Latitude 15 5591

  Latitude 15 5591

  Latitude 15 5591

  5 produktov

  DELL Latitude 5591 je výkonný a zabezpečený notebook so všestranným dizajnom 15,6 "notebook pre maximálnu produktivitu. So špičkovými bezpečnostnými funkciami, najnovšími procesormi Intel® Core ™ 8. generácie a výkonnou pamäťou.

  K dispozícii so systémom Windows 10 Pro for Workstations - široké možnosti bezproblémovej práce s počítačom.

  Pracujte odkiaľkoľvek s Latitude 5591.

  Vynikajúce zabezpečenie, všestrannosť a príslušenstvo k zariadenia Latitude podporujú váš spôsob práce. Pretože váš úspech závisí od možnosti uchovať si produktivitu ako v kancelárii, nech vás vaša práca zavedie kamkoľvek.

  Jednoduché prihlásenie: Aktivujte funkciu Windows Hello pomocou infračervenej kamery, ktorá uľahčuje rozpoznávanie tváre a zaisťuje ľahký a bezpečný prístup.

  Dôveryhodné overovanie: Notebook Latitude 5591 ponúka viac možností zabezpečenia, ktoré si môžete vybrať podľa svojich potrieb. Funkcie zahŕňajú základné hardware pre ochranu pred neoprávneným prístupom pomocou vícefaktorového overovanie, ako je dotyková čítačka odtlačkov prstov, kontaktné čítačka čipových kariet s certifikáciou FIPS 201 a bezkontaktné čítačka čipových kariet NFC.

  Zabezpečenie, na ktoré sa môžete spoľahnúť. Ochrana pred útokmi: Riešenie Dell ™ ControlVault 2 ™ s certifikáciou FIPS 140-2 3. úrovne poskytuje bezpečnejšiu alternatívu na uloženie a spracovanie hesiel, biometrickým šablónam a kódom zabezpečenia.

  Jednoduchá správa: Pomocou jedinečných rozšírenie vPro spoločnosti Dell môžete vzdialene spravovať skupinu zapnutých aj vypnutých zariadení, vrátane diagnostiky.

  DELL Latitude 5591 dokáže držať krok s vami aj s prácou

  Výkon pre prácu: Zužitkujte vynikajúci výkon s procesormi Intel® Core ™ 8. generácie (až Core i7, 6 jadier) a rýchlejší pamäťou (2 666 MHz). Posuňte svoju prácu na vyššiu úroveň vďaka voliteľnej samostatnej grafickej karte nVIDIA ® GeForce MX130 a podpore rozhrania Thunderbolt ™ 3.

  Účelná konštrukcia: Vyberajte medzi rozlíšením HD, Full HD alebo Full HD s dotykovým ovládaním a pracujte sebavedome vďaka výnimočnému displeji. Váš notebook Latitude je vybavený batériou s celodennou prevádzkou, prípadne si môžete pre náročný deň vziať so sebou zariadení Dell Power Companion.

  Sústreďte sa na prácu, nie na notebook: Naše neuveriteľne odolné systémy sú testované 17 benchmarky MIL STD 810G, dokážu vám teda zabezpečiť bezpečnú prácu, nech ste kdekoľvek.

  Pripojte sa k tomu, čo máte radi: Pohybujte sa elegantne v rušných pracovných priestoroch vďaka širokej škále bezdrôtových možností, vrátane širokopásmového mobilného pripojenia, ktorá umožňuje pracovať odkiaľkoľvek.

  Latitude 5591 ponúka výkon, s ktorým získate náskok

  Dajte sa rýchlo do diela s dokom Dell Business Dock - WD15. Hladký prechod od práce na cestách k pracovnému stolu s najvýkonnejším, kompatibilným a spravovateľným dokom USB-C.

  Zobrazuje sa 1 - 5 z 5 položiek

  Filtrovať podľa

  Operačný systém:
  Grafická karta:
  Operačná pamäť RAM:
  Disk - úložisko:
  Veľkosť displeja:
  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.