Latitude 13 5310 (2020)

Produktívny, škálovateľný a výkonný

Energia po celý deň: S týmto 13 "bežným obchodným notebookom získate celodennú výdrž na batériu. * Voliteľný panel Super Low Power vám poskytuje viac úspor energie bez kompromisov v rozlíšení, farbe alebo jase.

Spoľahnite sa na pripojenie: Vyberte si Intel ® Wi-Fi6 (Gig +) poskytuje takmer 3x vyššiu rýchlosť * a zabezpečenie ďalšej generácie počítačom a bezdrôtovým sieťam. * Keď ste na cestách bez pripojenia Wi-Fi, zostaňte v spojení s rýchlosťou 450 Mbps LTE mobilného širokopásmového pripojenia. Jednoducho cestujte s novou technológiou eSIM, ktorá pripojenie k viacerým globálnym operátorom bez nutnosti prepínania kariet SIM.

Priestor pre každý projekt:So škálovateľnou pamäťou a úložným priestorom, vrátane až 32 GB DDR4 pamäte a až 1 TB úložného priestoru, vám už nič nebráni.

Porty pre akýkoľvek účel: Rýchlo sa pripájajte k periférnym zariadeniam s celou škálou dostupných portov, vrátane USB Type-C ™, voliteľného Thunderbolt ™ 3 * a starších portov ako HDMI a RJ45.

Vysoký výkon: Až do poslednej 10. Gen Intel ® Core ™ i7 vPro ® procesory ponúkajú podnikom výkon, ovládateľnosť, vstavané bezpečnostné prvky a stabilitou Intel ® vPro ® platformy a nasmerovať ku budúceho proti plánu.
DELL AI OPTIMIZER na Latitude 5310

Pozná vás počítač?

Nástroj Dell Optimizer je prvou platformou AI, ktorá sa naučí, ako pracujete, a neustále sa prispôsobuje vášmu štýlu, aby vytvorila inteligentnejší, prispôsobenejší a produktívnejší zážitok.

ExpressResponse: Spúšťajte najpoužívanejšie aplikácie rýchlejšie. Používame vstavaný AI a Intel ® Technology Adaptix ™ pre nastavenie úrovne výkonu tam, kde je najviac potrebná.

ExpressCharge: AI zvyšuje výkon batérie prispôsobením vašej typickej spotrebe energie a vzorcom nabíjania. Vždy ste na cestách? Za približne 20 minút získate službu ExpressCharge Boost a získate 35% poplatok. * Máte viac času? ExpressCharge vás automaticky dostane až o 80% za hodinu. *A ak nemôžete okamžite nabiť svoj systém, dôkladne upraví nastavenia tak, aby sa zachovali zdroje, napríklad stlmenie obrazovky alebo vypnutie Bluetooth, keď sa nepoužíva.

Inteligentný zvuk: Inteligentný zvuk nástroja Dell Optimizer automaticky vyladí váš systém úpravou šumu v pozadí, správou hlasitosti reči a vylepšením celkového zvukového zážitku, takže budete kdekoľvek pracovať a budete počuť lepšie.
Latitude 5310 krásny v každom detaile

Krása v každom detaile

Nový svieži vzhľad: Latitude 5310 je skvelý pre produktivitu vďaka elegantnému a modernému dizajnu s novou svetlejšou farbou. 

Úžasné výhľady: Displej je vybavený funkciami navrhnutými na to, aby ste sa mohli sústrediť na svoju prácu so štvorstrannými úzkymi rámami, obrazovkou proti oslneniu a uzáverom fotoaparátu na ochranu súkromia.

Postavené s ohľadom na udržateľnosť: Naše 5 000 sérií Latitude boli prvými, ktorí použili postindustriálne uhlíkové vlákna v dizajne a obsahovali až 18% recyklovaného materiálu po spotrebiteľovi. Používame vodou riedené diely, ktorých cieľom je vytvoriť zdravšie pracovné prostredie. Spoločnosť Dell zabránila, aby na skládkach skončilo viac ako 2 milióny libier uhlíkových vlákien.

Pracujte rýchlo, buďte v pohode:IT teraz môže spravovať termály v systéme BIOS, čo šetrí veľkosť úložiska a umožňuje IT zamerať sa na ďalší kritický softvér. Okrem toho sú dve rúry na odvádzanie tepla lepšie ako jedna.

Zažite nový spôsob práce s jednotným pracovným priestorom spoločnosti Dell Technologies.

Vstavaná inteligencia. Zabudovaná modernizácia.


Vieme, že mať správne zariadenie je len začiatkom veľkého pracovného dňa. Zamestnanci potrebujú inteligentné, intuitívne a pohotové skúsenosti, ktoré im umožnia pracovať produktívne a bez prerušenia. Podľa prieskumu by jeden zo 4 používateľov spochybnil svoju prácu a spoločnosť, pre ktorú pracujú, ak by mali so svojou technológiou negatívne skúsenosti. * Spoločnosti Dell Technologies Unified Workspace transformujú skúsenosti zamestnancov a zabezpečujú, že IT má proaktívne, prediktívne a automatizované riešenia na splnenie prísľubu moderného pracovného dňa a zároveň zjednodušuje ich schopnosť nasadiť, zabezpečiť, spravovať a podporovať ich prostredie.

Nasadenie
ProDeploy v zjednotenom pracovnom priestore umožňuje IT presunúť sa od tradičného, vysokodotykového manuálneho nasadenia a namiesto toho odosielať zariadenia vopred nakonfigurované v podnikových aplikáciách a nastaveniach z továrne spoločnosti Dell priamo svojim koncovým používateľom - pričom koncových používateľov bude pracovať a budú pracovať prvý deň. ,

Zabezpečené
dôveryhodné zariadenia spoločnosti Dell poskytujú základ modernému prostrediu pracovnej sily s neviditeľnou a nepretržitou ochranou, ktorá zaisťuje inteligentnejšie a rýchlejší zážitok. Koncoví používatelia zostanú produktívni a IT si budú istí modernými bezpečnostnými riešeniami pre dôveryhodné zariadenie Dell.

Spravovať
Pracovný priestor Dell Client Command Suite + VMware Workspace ONE ponúka integrované funkcie, ktoré poskytujú IT jednotné prostredie správy koncových bodov, umožňujú im spravovať firmvér, OS a aplikácie z jednej konzoly a zároveň vytvárajú plynulé prostredie pre koncových používateľov.

Podpora
ProSupport rieši problémy s hardvérom až 11x rýchlejšie ako konkurencia. ProSupport pre PC ponúka 24x7 prístup k inžinierom ProSupportu v danom regióne, ktorí kontaktujú IT, keď nastanú kritické problémy, * takže sa môžete sústrediť na to, čo ďalej, nie na to, čo sa práve stalo.

ProSupport Plus pomáha IT zostať o krok vpred a prakticky eliminuje neplánované výpadky v dôsledku problémov s hardvérom. Získate všetky možnosti programu ProSupport, ako aj výstrahy zamerané na AI, aby ste predišli chybám a opravám pri nehodách. *
Konektory notebooku Latitude 5310

Porty a sloty

1. Univerzálny zvukový konektor | 2. Externý zásobník na kartu uSIM (voliteľný) | 3. USD Reader | 4. USB 3.2 Gen 1 s Powershare | 5. RJ45 | 6. Zárez zámku v tvare klinu | 7. DC-in 7,4 mm barel | 8. USB Type C ™ 3.2 Gen 2 s dodávkou energie a DisplayPort (voliteľný Thunderbolt ™ 3) | 9. HDMI 1.4 | 10. USB 3.2 Gen 1 | 11. Čítačka kariet Smart Card (voliteľné)
Hmotnosť a rozmery Dellu latitude 5310

Rozmery a hmotnosť

1. Výška: 17,93 mm (predná strana) - 0,78 "/ 19,72 mm (zadná časť) | 2. Šírka: 30,0,7 mm | 3. Hĺbka: 207,5 mm | Počiatočná hmotnosť: 2,73 lb (1,24 kg) *
Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania