Latitude 15 7530

Pracovný notebook Dell Latitude 7530

Dell Latitude 7530 je partnerom na cesty pre každého pracovníka alebo manažéra. Vždy vám poskytne spoľahlivosť a potrebný výkon. Je navrhnutý s dôrazom na špičkové zabezpečenie , spravovateľnosť, spoľahlivosť a zahŕňa profesionálne firemné funkcie. Ponúka 15,6" obrazovku a procesory Intel Core 12. generácie. Je vždy pripravený splniť vaše požiadavky a stane sa vašim spoľahlivým partnerom v podnikaní.

Platforma Intel® EVO™

Intel® EVO™ prináša dokonalú kombináciu výkonu, rýchlej odozvy a vysokú výdrž batérie. Spolupracuje s technológiou Intel pre jedinečný zážitok na mieste aj na cestách.

Pripravte sa na viac realizmu a dynamiky v kvalite Full HD. Vysoké rozlíšenie vám umožní vidieť tie najmenšie detaily filmových scén a oceniť grafiku v hrách. Písmo zobrazené na Full HD obrazovke je navyše výraznejšie, vďaka čomu pohľad do matice nenamáha oči tak ako pri nižších rozlíšeniach.

Starajte sa o svoj zrak

S ComfortView Plus si môžete byť istí, že vyžarovanie modrého svetla je na nízkej úrovni. Vďaka takýmto riešeniam je váš zrak chránený a pri intenzívnej kancelárskej práci môžete bezpečne používať notebook mnoho hodín. Obrazovka s jasom 250 nitov bude perfektná, ak chcete pracovať vonku bez žmúrenia. 

Odolné prevedenie

Ultrabook Latitude 7530 má odolnú konštrukciu z prvotriednych materiálov. Spoľahlivosť preukázal splnením náročných testov. Ultrabook spája prvotriedny dizajn s najlepšou odolnosťou vo svojej triede a je zárukou vašej spokojnosti aj bezpečia.

Nové chladenie

Urobte to v pohode s novými ventilátormi a protiľahlými vetracími otvormi, ktoré ešte lepšie ochladia vaše vybavenie. Vylepšenia ventilácie a teploty udržujú váš notebook vždy chladný a beží až o 30 % tichší ako predchádzajúca generácia. Pracujte efektívne a potichu, aj keď je spustených viacero aplikácií súčasne.

Prihlásenie infračervenou kamerou

Pohľad na obrazovku stačí na okamžité odomknutie prístupu k pracovnej ploche a začatie práce. A to vďaka vstavanej infračervenej kamere s dvomi senzormi a spolupráci s Windows Hello. Bez ohľadu na osvetlenie v miestnosti funkcia odomknutia a videohovory fungujú a vyzerajú tak, ako majú. Vďaka pomoci umelej inteligencie je kvalita zvuku a hovorov prispôsobená vášmu prostrediu. Vďaka tomu je obmedzený hluk v miestnosti a účastníci rozhovoru.

Latitude 7530 ponúka aj ExpressSignin, ktorý rozpozná, kedy si sadnete alebo vstanete od stola. To vám umožní prihlásiť sa do systému rýchlo a bez vášho zásahu alebo uzamknúť obrazovku, keď nie ste nablízku.

Zabezpečenie a správa zariadenia na vysokej úrovni

Latitude 7530 poskytuje zabezpečenie celou radou bezpečnostných technológií a osvedčených aplikácií Dell na riešenie ochrany dát. Vďaka nástrojom Dell využijete automatizované možnosti konfigurácie BIOS a systému. Dôveryhodné zariadenia Dell tvoria bezpečný základ pre moderných mobilných pracovníkov.

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania