Latitude 15 3510

Zlepšené pre každého pracovníka

Úžasný dizajn: Nový notebook Latitude 3510 je menšie a tenšie, sa svetlejšie povrchovou úpravou a úzkym krytom obrazovky, čo prináša viac miesta pre prácu.

Začnite rýchlo, pracujte ihneď:
 začnite okamžite pomocou čítačky odtlačkov prstov zabudované do vypínača. Pracujte bez prestania vďaka vynikajúcej výdrži batérie.

Pripojte sa odkiaľkoľvek: Pracujte bez ťažkostí aj na cestách vďaka voliteľnému mobilnému širokopásmovému pripojeniu s rýchlosťou až 450 Mb / s.

Porty pre všetky účely: Kompatibilný s viacerými monitormi a príslušenstvom, s celým radom dostupných portov, napríklad USB Type-C ™ a staršie porty ako HDMI a RJ45.

Vysoký výkon: Najnovšie procesory až Intel ® Core ™ i7 10. generácie ponúkajú firmám výkon, možnosti správy, zabudované funkcie zabezpečenia a stabilitu architektúry Intel ® a sú pripravené na budúcnosť. Navyše je možné streamovať video a tiež sťahovať a bez problémov spúšťať aplikácie pomocou grafickej karty NVIDIA MX230.
Notebook Dell Latitude 3510 s vylepšený vo všetkých smeroch

Modernizujte informačné technológie vďaka riešeniu Dell Technologies Unified Workspace.

Platforma Dell Technologies Unified Workspace chytro modernizuje skúsenosti koncových užívateľov a zabezpečuje plynulú produktivitu a proaktívne, prediktívne a automatizované riešenia pre nasadenie, zabezpečenie, správu a podporu.

Nasadenie: Služba ProDeploy v rámci systému Unified Workspace umožňuje opustiť tradičné, manuálny spôsob nasadenia a využiť dodávku zariadení konfigurované firemnými aplikáciami a nastavením z výrobného závodu spoločnosti Dell priamo koncovým užívateľom, ktorí tak môžu počítač spustiť a začať pracovať počas jediného dňa.

zabezpečenie:Dôveryhodná zariadenie Dell tvorí základ moderného pracovného prostredia, s neviditeľnou a plynulou ochranou a chytrejším a rýchlejším prevádzkou. Koncoví užívatelia si zachovajú produktivitu a správcovia IT sa môžu spoľahnúť na moderné bezpečnostné riešenie, určená pre dôveryhodná zariadení Dell.

Správa: Platformy Dell Client Command Suite + VMware Workspace ONE ponúkajú integrované funkcie, ktoré zákazníkom ponúkajú jednotnú správu koncových bodov, ich firmvéru, operačného systému i aplikácií v jedinej konzole.

Podpora: Služba ProSupport rieši hardvérové problémy až 11x rýchlejšie ako konkurencia. Služba ProSupport for PCs ponúka nepretržitý prístup k miestnym technikom podpory ProSupport, ktorí vás sami kontaktujú, ak vzniknú zásadné problémy, 3takže sa môžete sústrediť na prácu, nie na problém, ktorý nastal.

Podpora ProSupport Plus pomáha zostať o krok napred, čím v podstate eliminuje neplánovanej prestoje kvôli problémom s hardvérom. Získate všetky výhody podpory ProSupport a tiež výstrahy riadené umelou inteligenciou, ktorá zabráni zlyhanie a zaistí opravu pri problémoch. 4

Nástroj Dell SupportAssist OS Recovery umožňuje obnovu prostredia pomocou nástrojov pre diagnostiku a odstraňovanie problémov, ktoré sa môžu vyskytnúť predtým, než sa počítač spustí do operačného systému.

Porty a sloty na notebookoch Dell Latitude 3510 modelový rok 2020

Porty a sloty

1. Voliteľný držiak karty USIM | 2. Čítačka pamäťových kariet Micro SD 3.0 | 3. Univerzálny audiokonektor typu jack | 4. Port USB 2.0 | 5. Port USB 3.2 1. generácie | 6. Port RJ-45 s indikátorom stavu | 7. Slot pre bezpečnostný zámok Wedge | 8. 4,5mm napájací konektor s indikátorom stavu | 9. Port HDMI 1.4 | 10. Port USB 3.2 1. generácie | 11. Dokovacia port / USB Type-C ™ 3.2 1. generácie s funkciou Power Delivery 3.0 a rozhraním Display Port 1.2
Rozmery a hmotnosť Latitude 3510 od DELLu

Rozmery a hmotnosť

1. Výška: 17,97 mm (0,71 ") | 2. Šírka: 361,40 mm (14,23") | 3. Hĺbka: 247,85 mm (9,76 ") | Hmotnosť od: 1,9 kg (4,2 lb) 
Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania

Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Pokračovaním v prehliadaní tejto webstránky súhlasíte so zhromažďovaním a používaním cookies na Vašom zariadení.