Latitude 14 7410 (2020)

Vyrobené na výkon na cestách

Vyskúšajte svoj deň: Zapnite ho otvorením veka a potom zostaňte synchronizovaní vďaka funkcii Modern Standby. Okamžité prihlásenie pomocou snímača priblíženia ExpressSign alebo voliteľnej čítačky odtlačkov prstov v vypínači.

Zostaňte v zóne: Získajte najlepší zážitok z obrazovky na prémiovom počítači s prvým 4K panelom s nízkym modrým svetlom Latitude.

Napájanie cez: Panel Super Low Power vám poskytuje viac úspor energie bez kompromisu v rozlíšení, farbe alebo jase.

Udržujte svoju prácu v súkromí: Notebook Latitude 7410 obsahuje celý rad najnovších funkcií ochrany osobných údajov vrátane clony na ochranu súkromia fotoaparátu a SafeScreen, aby ste zabránili zvedavým očiam.

Spoľahnite sa na vaše pripojenie: Intel ® Wi-Fi 6 (Gig +) poskytuje takmer 3x vyššie rýchlosti3 a zabezpečenie ďalšej generácie pre počítače a bezdrôtové siete. 4 Keď ste na cestách bez pripojenia Wi-Fi, zostaňte v spojení s vysokorýchlostnými mobilnými širokopásmovými rýchlosťami Gigabit LTE. Ľahko cestujte s novou technológiou eSIM, ktorá sa pripája k väčšiemu počtu svetových operátorov bez nutnosti prepínania kariet SIM.

Pracujte kdekoľvek: Corning ® Gorilla ® Glass ponúka prvotriednu inováciu skla na zníženie odrazov, takže môžete pracovať kdekoľvek, kam vás vaša práca zavedie.

Zlepšený výkon: Až do poslednej 10. Gen Intel ® Core ™ i7 vPro ® procesory ponúkajú podnikom výkon, ovládateľnosť, vstavané bezpečnostné prvky a stabilitou Intel ® vPro ® Platforma a zladenie s plánom do budúcnosti.
Dell Latitude 7410 s umelou inteligenciou

Pozná vás počítač?

Nástroj Dell Optimizer je prvou platformou AI, ktorá sa naučí, ako pracujete, a neustále sa prispôsobuje vášmu štýlu, aby vytvorila inteligentnejší, prispôsobenejší a produktívnejší zážitok.

ExpressResponse: Spúšťajte najpoužívanejšie aplikácie rýchlejšie. Používame vstavaný AI a Intel ® Technology Adaptix ™ pre nastavenie úrovne výkonu tam, kde je najviac potrebná.

ExpressSign-in: Pracujte rýchlejšie ako kedykoľvek predtým. Náš senzor priblíženia k počítaču, ktorý je povolený technológiou Intel® Context Sensing Technology, detekuje vašu prítomnosť a okamžite vás zobudí a prihlási sa cez IR kameru a Windows Hello, všetko bez zdvihnutia prsta. Pri odchode sa uzamkne, takže vaša práca zostane v bezpečí.

ExpressCharge:AI zvyšuje výkon batérie prispôsobením vašej typickej spotrebe energie a vzorcom nabíjania. Vždy ste na cestách? Za približne 20 minút získate službu ExpressCharge Boost a získate 35% poplatok. 1 Máte viac času? ExpressCharge vás automaticky dostane až o 80% za hodinu. 2 A ak nemôžete okamžite nabiť systém, dôkladne upraví nastavenia tak, aby sa zachovali zdroje, napríklad stlmenie obrazovky alebo vypnutie Bluetooth, keď sa nepoužíva.

Inteligentný zvuk: Inteligentný zvuk nástroja Dell Optimizer automaticky vyladí váš systém úpravou šumu v pozadí, správou hlasitosti reči a vylepšením celkového zvukového zážitku, takže budete kdekoľvek pracovať a budete počuť lepšie.
Precízny dizajn latitude 7410 od DELLu s sérii 7000

Vstavaná inteligencia. Zabudovaná modernizácia.

Vieme, že mať správne zariadenie je len začiatkom veľkého pracovného dňa. Zamestnanci potrebujú inteligentné, intuitívne a pohotové skúsenosti, ktoré im umožnia pracovať produktívne a bez prerušenia. Podľa prieskumu by jeden zo 4 používateľov spochybnil svoju prácu a spoločnosť, pre ktorú pracujú, ak by mali so svojou technológiou negatívne skúsenosti. 

Spoločnosť Dell Technologies Unified Workspace transformuje skúsenosti zamestnancov a zabezpečuje, že IT má proaktívne, prediktívne a automatizované riešenia na splnenie prísľubu moderného pracovného dňa a zároveň zjednodušuje ich schopnosť nasadiť, zabezpečiť, spravovať a podporovať ich prostredie.

nasadenie:ProDeploy v zjednotenom pracovnom priestore umožňuje IT presunúť sa od tradičného, vysokodotykového manuálneho nasadenia a namiesto toho odosielať zariadenia vopred nakonfigurované v podnikových aplikáciách a nastaveniach z továrne spoločnosti Dell priamo svojim koncovým používateľom - pričom koncových používateľov bude pracovať a budú pracovať prvý deň. ,

Zabezpečené: Dôveryhodné zariadenia spoločnosti Dell poskytujú základ modernému pracovnému prostrediu s neviditeľnou a bezproblémovou ochranou, ktorá zaisťuje inteligentnejšie a rýchlejší zážitok. Koncoví používatelia zostanú produktívni a IT si budú istí modernými bezpečnostnými riešeniami pre dôveryhodné zariadenie Dell.

Spravovať:Pracovný priestor Dell Client Command Suite + VMware Workspace ONE ponúka integrované funkcie, ktoré poskytujú IT jednotné prostredie správy koncových bodov, umožňujú im spravovať firmvér, OS a aplikácie z jednej konzoly a zároveň vytvárajú plynulé prostredie pre koncových používateľov.

Podpora: ProSupport rieši problémy s hardvérom až 11x rýchlejšie ako konkurencia. ProSupport pre PC ponúka 24x7 prístup k inžinierom ProSupportu v danom regióne, ktorí kontaktujú IT, keď sa vyskytnú kritické problémy, 6 takže sa môžete zamerať na to, čo ďalej, nie na to, čo sa práve stalo.

ProSupport Plus pomáha IT zostať o krok vpred a prakticky eliminuje neplánované výpadky v dôsledku problémov s hardvérom. Získate všetky možnosti programu ProSupport, ako aj výstrahy zamerané na AI, aby ste predišli chybám a opravám pri nehodách.
Porty a sloty Notebooku Latitude 7410

Porty a sloty

1. Externý zásobník na kartu uSIM (voliteľný) | 2. Univerzálny zvukový konektor | 3. USB 3.1 Gen 1 s Powershare | 4. USB 3.1 Gen 1 s Powershare | 5. Zárez zámku v tvare klinu | 6. HDMI 2.0 | 7. Thunderbolt ™ 3 s dodávkou energie a DisplayPort (USB Type-C ™) | 8. Thunderbolt ™ 3 s dodávkou energie a DisplayPort (USB Type-C ™) | 9. Čítačka pamäťových kariet uSD 4.0 | 10. Čítačka kariet SmartCard (voliteľné)
Rozmery a hmotnosť Latitude 7410

Rozmery a hmotnosť

Laptop:
1. Výška (vpredu): 18,13 mm (0,71 ") Výška (vzadu) 19,33 mm (0,76") | 2. Šírka: 321,35 mm (12,65 ") | 3. Hĺbka: 208,69 mm (8,22") | Počiatočná hmotnosť: 1,3 kg (2,9 lb) 

2 v 1:
1. Výška (predná): 18,13 mm (0,71 ") Výška (zadná) 19,33 mm (0,76") | 2. Šírka: 321,35 mm (12,65 ") | 3. Hĺbka: 208,69 mm (8,22") | Počiatočná hmotnosť: 1,46 kg (3,22 lb) 
Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania

Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Pokračovaním v prehliadaní tejto webstránky súhlasíte so zhromažďovaním a používaním cookies na Vašom zariadení.