Latitude 15 série 3000

Spoľahnite sa na spoľahlivé, cenovo dostupné Business notebooky s novými procesormi Intel Core a 15,6 "displejom. Prémiový notebook so zameraním na firemné využitie, to presne sú notebooky z rady Latitude 15 série 3000. Tu sa jedná o notebook spadajúci do kategórie kompaktných zariadení, ktorý svojho užívateľa uchváti ako prvotriednym spracovaním aj hmotnosťou a rozmermi priamo stvorenými pre cestovanie.

Všestranná mobilita vhodná pre firemné využitie s dôrazom na spoľahlivosť

Aj napriek zameraniu na mobilné využitie je notebook osadený výkonnými procesormi Intel Core vrátane modelov z posledných generácií týchto procesorov. Samozrejmosťou je integrácia štandardných rozhraní s celou radou možností bezdrôtového pripojenia. Voliteľne možno aj tieto možnosti ďalej rozšíriť, rovnako ako už v základe vysokú mieru spoľahlivosti a zabezpečenia. Firemné zameranie ďalej podčiarkuje ľahká možnosť vzdialeného prístupu, ktorú ocenia predovšetkým firemné administrátori pri pomoci zamestnancom, nech sú kdekoľvek.

Odolnosť ruka v ruke s ľahkosťou a skladnosťou

Za pomoci robustná konštrukcia sa o svoj pracovný nástroj nemusíte neustále strachovať a v kľude ho môžete mať vždy po ruke. Navyše, aj napriek zvýšenú odolnosť, zostáva notebook prakticky ľahkým a dostatočne kompaktným aj pre nasedenie na cestách.

Moderný, ale praktický vzhľad, ktorý dlho nezostarne

Vzhľad síce nie je to hlavné u firemných notebookov, ale v prípade notebookov Dell Latitude 15 vývojári mysleli aj na túto časť, ktorá zaujíma čoraz väčšiu časť potenciálnych užívateľov. Vzhľad navyše plní aj funkciu zvýšenej odolnosti notebooku proti nešetrnému zaobchádzaniu, čo poteší predovšetkým na cestách.

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania