DELL INSPIRON

Notebooky Dell Inspiron sú vhodné pre každého

S notebookmi DELL Inspiron sa zhostíte každodenných úloh so štýlom. Užite si bohatú grafiku a veľkolepý zvuk. Vyjasnite svoj svet s prémiovým brúseným povrchom a energickými farebnými verziami. Plne vybavené notebooky a 2-v-1, ktoré vás pozývajú k prežitiu pohlcujúceho kina Dell Cinema, nech ste kdekoľvek, s množstvom elegantných možností dizajnu.

Dell Inspiron notebooky

Navrhnutý tak, aby zapôsobil
Či už hľadáte prvotriedne materiály, čistú mobilitu alebo zmysluplnú inováciu pre vylepšený zážitok, rodina Inspiron má všetko. 
Výkon, na ktorom záleží
S procesormi Intel® a AMD najnovšej generácie, robustnou pamäťou a pamäťou a displejmi UHD, notebooky Inspiron a 2-v-1 ponúkajú všetko, čo potrebujete v kompaktnom dizajne 
Flexibilný
Režimy pre prenosný počítač, stan, tablet alebo stojan využijete pri úprave fotografií, aktualizácii blogu, streamovaní obľúbenej zábavy alebo príprave správy. 
Voliteľné aktívne perá
Kreslite a zapisujte prirodzene s voliteľnými perami Dell Active Pens, ktoré sú navrhnuté na náčrt, zapisovanie poznámok alebo písanie bez problémov a pohodlne. Dostupné iba na vybraných modeloch.

  • Notebooky Dell Inspiron série 3000 sú poskytujú dostatok výkonu na všetky bežné činnosti. Základná séria 3000 ponúka jednoduché spracovanie z ľahkých materiálov za vynikajúcu cenu.
  • Notebooky Dell Inspiron série 5000 poskytujú vysoký výkon v peknom balení. Naše 2v1 konvertibilný zariadenia vám umožnia pracovať vo viacerých módoch.
  • Notebooky Dell Inspiron série 7000 je najvyššia séria z rady DELL Inspiron. Ponúka kvalitné spracovanie, vysoký výkon a kvalitné displeje. Užite si multimediálny zážitok na novej úrovni.
  • Notebooky Dell Inspiron série GAMING sú navrhnuté a skonštruované podľa výkonových potrieb herných nadšencov s vynikajúcim pomerom cena/výkon.

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania