Latitude 15 3590

  Latitude 15 3590

  Latitude 15 3590

  4 produktov

  Nový notebook Latitude 3590  Rozšírte svoje podnikanie vo veľkom štýle.


  Ľahko spravovateľný 15 "notebook so špičkovými bezpečnostnými funkciami, ktoré sú dôležité pre malé a rastúce firmy - to všetko v odolnom, spoľahlivom prevedení.


  Operačný systém


  K dispozícii so systémom Windows 10 Pro for Workstations - široké možnosti bezproblémovej práce s počítačom.  Pracujte odkiaľkoľvek.


  Notebooky Latitude a zariadení 2 v 1 umožňujú celodenné produktivitu vďaka najlepšie zabezpečeným a spravovateľným funkciám v nádhernom prevedení, na ktoré budete hrdí. Nie je dôležité, kam vás pracovné povinnosti zavedú - či už ste na cestách, pri stole, alebo pracujete v kaviarni, máme pre vás správne riešenia, teda môžete pracovať odkiaľkoľvek.


  Pracujte bezpečne, kdekoľvek


  Rozšírená ochrana dát: Zabezpečenie dát je kľúčom k ochrane vašej firmy a zamestnancov. Dell Data Protection je sada bezpečnostných softvérových programov ponúkaných so všetkými systémami Latitude radu 3000. Zabezpečenie koncových bodov, pokročilé overovanie používateľov a softvér pre šifrovanie dát spoločne chráni dáta pred hrozbami a špionážnymi programami.


  Bezpečná komunikácia: Notebook Latitude 3590 je dodávaný s modulom TPM2.0 s certifikáciou TCG a certifikáciou FIPS-140-2, vďaka hardvérovému šifrovanie poskytuje zabezpečenie komunikácie na najvyššej úrovni.


  Jednoduché prihlásenie: Prihlásenie do systému Windows Hello 3.0 pomocou najnovšej technológie s infračervenou kamerou s voliteľnou dotykovou čítačkou odtlačkov prstov.


  Spoľahlivý a ľahko spravovateľný


  Jednoduché aktualizácia: Softvér Dell Client Command Suite je dodávaný so sadou nástrojov pre automatizáciu, ktoré podporujú monitorovanie zariadení, implementáciu bitových kópií, aktualizácie a mnoho ďalšieho, umožní vám maximálne využiť investície do hardvéru a softvéru a šetrí váš čas.


  Výnimočná spoľahlivosť: Notebook Latitude 3590 má odolné šasi s dlhodobou výdržou, ktoré prešlo rozsiahlym vojenským testovaním triedy MIL-STD 810G; zaisťuje, že systém obstojí v reálnych podmienkach.


  Vysoký výkon pre celý pracovný deň: Procesory Intel® Core 8. generácie poskytujú výkon, ktorý potrebujete pre optimálnu produktivitu. Pamäť DDR4 SDRAM poskytuje vysoké rýchlosti prenosu dát a zároveň je úspornejšie, váš notebook Latitude bude fungovať rýchlejšie a efektívnejšie.


  Navrhnutý pre základné úlohy


  Flexibilné konektivita: Porty VGA, HDMI, RJ-45, USB typu A a USB typu C vám umožní pracovať bez adaptérov a pripojiť aj staršie zariadenia.


  Jednoduchá spolupráca: Rozšírený záves, ktorý je otočný o 130-155 stupňov, funguje hladko, je flexibilný a odolný a pomôže vám spolupracovať efektívne.


  Vezmite si prácu so sebou: Vďaka hrúbke menej ako 0,89 "(22,7 mm) a hmotnosti 4,45 lb (2,02 kg) je notebook Latitude pripravený na cestovanie.


  Celodenný prevádzka: Výdrž až 10 hodín vďaka 42Wh batériu (alebo až 13,5 hodiny vďaka 56Wh batérii) vám umožní zvládnuť celý pracovný deň.  celodenné produktivita


  Notebook Dell Latitude prináša užívateľom potrebný výkon a konektivitu po celý deň, bez ohľadu na spôsob práce. Vďaka vynikajúcej výdrži batérie, rozsiahlym možnostiam pripojenia ako 4G / LTE a dokovania pomocou jediného kábla si užívateľ môže byť istý, že bude v spojení, nech už zavíta kamkoľvek. A vďaka funkciám ako Express Charge, ktorá nabije batériu až na 80% za jedinú hodinu, môžu užívatelia plynulo prechádzať medzi svojim pracovným stolom a schôdzkami.


  nádherný dizajn


  Notebooky Latitude a zariadení 2 v 1 majú nápadité prevedenie, na ktoré budete hrdí. Notebooky Latitude sú vyrobené z prvotriednych materiálov, napríklad z recyklovaných uhlíkových vlákien, a môžete sa spoľahnúť na ich odolnosť a zároveň využívať najmenšieho a najľahšieho prevedenie na svete. A vďaka skvelým displejom a tenkým rámčekom sa môžete plne ponoriť do nádherného zobrazenie, ktoré vám notebook Latitude sprostredkuje.


  Dôvera od odvetvia IT


  Portfólio Dell Latitude zahŕňa najlepšie zabezpečené notebooky a zariadenia 2 v 1 na svete. Môžete v pokoji odpočívať s vedomím, že vaše dáta sú neustále v bezpečí vďaka širokej škále biometrických čítačiek a šifrovaných pevných diskov. Zjednodušte vzdialenú správu a možnosti nasadenia pomocou sady Dell Client Command Suite. Na základe viac ako desiatich rokov skúseností s využívaním ekologických materiálov navyše získate dobrý pocit vďaka menšiemu množstvu odpadov z produktu i obalu.


  Porty a sloty


  1. Čítačka pamäťových kariet SD | 2. Port USB 2.0 | 3. Slot karty micro-SIM (voliteľný) | 4. Port VGA | 5. Slot pre bezpečnostný zámok Noble Wedge | 6. Napájací adaptér | 7. DisplayPort ™ cez typ C | 8. Port HDMI | 9. Port RJ45 | 10. USB 3.1 1. generácie | 11. Kombinovaný zvukový konektor


  Rozmery a hmotnosť


  1. Výška: 22,7mm (0,89 ") | 2. Šírka: 380,0 mm (14,96") | 3. Hĺbka: 258,0 mm (10,15 ") | Hmotnosť: 2,02 kg (4,45 lb)


  Upozornenie:

  Popis a obrázky sú určené pre celý rad Latitude 3000, jednotlivé parametre sa môžu líšiť v závislosti od zvoleného modelu a konfigurácie.

  Zobrazuje sa 1 - 4 z 4 položiek

  Filtrovať podľa

  Operačný systém:
  Operačná pamäť RAM:
  Disk - úložisko:
  Veľkosť displeja:
  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.