Latitude 3390 2v1


13,3-palcový notebook typu 2 v 1, ktorý bol vytvorený pre náročné denné aktivity. Dlhá výdrž batérie a štyri flexibilné režimy používania zvyšujú produktivitu v kancelárii i na cestách.

Kancelária, kdekoľvek ju potrebujete.

Prvotriedne zabezpečenie notebooku Latitude, flexibilita a príslušenstvo zvýši vašu efektivitu práce, pretože váš úspech sa opiera o schopnosť udržať si produktivitu na úrovni kancelárie všade tam, kam vás vaša práca zavedie.

Stvorený na multitasking

Zorganizujte svoje pracovné zaťaženie: Vysoký výkon poskytujú procesory Intel® Core™ 8. generácie, ktoré vám pomôžu efektívne dokončiť akúkoľvek úlohu. Vyberte si disk SSD (Solid State Drive) pre dlhšiu výdrž batérie, rýchlejšiu odozvu, tichšiu prevádzku a vyššiu odolnosť voči nárazom, alebo si pridajte pevný disk (HDD) a maximalizujte úložnú kapacitu.

Pracujte efektívnejšie z akéhokoľvek uhla: Štyri flexibilné režimy znamenajú, že môžete používať obrazovku v ľubovoľnom uhle, ktorý si vyžaduje aktuálna úloha, takže môžete pohodlne pracovať dlhšie.

Konvertibilný Latitude 3900 2v1

Očakávajte viac

Osvetlenie vo večerných hodinách: Vyberte si medzi nepodsvietenou a podsvietenou klávesnicou pre pohodlné písanie pri slabom osvetlení.

Rozpozná vás: Zabudnuté heslo nepreruší váš deň. Funkcia Windows Hello v kombinácii s infračervenou kamerou znamená prihlasovanie bez hesla.
 
Každú minútu využite naplno: USB Type-C ponúka širokú škálu dokovacích možností pomocou jedného kábla, takže môžete pripojiť a napájať notebook 2 v 1, či už ste na cestách alebo v kancelárii.


 

Atraktívny vzhľad aj na cestách

Všestranný pracant: Štyri režimy znamenajú, že si môžete svoj elegantný systém vziať so sebou, nech robíte čokoľvek. Notebook v kancelárii, tablet na cestách, režim stanu na prezeranie obsahu na rovných povrchoch a stojanový režim na prezentácie: toto zariadenie bude vždy s vami a umožní vám využiť váš zaneprázdnený deň ešte efektívnejšie.

Prémiový a prenosný: 19,5-palcový, tenký, ľahký s odolným rámom. Je vhodný na prácu v domácnosti aj kdekoľvek inde.

Štýlové a atraktívne: Čierne telo pôsobí štýlovo a sofistikovane v každom prostredí.

Veľký displej: Vďaka úzkemu rámu a priestoru na obrazovke navyše si môžete prácu rozložiť jednoduchšie a prezentácie môžete sledovať pohodlne.

Porty a sloty Latitude 3390 2v1

Porty a zásuvky

1. Tlačidlo napájania | 2. Ovládanie hlasitosti | 3. Čítačka kariet SD | 4. Port USB 2.0 | 5. Otvor na klinový zámok Noble | 6. Port napájania | 7. 1 port USB Type C | 8. Port HDMI | 9. Port USB 3.1 1. generácie | 10. Kombinovaný zvukový konektor

Rozmery a hmotnosť Latitude 3390 2v1

Rozmery a hmotnosť

1. Výška: 19,5 mm – 20,4 mm (0,77"– 0,80") | 2. Šírka: 324 mm (12,76")| 3. Hĺbka: 224,8 mm (8,85") | Hmotnosť: 1,62kg (3,56lb)

Celodenná produktivita

Dell Latitude poskytuje používateľom výkon a možnosti pripojenia, ktoré potrebujú po celý deň bez ohľadu na ich pracovný štýl. Vďaka špičkovej výdrži batérie a rozsiahlym možnostiam pripojenia, napríklad sieť 4G/LTE a jediný kábel dokovacej stanice, si môžu byť istí, že budú pripojení bez ohľadu na miesto, na ktorom sa nachádzajú. Vďaka rôznym funkciám, napríklad funkcii rýchleho nabíjania, ktorý nabije zariadenie až na 80 % za menej ako hodinu, sa môžu pracovníci bez problémov presúvať z kancelárie na stretnutia a späť.

Nádherný dizajn

Notebooky Latitude a tabletové počítače s inovatívnym dizajnom predstavujú zariadenia, ktoré budete používať s hrdosťou. Na odolnosť zariadení Latitude, ktoré sú vyrobené zo špičkových materiálov, napríklad recyklovaných uhlíkových vlákien, sa môžete spoľahnúť. Zároveň sa pýšia najmenším a najľahším formátom na svete. Vďaka funkciám zariadení Latitude, ako sú špičkové displeje a tenké rámy, si môžete obsah na obrazovke vychutnať na maximum.

Odporúčané oddelením IT

Portfólio zariadení Latitude od spoločnosti Dell obsahuje najbezpečnejšie notebooky a tabletové počítače na svete. Môžete si byť istí, že vaše údaje sú vždy chránené pomocou rôznych biometrických čítačiek a šifrovaných pevných diskov. Zjednodušte si možnosti vzdialenej správy a možnosti nasadenia s nástrojom Dell Client Command Suite. Navyše sa desiatky rokov práce s udržateľnými materiálmi premietli aj do zariadení vďaka čomu sa vyprodukuje menej environmentálneho odpadu v prípade produktu a balenia.
Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania

Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Pokračovaním v prehliadaní tejto webstránky súhlasíte so zhromažďovaním a používaním cookies na Vašom zariadení.