Latitude 15 9510 (2020)

DELL Latitude 9510

K7RP6
Dodacia doba môže byť dlhšia. Opýtajte sa na dodaciu dobu.
2 650,00 €
2 208,33 € bez DPH

Ultra prémiový notebook Dell Latitude 9510

Latitude 9510 je najmenší, najľahší a najinteligentnejší 15" notebook. Ponúka pokročilé pripojenie s podporou mobilného širokopásmového pripojenia WiFi 6 aj vysokorýchlostného 5G mobilného pripojenia. 5G antény sú ukryté reproduktorov aby sa zachoval tenký rám InfinityEdge. O výkon notebooku sa starajú procesory Intel Core 10. generácie spolu s 16 GB pamäte RAM. Poskytuje neuveriteľnú výdrž na batériu až do 30 hodín. Medzi kľúčové funkcie ExpressResponse, ktorá hodnotí preferencie používateľov a strojové učenie klepnutím (s technológiou Intel Adaptix) umožňuje rýchlejšie spúšťanie často používaných aplikácií a zároveň celkovo zvyšuje výkon aplikácií.  Ďalšou kľúčovou funkciou je ExpressCharge, ktorá pomáha využívať výdrž batérie pomocou AI a strojového učenia tým, že určuje vzorce používania používateľa a prináša jemné úpravy (napríklad stmievanie obrazovky), keď je batéria takmer vybitá.  Ďalej ponúka aj expresné prihlásenie, ktoré zistí, kedy sú používatelia blízko a automaticky prebudí počítač. Latitude 9510 ponúka „inteligentný zvuk“ so zlepšenými konferenčnými hovormi odstránením ozvien a šumu v pozadí.

Inteligentný a elegantný Dell Latitude 9510

Inteligentné a elegantné

Malé rozmery, veľký dopad: Latitude 9510 je rovnako elegantný ako prenosný, ako náš najmenší a najľahší podnikový počítač s rozmermi 38,1 cm (15), počínajúc iba 1,4 kg (3,1 lb). Natiahli sme obrazovku InfinityEdge 38,1 cm k okraju, aby sme poskytli maximálnu pracovnú plochu bez hmotnosti.

Ohromujúci od začiatku: Naša najkvalitnejšia verzia Latitude, ktorá bola kedy vyrobená, je precízne vyrobená z hliníka CNC, ktorý má najjemnejšie detaily o brúsených hranách diamantu a povrchovú úpravu vlasovou líniou. Nová klávesnica a touchpad sa cítia rovnako dobre, ako to vyzerá.

Pracujte kdekoľvek: Corning ® Gorilla ®Glass DX na 2-v-1 ponúka prvotriednu inováciu skla pre zníženie odrazov až o 9%, takže môžete pracovať kdekoľvek, kam vás vaša práca vezme. Obrazovka je odolnejšia s až 15-krát lepšou odolnosťou proti poškriabaniu a je takmer 2-krát menej náchylná na praskliny v porovnaní s Gorilla Glass 5. * Panel Super Low Power Panel pomáha šetriť batériu, zatiaľ čo voliteľná uzávierka fotoaparátu zvyšuje súkromie.

Zostaňte v pohode pod tlakom:IT teraz môže spravovať termály v systéme BIOS. Nie je viazaný na softvér, ktorý šetrí veľkosť úložiska a umožňuje IT zamerať sa na ďalší kritický softvér. Karbónové ventilátory sa používajú na chladnejšie chladenie, takže sa môžete sústrediť na svoju prácu. Okrem toho sú dve rúry na odvádzanie tepla lepšie ako jedna a naše 2-v-1 majú adaptívnu tepelnú reakciu, takže zostávajú v kolese chladnejšie ako na stole.

Náš záväzok k trvalej udržateľnosti: Vodou riediteľná farba na báze VOC sa používa na 100% lakovaných častí, ktorých cieľom je vytvoriť zdravšie pracovné prostredie. Aby sme pomohli v boji proti znečisteniu, 100% našich prepravných obalov 2 v 1 je recyklovateľných, ktoré pozostávajú z plastov viazaných na oceán (25%) a plastov recyklovaných HDPE (75%). Spoločnosť Dell zabránila v našich oceánoch skončiť viac ako 60 000 libier alebo 27 metrických ton plastov.

Prenášajte menej, dosahujte viac

Vždy pripravené: Naše najdlhšie prevádzkované firemné osobné počítače s výdržou batérie až 34 hodín a 11 minút *, takže môžete ľahko zvládnuť každý projekt a stratiť adaptéry alebo pomocné zdroje.

Power všetko: Až posledné 10. Gen Intel ® Core ™ i7 vPro ® procesory ponúkajú podnikom výkon, ovládateľnosť, vstavané bezpečnostné funkcie a stabilitu Intel ® vPro ® platformy a nasmerovať ku budúceho proti plánu.

Spoľahnite sa na pripojenie: Vyberte Intel ® WiFi 6 (Gig +) a poskytuje takmer 3x vyššiu rýchlosť a next-gen istotu počítačov a bezdrôtových sietí. *Ak ste na cestách bez pripojenia Wi-Fi, zostaňte v spojení s vysokorýchlostnými mobilnými širokopásmovými rýchlosťami Gigabit LTE alebo 5G dizajnom. * Cestujte s ľahkosťou pomocou novej technológie eSIM, ktorá sa pripája k ďalším globálnym operátorom bez nutnosti prepínania kariet SIM.
Špičkový dizajn Latitude 9510

Zažite nový spôsob práce s jednotným pracovným priestorom spoločnosti Dell Technologies.

Vstavaná inteligencia. Zabudovaná modernizácia.


Vieme, že mať správne zariadenie je len začiatkom veľkého pracovného dňa. Zamestnanci potrebujú inteligentné, intuitívne a pohotové skúsenosti, ktoré im umožnia pracovať produktívne a bez prerušenia. Podľa prieskumu by jeden zo 4 používateľov spochybnil svoju prácu a spoločnosť, pre ktorú pracujú, ak by mali so svojou technológiou negatívne skúsenosti. * Spoločnosti Dell Technologies Unified Workspace transformujú skúsenosti zamestnancov a zabezpečujú, že IT má proaktívne, prediktívne a automatizované riešenia na splnenie prísľubu moderného pracovného dňa a zároveň zjednodušuje ich schopnosť nasadiť, zabezpečiť, spravovať a podporovať ich prostredie.

nasadenie
ProDeploy v zjednotenom pracovnom priestore umožňuje IT presunúť sa od tradičného, vysokodotykového manuálneho nasadenia a namiesto toho odosielať zariadenia vopred nakonfigurované v podnikových aplikáciách a nastaveniach z továrne spoločnosti Dell priamo svojim koncovým používateľom - pričom koncových používateľov bude pracovať a budú pracovať prvý deň. ,

Zabezpečené
dôveryhodné zariadenia spoločnosti Dell poskytujú základ modernému prostrediu pracovnej sily s neviditeľnou a nepretržitou ochranou, ktorá zaisťuje inteligentnejšie a rýchlejší zážitok. Koncoví používatelia zostanú produktívni a IT si budú istí modernými bezpečnostnými riešeniami pre dôveryhodné zariadenie Dell.

Spravovať
Pracovný priestor Dell Client Command Suite + VMware Workspace ONE ponúka integrované funkcie, ktoré poskytujú IT jednotné prostredie správy koncových bodov, umožňujú im spravovať firmvér, OS a aplikácie z jednej konzoly a zároveň vytvárajú plynulé prostredie pre koncových používateľov.

Podpora
ProSupport rieši problémy s hardvérom až 11x rýchlejšie ako konkurencia. ProSupport pre PC ponúka 24x7 prístup k inžinierom ProSupportu v danom regióne, ktorí kontaktujú IT, keď nastanú kritické problémy, * takže sa môžete sústrediť na to, čo ďalej, nie na to, čo sa práve stalo.

ProSupport Plus pomáha IT zostať o krok vpred a prakticky eliminuje neplánované výpadky v dôsledku problémov s hardvérom. Získate všetky možnosti programu ProSupport, ako aj výstrahy zamerané na AI, aby ste predišli chybám a opravám pri nehodách. *
Porty a sloty stroja Dell Latitude 9510

Porty a sloty

1. Zárez zámku v tvare klinu | 2. Zvukový kombinovaný konektor | 3. USB 3.2 Gen 1 (so zdieľaním napájania) | 4. HDMI 2.0 | 5 a 6. 2 x Thunderbolt ™ 3 s napájaním a portom pre zobrazenie | 7. Čítačka pamäťových kariet uSD 4.0 | 8. Voliteľná kontaktovaná čítačka kariet SmartCard
Rozmery a hmotnosť Latitude 9510

Rozmery a hmotnosť

1. Výška prednej časti: 8,23 mm (0,32) | Zadná výška: 13,99 mm (0,55) 2. Šírka: 340,2 mm (13,39) | 3. Hĺbka: 215,8 mm (8,49) | Počiatočná hmotnosť prenosného počítača: 1,4 kg (3,1 lb) * | Počiatočná hmotnosť 2 v 1: 1,5 kg (3,3 lb) *
Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania

Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Pokračovaním v prehliadaní tejto webstránky súhlasíte so zhromažďovaním a používaním cookies na Vašom zariadení.