravovateľnosť: Spoločnosť Dell poskytuje produkty Latitude s možnosťami správy, aby ste zo svojej investície do hardvéru mohli vyťažiť maximum. Nová súprava bezplatných nástrojov automatizácie Dell Client Command Suite zas pomáha pracovníkom IT skrátiť čas strávený nasadzovaním, monitorovaním a aktualizáciou systémov. Taktiež ponúkame päť generácií aktualizácií a vďaka jednoduchému prístupu do notebookov Latitude môžete ľahko modernizovať vnútorné komponenty.  

  Vynikajúca spoľahlivosť, s ktorou môžete pokojne spávať: Notebooky Latitude 14 série 3000 patra do najodolnejšej skupiny notebookov a sú odolnejšie než jeho predchodca. Má odolné šasi, ktoré bolo podrobené zrýchlenému testu životnosti, a dodáva sa s podporou a službami na úrovni podnikovej triedy vrátane voliteľnej podpory Dell ProSupport.

  Latitude 3450 - pracovný stroj

  Zobrazuje sa 1 - 3 z 3 položiek

  Filtrovať podľa

  Kategórie
  Operačný systém:
  Grafická karta:
  Operačná pamäť RAM:
  Disk - úložisko:
  Veľkosť displeja:
  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.