Latitude 12 7210 2v1 (2020)

Prekonajte štýl

Malý a sofistikovaný: S najtenšou a najľahšou výškou 9,35 mm vám naša najtenšia a najľahšia Latitude umožní zostať produktívnou kdekoľvek, pričom stále spĺňa prísne normy MIL-STD spoločnosti Latitude ako najodolnejší odnímateľný 2-v-1 obchod.

Práca kdekoľvek: Corning ® Gorilla ® Glass DX ponúka prémiu sklo inovácie až k 9% zníženie odrazov, takže môžete pracovať kdekoľvek svoju prácu dostanete. Obrazovka je odolnejšia s až 15-krát lepšou odolnosťou proti poškriabaniu a je takmer 2X menej náchylná na praskliny v porovnaní s Gorilla Glass 5. *

Úžasne dobrý vzhľad:Kartáčované hliníkové telo s diamantmi brúsenými hranami mu dodáva elegantný, moderný štýl, zatiaľ čo jeho podniková klávesnica poskytuje prvotriedny vzhľad, ktorý znamená podnikanie.

Náš záväzok k trvalej udržateľnosti: Na lakované časti používame vodou riediteľné farby, ktoré majú za cieľ vytvoriť zdravšie pracovné prostredie. Aby sme pomohli v boji proti znečisteniu, 100% našich prepravných obalov 2 v 1 je recyklovateľných, ktoré pozostávajú z plastov viazaných na oceán (25%) a plastov recyklovaných HDPE (75%). Spoločnosť Dell zabránila v našich oceánoch skončiť viac ako 60 000 libier alebo 27 metrických ton plastov.
Smart notebook Dell latitude 7210

Pracujte rýchlejšie, múdrejšie, jednoduchšie

Uvedenie do prevádzky: Prejdite svoj pracovný deň s výkonom Thunderbolt ™ 3, USB Type-C a rýchlejšou sieťou WWAN s rýchlosťou až 1,0 Gbps (CAT 16). *

Vždy pripravení: Rýchlo pracujte s automatickým nasadením stojana, ktorý sa pri nasadení zapne.

Inteligentné zabezpečenie: 7210 2-v-1 ponúka celý rad funkcií, ktoré vás chránia, vrátane čítačky kariet SmartCard a snímača odtlačkov prstov. Na rozdiel od iných sú všetky naše bezpečnostné funkcie umiestnené v tablete, aby ste s istotou mohli pracovať aj na cestách.

Zlepšený výkon: Až do poslednej 10. Gen Intel ® Core ™ i7 (až 6-Core ™) vPro ® procesory ponúkajú podnikom výkon, ovládateľnosť, vstavané bezpečnostné prvky a stabilitu Intel ®vPro ® Platform a prispôsobte sa cestovnej mape do budúcnosti.
Dell Optimizer na zariadení Dell latitude 7210

Pozná vás počítač?

Nástroj Dell Optimizer je prvou platformou AI, ktorá sa naučí, ako pracujete, a neustále sa prispôsobuje vášmu štýlu, aby vytvorila inteligentnejší, prispôsobenejší a produktívnejší zážitok.

ExpressResponse: Spúšťajte najpoužívanejšie aplikácie rýchlejšie. Používame vstavaný AI a Intel ® Technology Adaptix ™ pre nastavenie úrovne výkonu tam, kde je najviac potrebná.

ExpressCharge: AI zvyšuje výkon batérie prispôsobením vašej typickej spotrebe energie a vzorcom nabíjania. Vždy ste na cestách? Za približne 20 minút získate službu ExpressCharge Boost a získate 35% poplatok. * Máte viac času? ExpressCharge vás automaticky dostane až o 80% za hodinu. *A ak nemôžete okamžite nabiť svoj systém, dôkladne upraví nastavenia tak, aby sa zachovali zdroje, napríklad stlmenie obrazovky alebo vypnutie Bluetooth, keď sa nepoužíva.

Inteligentný zvuk: Inteligentný zvuk nástroja Dell Optimizer automaticky vyladí váš systém úpravou šumu v pozadí, správou hlasitosti reči a vylepšením celkového zvukového zážitku, takže budete kdekoľvek pracovať a budete počuť lepšie.
Konektivita zariadenia Dell Latitude 7210

Porty a sloty

1. Zárez zámku v tvare klinu | 2. USB 3.2 Gen 1 (s PowerShare, USB Type-A) | 3. Čítačka odtlačkov prstov (voliteľné) 4. Zadná kamera | 5. Univerzálny zvukový konektor | 6. Regulácia hlasitosti | 7. Vonkajší zásobník nanoSIM (voliteľný) | 8. Čítačka pamäťových kariet uSD 4.0 | 9. USB 3.2 Gen 2 s napájaním a displejom | 10. USB 3.2 Gen 2 s napájaním a DisplayPort
Rozmery Dellu Latitude 7210 2v1 modelový rok 2020

Rozmery a hmotnosť

1. Výška: 9,35 mm (0,37) 2. Šírka: 292 mm (11,50) | 3. Hĺbka: 208,8 mm (8,23) | Klávesnica + výška 6,05 mm, hĺbka 7,85 mm | Počiatočná hmotnosť: 0,851 kg (1,87lb) *
Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania

Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Pokračovaním v prehliadaní tejto webstránky súhlasíte so zhromažďovaním a používaním cookies na Vašom zariadení.