Latitude 15 5531

Firemný notebook Dell Latitude 5531

Firemný notebook Dell Latitude 5531 je priamo stvorený pre prácu. Vždy vám poskytne spoľahlivosť a potrebný výkon. Spoločnosť Dell sa stará o bezpečnosť vašich údajov a vytvorila zariadenia so širokou škálou rôznych bezpečnostných funkcií. V notebooku radu Latitude 5531 získate elegantného spoločníka s robustnou konštrukciou, ktorý je vždy pripravený splniť vaše požiadavky.

Overené procesory Intel Core

Vsaďte na výnimočný výkon procesora Intel Core a nasledujte moderné výdobytky digitálnych technológií. Procesor 12. generácie triedy H priniesol úplne novú úroveň výkonu automatickým zvýšením rýchlosti hodín pomocou technológie Intel Turbo Boost. To znamená vyššiu produktivitu a dynamiku pri nižšej spotrebe procesora. Vďaka tomu počítač pracuje efektívnejšie, jednoducho podporuje procesy tvorby, úpravy a zdieľania multimediálnych aj sférických filmov.

Inteligentné riešenia

Inteligentné súkromie: Funkcia Watcher Detection vás upozorní, keď sa niekto pozerá na vašu obrazovku a stlmí alebo rozmaže obrazovku, zatiaľ čo funkcia Look Away Detect vie, kedy sa váš pohľad posunie a stmavne, čím ďalej chráni vaše súkromie a šetrí batériu.

Vylepšená kamera a súkromie: Vyzerajte skvele pri každom videohovore s vylepšenými možnosťami infračervenej kamery. Dostupná dočasná redukcia šumu zlepšuje kvalitu obrazu pri akomkoľvek svetle.

ExpressSign-In: Senzor priblíženia vo fotoaparáte prebudí systém, keď sa priblížite, a uzamkne, keď odídete.

Efektívne chladenie

Nový väčší ventilátor s dvojitým výstupom s optimalizovaným odvetrávaním a ďalšími tepelnými vylepšeniami udržuje systém chladný aj pri spustení viacerých aplikácií.

ExpressConnect

Používajte dve siete súčasne s prvým simultánnym multisieťovým pripojením na svete pre rýchlejšie sťahovanie dát a videí. Získajte až o 20 % väčší prenos dát z optimalizovanej siete, o 30 % rýchlejšie spracovanie dát aplikácií a 8x lepšiu kvalitu videa s optimalizovanou šírkou internetového pásma. Funkcia ExpressCharge navyše poskytuje až 80 % nabitie za 60 minút.

Kamera s filtrom na ochranu súkromia

Nie ste si istí, či je kamera vášho notebooku zapnutá? Zatvorte kryt objektívu, aby ste sa uistili, že nie je narušené vaše súkromie. Vďaka tomuto riešeniu máte plnú kontrolu nad tým, kedy prenášate obraz.

Ekologický a praktický design

Notebook je vybaven odolným krytem, který nyní využívá 100% ekologických recyklovaných nebo obnovitelných materiálov, je kompaktnjší a vyznačuje se profesionálním designovým prevedením. Dokáže vám zajistit bezpečnou prácu, nech ste kdekolvek.

Pozná vás váš počítač?

Dell Optimizer je prvý platforma s umelou inteligenciou svojho druhu, ktorá sa naučí váš spôsob práce, priebežne sa prispôsobuje vášmu štýlu a vytvára múdrejší, osobitejší a produktívnejšie prostredie.

ExpressResponse: rýchlejšie spúšťanie najčastejšie používaných aplikácií. Používame vstavanú umelú inteligenciu a technológiu Intel ® Adaptix ™, s ktorými môžeme upravovať výkonové úrovne tam, kde je najviac potrebujete.

ExpressCharge: Umelá inteligencia sa prispôsobí vašej obvyklé spotrebe energie a spôsobom nabíjanie, čo zvyšuje výdrž batérie. Stále na cestách? Pomocou funkcie ExpressCharge Boost nabijete batériu na 35% v priebehu zhruba 20 minút. 1 Máte viac času? ExpressCharge automaticky dobije batériu počas jedinej hodiny až na 80%.2 A ak práve počítač nemôžete nabiť, nenápadne upraví nastavenie a zachová energiu, napríklad pomocou stlmenie jasu displeja alebo vypnutie nepoužívaného rozhrania Bluetooth.

Inteligentné zvuk: Inteligentné riadenie zvuku v nástroji Dell Optimizer automaticky upravuje hlučnosť pozadia, riadi hlasitosť reči a vyladí celkový zvuk, aby ste lepšie počuli a bolo vás lepšie počuť, nech pracujete kdekoľvek.
Latitude 5511

Produktívne, škálovateľný ťahúň

Energia na celý deň: Získajte najdlhšiu životnosť batérie zo všetkých bežných 15 "firemných notebookov s procesormi triedy H na svete.

Spoľahlivé pripojenie: Technológia Intel ® Wi-Fi 6 (Gig +) zaručuje takmer 3 × vyššiu rýchlosť 3 a zabezpečenie novej generácie pre počítače aj bezdrôtovej siete. 4 na cestách bez siete Wi-Fi môžete zostať pripojení pomocou mobilného širokopásmového pripojenia LTE s rýchlosťou až 450 Mb / s. Cestujte bez problémov vďaka novej technológii ESIM, ktorá sa pripojí k viac globálnym operátorom bez nutnosti prepínať karty SIM.

Dostatok miesta pre každý projekt:Vďaka škálovatelnému úložisku a pamäte až 32 GB DDR4 SDRAM s rýchlosťou 2 933 MHz, ktorá je najvyššia medzi všetkými systémami Latitude, vám nič nebráni v tom, aby ste odvádzali čo možno najlepšiu prácu. Získajte až 1TB úložiska.

Grafická hojnosť: Streamujte video, sťahujte a plynule spúšťajte aplikácie s integrovanou grafikou. Alebo pridajte voliteľnú samostatnú grafiku a získajte ešte vyšší grafický výkon.

Porty pre všetky účely: Rýchlo sa pripojte k periférnym zariadeniam pomocou celej rady dostupných portov, vrátane USB Type-C ™, rozhranie Thunderbolt ™ 3 5 a starších portov ako HDMI a RJ45.
 
Vysoký výkon: Najnovšie procesory až Intel ® Core ™ i7 vPro ®10. generácia triedy H ponúkajú firmám výkon, správu, vstavané funkcie zabezpečenia a stabilitu platformy Intel ® vPro ® a sú pripravené na budúcnosť.
Latitude DELL 5511

Krása v každom detaile

Svieži nový vzhľad: Notebook Latitude 5511 sa vďaka elegantnému, modernému prevedenie v novom, svetlejšom odtieni alebo s voliteľným hliníkovým povrchom dokonale hodí pre produktivitu.

Dokonalé zobrazenie: Displej je plný funkcií, vďaka ktorým sa môžete sústrediť na prácu, napríklad štvorstranný úzky čelný kryt, antireflexné obrazovka a clona kamery, ktorá ochráni vaše súkromie.

Vyrobené s ohľadom na udržateľnosť: Naše notebooky Latitude radu 5000 ako prvý vo svojej konštrukcii využívali uhlíkové vlákna a obsahovali až 18% recyklovaných materiálov. Používame súčasti lakované farbami na báze vody, čo vytvára zdravšie pracovné prostredie. Spoločnosť Dell zabránila tomu, aby viac ako 2 milióny libier uhlíkových vlákien skončili na skládkach.

Rýchla práca, kvalitné chladenie:Pracovníci IT môžu teraz spravovať teplotu v systéme BIOS, čo šetrí priestor v úložisku a umožňuje im sústrediť sa na iné dôležité programy. Ventilátory s karbónovými lopatkami znamenajú tichšiu prevádzku chladenia a lepšie sústredenie na prácu. Okrem toho, dve vedenia sú pre odvod tepla lepšie ako jedno.

Modernizujte informačné technológie vďaka riešeniu Dell Technologies Unified Workspace.

Platforma Dell Technologies Unified Workspace chytro modernizuje skúsenosti koncových užívateľov a zabezpečuje plynulú produktivitu a proaktívne, prediktívne a automatizované riešenia pre nasadenie, zabezpečenie, správu a podporu.

Nasadenie: Služba ProDeploy v rámci systému Unified Workspace umožňuje opustiť tradičné, manuálny spôsob nasadenia a využiť dodávku zariadení konfigurované firemnými aplikáciami a nastavením z výrobného závodu spoločnosti Dell priamo koncovým užívateľom, ktorí tak môžu počítač spustiť a začať pracovať počas jediného dňa.

zabezpečenie:Dôveryhodná zariadenie Dell tvorí základ moderného pracovného prostredia, s neviditeľnou a plynulou ochranou a chytrejším a rýchlejším prevádzkou. Koncoví užívatelia si zachovajú produktivitu a správcovia IT sa môžu spoľahnúť na moderné bezpečnostné riešenie, určená pre dôveryhodná zariadení Dell.

Správa: Platformy Dell Client Command Suite + VMware Workspace ONE ponúkajú integrované funkcie, ktoré zákazníkom ponúkajú jednotnú správu koncových bodov, ich firmvéru, operačného systému i aplikácií v jedinej konzole.

Podpora: Služba ProSupport rieši hardvérové problémy až 11x rýchlejšie ako konkurencia. Služba ProSupport for PCs ponúka nepretržitý prístup k miestnym technikom podpory ProSupport, ktorí vás sami kontaktujú, ak vzniknú zásadné problémy, 6takže sa môžete sústrediť na prácu, nie na problém, ktorý nastal.

Podpora ProSupport Plus pomáha zostať o krok napred, čím v podstate eliminuje neplánovanej prestoje kvôli problémom s hardvérom. Získate všetky výhody podpory ProSupport a tiež výstrahy riadené umelou inteligenciou, ktorá zabráni zlyhanie a zaistí opravu pri problémoch. 7

Nástroj Dell SupportAssist OS Recovery umožňuje obnovu prostredia pomocou nástrojov pre diagnostiku a odstraňovanie problémov, ktoré sa môžu vyskytnúť predtým, než sa počítač spustí do operačného systému.

Porty na notebooku Latitude 5511

Porty a sloty

1. Držiak karty USIM | 2. Čítačka pamäťových kariet uSD | 3. Port náhlavnej súpravy | 4. Port USB 3.2 1. generácie | 5. Port USB 3.2 1. generácie s technológiou PowerShare | 6. HDMI 2.0 | 7. Port RJ-45 | 8. Slot pre bezpečnostný zámok Noble Wedge | 9. Napájací konektor | 10. Port USB 3.2 Type ™ C 2. generácie s funkciou napájania a portom DisplayPort | (Voliteľne Thunderbolt ™ 3) | 11. USB 3.2 1. generácie | 12. Čítačka čipových kariet (voliteľne)
Latitude 5511 rozmery

Rozmery a hmotnosť

1. Výška: 22,48 mm (0,88 ") (vpredu) - 24,92 mm (0,98") (vzadu) | 2. Šírka: 359,10 mm (14,13 ") | 3. Hĺbka: 236,25 mm (9,30") | Hmotnosť od: 1,89 kg (4,16 libier)
Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania