Latitude 15 5520

Notebooky DELL Latitude 15 5520 (modelový rok 2021)

Firemný 15.6palcový notebook Dell Latitude 15 (5520) je priamo stvorený pre prácu na cestách a vždy vám poskytne spoľahlivosť a potrebný výkon. Prenosné počítače s vysokou odolnosťou , dlhou výdržou pri práci na batérie a excelentné mierou zabezpečenia - to sú notebooky Dell radu Latitude. V notebooku radu Latitude získate elegantného spoločníka s robustnou konštrukciou, ktorý je vždy pripravený splniť vaše požiadavky.

Dell Latitude radu 5000

Notebooky a zariadenia 2v1 Dell Latitude sú systémy, ktoré boli navrhnuté pre jedinečnú spoľahlivosť, mobilný výkon a použiteľnosť vo firemnom prostredí . Dell Latitude radu 5000 predstavujú zariadenie so špičkovou prenositeľnosťou, možnosťami správy a vysokým stupňom zabezpečenia. Rad 5000 je skvelou investíciu do spoľahlivého partnera po vaše podnikanie.

Výkon pre vysokú produktivitu

Vďaka modernému procesoru Intel 11. generácie, v kombinácii s operačnou pamäťou DDR4 SDRAM, dostanete k využitiu vysoký výkon pre náročné úlohy i zábavu. Vďaka SSD M.2 disku je ďalším bonusom exkluzívne rýchly štart operačného systému rovnako ako ďalších aplikácií. Za pomoci úsporné grafickej karty integrované v procesore notebook vydrží pracovať dlho na batériové napájanie.

Odolný a praktický dizajn

Notebook je vybavený odolným krytom, ktorý teraz využíva ešte viac ekologických materiálov, je kompaktnejšia a vyznačuje sa profesionálnym dizajnovým prevedením. Dokáže vám zaistiť bezpečnú prácu, nech ste kdekoľvek, vďaka splnenie náročných testov.

Pracujte v bezpečí

Latitude 15 (5520) vám poskytne zabezpečenie, ktoré potrebujete pre svoje podnikanie. Samozrejmosťou je celý rad technológií zabezpečenia vrátane sady osvedčených aplikácií Dell pre riešenie ochrany dát. Prostredníctvom bezplatnej sady nástrojov Dell využijete automatizované možnosti konfigurácie BIOS a systému.

Využite rôzne možnosti pripojenia

Hlavnou devízou je prítomnosť portu Type-C / Thunderbolt 4 s podporou výstupu DisplayPort a Power Delivery a samozrejmosťou potrebná nová rozhranie USB 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1, pričom je jeden z portov vybavený funkciou PowerShare. Ovšem notebook poskytuje aj rad ďalších možností konektivity. Nechýba Wi-Fi pre pripojenie k bezdrôtovým sieťam a Bluetooth pre bezdrôtové pripojenie periférií. S rozhraním HDMI pohodlne pripojíte externý monitor.

Porty a sloty:

1. Čítačka pamäťových kariet uSD 4.0 | 2. Globálne konektor na náhlavnú súpravu | 3. USB 3.2 Powershare | 4. USB 3.2 | 5. HDMI 2.0 | 6. Port RJ45 | 7. Slot pre bezpečnostný zámok Wedge | 8. Port Thunderbolt ™ 4 s napájaním a portom DisplayPort (USB Type-C ™) | 9. Port Thunderbolt ™ 4 s napájaním a portom DisplayPort (USB Type-C ™) | 10. Čítačka čipových kariet (voliteľné príslušenstvo dostupné vo vybraných modeloch) | 11. Externé slot na kartu ESIM (voliteľný, pre modely s WWAN, nezobrazuje sa vzadu)

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania