Latitude 16 7640

Notebook Dell Latitude 7640 je prvý prémiový komerčný notebook na svete, ktorý ponúka voliteľný systém podsvietenia Mini-LED šetriaci batériu, ktorý predlžuje životnosť batérie a znižuje spotrebu energie klávesnice až o 75 %. Prvý 16" model od Latitude poskytuje všetok priestor, ktorý potrebujete na vykonanie svojej úlohy. Vďaka novému pomeru strán 16:10 je k dispozícii o 5 % viac pracovného priestoru. O 20 % väčší clickpad s lepším pocitom a väčším navigačným priestorom.

Notebook Dell Latitude 7640

Bezpečnosť nadovšetko

Vstavané bezpečnostné funkcie notebooku Latitude 7640, medzi ktoré patrí čítačka odtlačkov prstov, Dell SafeID, Dell SafeBIOS, čip TPM a slot na uzamknutie, chránia používateľov a zviditeľňujú riziká, takže je možné rýchlo konať. Zabráňte škodlivej aktivite v ohrození vášho systému tým, že ju odhalíte a odrazíte. Spĺňa testy MIL-STD 810H. Voliteľné ExpressSign-in prebudí váš systém, keď vstúpite do miestnosti, a uzamkne váš počítač, keď odídete. Dell Optimizer ponúka voliteľné funkcie inteligentného súkromia, ktoré pomáhajú pri ochrane súkromia citlivých údajov. Keď zbadá zvedavé oči, funkcia Onlooker Detection textúruje vašu obrazovku.

Výkonný a chladný

Vďaka vylepšenému zadnému odvetrávaniu a užívateľsky voliteľným teplotným tabuľkám maximalizujú tepelné vylepšenia výkon a zároveň udržujú váš počítač chladný a tichý. Tieto počítače majú Intel vPro® a sú vybavené procesormi Intel® Core 13. generácie, čo im dáva výkon, odozvu a výdrž batérie, ktorú požadujú podnikové multitaskery. ponúkané v sérii U alebo P. Optimalizácia batérie – ExpressCharge analyzuje využitie, aby sa predĺžila doba prevádzky a rýchlejšie sa nabíjali, keď potrebujete zvýšiť výkon. Životnosť batérie sa zvyšuje pomocou funkcie Advanced Charge, ktorá zastaví prebíjanie.

Zabezpečenie na pokročilej úrovni

Zabráňte škodlivej aktivite v ohrození vášho systému tým, že ju odhalíte a odrazíte. Vstavané bezpečnostné funkcie notebooku Latitude 7440, medzi ktoré patrí čítačka odtlačkov prstov, Dell SafeID, Dell SafeBIOS, čip TPM a slot na uzamknutie, chránia používateľov a eliminujú riziká. Testy MIL-STD 810H boli úspešné. Voliteľné ExpressSign-in prebudí váš systém, keď vstúpite do miestnosti, a uzamkne váš počítač, keď odídete. Aplikácia Dell Optimizer pomáha udržiavať citlivé údaje v súkromí. Detekcia prizerajúcich pri detekcii zvedavých očí textúruje vašu obrazovku, zatiaľ čo funkcia Look Away Detect rozpozná, keď je vaša pozornosť inde, a stlmí sa, aby ešte viac chránila súkromie a šetrila výdrž batérie.

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania