Latitude 15 5550

Firemný notebook Dell Latitude 5550 predstavuje štýl a výkon v prémiovej triede. V záujme bezpečnosti vašich dát vytvorila spoločnosť Dell zariadenie so širokou škálou rôznych bezpečnostných funkcií.

Dell Latitude 5550

Moderný procesor Intel Core Ultra™ vám zasa umožní zvládnuť aj tie najnáročnejšie úlohy, a to všetko plynule a bez rušenia. Práca v teréne? S efektívnou, dobre optimalizovanou batériou konečne prestanete nervózne hľadať zdroj energie.

Poskytovanie špičkových výpočtových možností: S cieľom poskytnúť podnikom flexibilné možnosti správy, ktoré potrebujú, aby zostali konkurencieschopné, nový procesor Intel® Core Ultra™ v spojení s Intel vPro® ponúka bezpečnú hardvérovú platformu s prémiovým výkonom a optimalizovanou energetickou účinnosťou. zvládnuť záťaž novej generácie umelej inteligencie.

Skonštruovaný pre efektivitu: Vďaka trojvrstvovej multiprocesorovej jednotke ponúka nový procesor Intel® CoreTM Ultra novú generáciu výkonnej hybridnej architektúry pre preplňované výpočty s predĺženou výdržou batérie. Priradením vhodnej úlohy príslušnému enginu vo vhodnom okamihu môžu podnikoví používatelia zvládnuť zložité pracovné zaťaženie. CPU dokáže zvládnuť ľahké úlohy AI s nízkou latenciou, GPU dokáže vykresľovať médiá a vizuálnu AI a NPU, vyhradený AI engine, dokáže robiť trvalú AI.

Šetrič času: S hardvérovým kľúčom Copilot na vašom zariadení môžete rýchlo pristupovať k nástrojom, ktoré potrebujete na začatie pracovného dňa, a ľahko rozbehnúť pracovný tok.

Inteligentná spolupráca: AI-boosts, ktoré vylepšujú Windows Studio Effects funkciami, ako je redukcia šumu a inteligentné rámovanie, ktoré neovplyvňujú výkon systému, umožňujú používateľom jednoduchšie spolupracovať.

Vynikajúca výdrž batérie: V porovnaní s predchádzajúcimi generáciami, Latitude 5550 s Intel® CoreTM Ultra ponúka v priemere o 32 % dlhšiu výdrž batérie.

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania