DELL LATITUDE

Notebooky Latitude od spoločnosti Dell sú ideálnym riešením pre profesionálov, ktorí hľadajú vysoko kvalitný a spoľahlivý produkt. Tieto notebooky sú navrhnuté tak, aby poskytovali vynikajúcu výkonnosť a komfort pre užívateľa. Vynikajúca výkonnosť: Díky vysoko kvalitným komponentom a optimalizácii softvéru poskytujú Latitude notebooky vynikajúcu výkonnosť, ktorá umožňuje hladký chod náročných aplikácií. Spoľahlivosť: Latitude notebooky sú navrhnuté tak, aby poskytovali maximálnu spoľahlivosť. Sú testované v extrémnych podmienkach a sú schopné vydržať aj náročné pracovné prostredie. Komfort pre užívateľa: Latitude notebooky sú vybavené funkciami, ako je vysokokapacitná batéria a štýlový dizajn, ktoré zvyšujú komfort pre užívateľa.

Spoľahlivé notebooky Dell Latitude

Rada notebookov DELL Latitude bola navrhnutá najmä pre firmy a mobilných profesionálov. Vyznačuje sa veľkou spoľahlivosťou, dlhou životnosťou, zabezpečením a vynikajúcou technickou podporou pre koncových používateľov.

Latitude 9510 - počítač, ktorý vás spozná

Notebook, ktorý vás pozná

Predstavujeme Latitude 9510, najmenší, najľahší a najinteligentnejší 15" podnikový prenosný počítač na svete dostupný aj v prevedení 2 v 1. Obsahuje nainštalovaný AI nástroj Dell Optimizer, ktorý sa prispôsobí vášmu spôsobu práce. Užívajte si 15" obrazovku InfinityEdge s rozmermi ako majú bežné 14" notebooky.

OD NULY PO MAXIMÁLNU PRODUKTIVITU
Spúšťajte, nabíjajte a pripájajte sa rýchlejšie ako kedykoľvek predtým vďaka úplne prepracovanej rodine Dell Latitude. Vďaka menším, ľahším dizajnom a prvotriednym povrchom a funkciám môžete pracovať pri plnej rýchlosti. 

PRODUKTIVITA PRI PLNEJ RÝCHLOSTI
Služba Dell Latitude vám pomáha pracovať rýchlejšie. Prihláste sa pomocou čítačky odtlačkov prstov na tlačidle napájania a  snímača Dell ExpressSign-in, snímači priblíženia, ktorý prebudí vaše zariadenie, keď ste blízko a uzamknete ho, keď ste preč. ExpressConnect odkazy na najlepšie Wi-Fi pre menej oneskorenie. Zostaňte produktívni dlhšie s vynikajúcou výdržou batérie a technológiou ExpressCharge, ktoré dokážu nabiť batériu na 80% za jednu hodinu *.

MENŠIE, MÚDREJŠIE NÁVRHY 
Naše notebooky Latitude a 2-v-1 boli impozantne prepracované, aby sa otočili. Vyrobené z prvotriednych povrchových úprav, ako sú recyklované uhlíkové vlákna a všetok nový hliník, a to v podobe ľahšieho rámu. A s veľkými, živými displejmi a tenkými okrajmi môžete byť stále produktívnejší v menšej miere.

INTELIGENTNÉ JEDNOTNÉ RIADENIE 
Spoločnosť Dell poskytuje flexibilné, zjednodušené a bezpečné riešenia na podporu zavádzania a správy akéhokoľvek prostredia IT. Vďaka integrácii medzi aplikáciou Dell Client Command Suite a VMware Workspace ONE môžete spravovať firmvér, operačný systém a aplikácie z jednej konzoly. Dôveryhodné zariadenia Dell navyše obsahujú vstavané a voliteľné bezpečnostné riešenia a služby, ktoré zabezpečujú ochranu a konkurencieschopnosť vašej firmy.

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania