Latitude 14 9410 (2020)

DELL Latitude 9410 TOUCH 2v1

9N7GH
Dell Latitude 9410 2v1 14"FHD TOUCH i7-10610U 16GB 512GB W10Pro 3rNBD Strieborný
Dodacia doba môže byť dlhšia. Opýtajte sa na dodaciu dobu.
2 499,00 €
2 082,50 € bez DPH

Ste pripravení pracovať, keď ste

Vylepšená výdrž batérie: Panely Super Low Power od spoločnosti Dell vám umožnia zostať v prevádzke počas niekoľkých pracovných dní s výdržou batérie až 27 hodín a 23 minút. *

Spoľahnite sa na vaše pripojenie: Intel ® Wi-Fi 6 (Gig +) poskytuje takmer 3x rýchlejšie rýchlosti * a zabezpečenie ďalšej generácie do počítačov a bezdrôtových sietí. * Ak ste na cestách bez pripojenia Wi-Fi, zostaňte v spojení s vysokorýchlostnými mobilnými širokopásmovými rýchlosťami Gigabit LTE. Ľahko cestujte s novou technológiou eSIM, ktorá sa pripája k väčšiemu počtu svetových operátorov bez nutnosti prepínania kariet SIM.

Veľa portov: Pripojenie k vašej práci nebolo nikdy jednoduchšie pomocou prístupu k moderným a starším portom, ako sú Thunderbolt ™ 3 * , USB-A a HDMI.

Zlepšený výkon: Až do poslednej 10. generácie Intel ® Core ™ i7 (až 6-Core ™) vPro ® procesory ponúkajú podnikom výkon, ovládateľnosť, vstavané bezpečnostné prvky a stabilitou Intel ® vPro ® platformy a vyrovnajte do budúcnosti - odolná cestovná mapa.

Okamžité zapnutie: Veko sa ľahko otvára jednou rukou a zapína sa automaticky.
Precízny dizajn Latitude 9410

Navrhnuté tak, aby vynikli

Prémium zvnútra aj zvonka: CNC obrábaný hliník s povrchom vlasovej línie a diamantovými reznými hranami je ohromujúci v akomkoľvek prostredí. Sklo Gorilla ® od okraja po okraj s antireflexnou vrstvou proti rozmazaniu vám umožní vidieť obrazovku za každého svetla.

Dosiahnite viac, prenášajte menej: Najmenší 35,56 cm (14) podnik 2-v-1 * na svete zabalí 35,56 cm (14) displej do 13 "dizajnu. A s najtenšími hranicami obrazovky na 35,56 cm (14) podnikmi 2-v-1 * , vidíte viac svojej práce.

Flexibilný ako váš pracovný deň: Váš kabriolet 2-v-1 podporuje štyri rôzne režimy pre produktivitu v ľubovoľnom uhle. podpora.

Zostaňte v chlade pod tlakom: Adaptívny tepelný výkon sníma Latitude 9410 svoje prostredie a upravuje výkon tak, aby zodpovedajúcim spôsobom reguloval teplotu. Má tiež ultra tenkú tepelnú izoláciu GORE ™, ktorá poskytuje nižšie úrovne tepelnej vodivosti ako vzduch.

Náš záväzok k trvalej udržateľnosti: Na lakované časti používame vodou riediteľné farby, ktoré majú za cieľ vytvoriť zdravšie pracovné prostredie. Aby sme pomohli v boji proti znečisteniu, 100% našich prepravných obalov 2 v 1 je recyklovateľných, ktoré pozostávajú z plastov viazaných na oceán (25%) a plastov recyklovaných HDPE (75%). Spoločnosť Dell zabránila v našich oceánoch skončiť viac ako 60 000 libier alebo 27 metrických ton plastov.
Prémiový notebook Dell Latitude 9410 2v1

Vstavaná inteligencia. Zabudovaná modernizácia.

Vieme, že mať správne zariadenie je len začiatkom veľkého pracovného dňa. Zamestnanci potrebujú inteligentné, intuitívne a pohotové skúsenosti, ktoré im umožnia pracovať produktívne a bez prerušenia. Podľa prieskumu by jeden zo 4 používateľov spochybnil svoju prácu a spoločnosť, pre ktorú pracujú, ak by mali so svojou technológiou negatívne skúsenosti. *

Spoločnosti Dell Technologies Unified Workspace transformujú skúsenosti zamestnancov a zabezpečujú, že IT má proaktívne, prediktívne a automatizované riešenia na splnenie prísľubu moderného pracovného dňa a zároveň zjednodušuje ich schopnosť nasadiť, zabezpečiť, spravovať a podporovať ich prostredie.

nasadenie:ProDeploy v zjednotenom pracovnom priestore umožňuje IT presunúť sa od tradičného, vysokodotykového manuálneho nasadenia a namiesto toho odosielať zariadenia vopred nakonfigurované v podnikových aplikáciách a nastaveniach z továrne spoločnosti Dell priamo svojim koncovým používateľom - pričom koncových používateľov bude pracovať a budú pracovať prvý deň. ,

Zabezpečené: Dôveryhodné zariadenia spoločnosti Dell poskytujú základ modernému pracovnému prostrediu s neviditeľnou a bezproblémovou ochranou, ktorá zaisťuje inteligentnejšie a rýchlejší zážitok. Koncoví používatelia zostanú produktívni a IT si budú istí modernými bezpečnostnými riešeniami pre dôveryhodné zariadenie Dell.

Spravovať:Pracovný priestor Dell Client Command Suite + VMware Workspace ONE ponúka integrované funkcie, ktoré poskytujú IT jednotné prostredie správy koncových bodov, umožňujú im spravovať firmvér, OS a aplikácie z jednej konzoly a zároveň vytvárajú plynulé prostredie pre koncových používateľov.

Podpora: ProSupport rieši problémy s hardvérom až 11x rýchlejšie ako konkurencia. ProSupport pre PC ponúka 24x7 prístup k inžinierom ProSupportu v danom regióne, ktorí kontaktujú IT, keď nastanú kritické problémy, * takže sa môžete sústrediť na to, čo ďalej, nie na to, čo sa práve stalo.

ProSupport Plus pomáha IT zostať o krok vpred a prakticky eliminuje neplánované výpadky v dôsledku problémov s hardvérom. Získate všetky možnosti programu ProSupport, ako aj výstrahy zamerané na AI, aby ste predišli chybám a opravám pri nehodách. *
Konektory Dell Latitude 9410

Porty a sloty

1. Zvukový kombinovaný konektor | 2. čítačka uSD | 3. Slot na kartu uSIM (voliteľný) (iba WWAN) | 4. USB 3.1 Gen1 (so zdieľaním napájania) | 5. Zárez zámku v tvare klinu | 6. 2x Thunderbolt ™ 3 s dodávkou energie a displejom | 7. HDMI 2.0 | 8. USB 3.1 Gen1 (so zdieľaním napájania) | 9. Čítačka kariet Smart Card (voliteľné)
Rozmery a hmotnosť latitude 9410

Rozmery a hmotnosť

1. Výška (vpredu): 0,85 cm (0,34) Výška (zozadu): 1,48 cm (0,59) | 2. Šírka: 31,97 cm (12,59) | 3. Hĺbka: 19,99 cm (7,87) | Počiatočná hmotnosť: 1,30 kg (2,90 lb) *
Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania

Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Pokračovaním v prehliadaní tejto webstránky súhlasíte so zhromažďovaním a používaním cookies na Vašom zariadení.