DELL VOSTRO

Spoľahlivé notebooky pre malé a stredné firmy

Notebooky DELL Vostro spájajú v sebe dômyselný dizajn s prvotriednou produktivitou v ultra tenkom tele. Rada notebookov Vostro je určená najmä pre oblasť drobného podnikania. Odolný hliníkový kryt s možnosťou výberu farieb priťahuje pohľady. Procesory Intel® ďalšej generácie sľubujú energeticky efektívny mobilný výkon. V cene je obvykle 3 ročná záruka s opravou priamo u Vás doma už nasledujúci pracovný deň po nahlásení závady.

Prenosné notebooky určené na zvýšenie produktivity.

Zvýšená produktivita so základnými funkciami vrátane najmodernejších procesorov na zabezpečenie rýchlejšieho výkonu; displeje proti oslneniu pre jednoduché sledovanie; viac portov, vrátane starších portov, na jednoduché pripojenie ku všetkým vašim zariadeniam; a vysokorýchlostný gigabitový ethernet sú zabalené v profesionálnom, tenkom a ľahkom dizajne pre ľahkú prenosnosť.

Notebooky DELL Vostro série 3000

Základná séria notebookov na zvýšenie produktivity v rafinovanom a praktickom dizajne.

Notebooky DELL Vostro série 5000

Tenký, ľahký prenosný počítač s prvotriednym farebným dizajnom a pôsobivým výkonom pre profesionálov hľadajúcich štýl a mobilitu.

Notebooky DELL Vostro série 7000

Výkonné notebooky určené pre profesionálov, ktorí potrebujú výkon a zabezpečenie.

Inteligentné zabezpečenie pre podnikanie.

Notebooky Vostro sú vybavené inteligentnými funkciami zabezpečenia, ktoré sú určené na ochranu vás aj vašich údajov. Zlepšite svoju bezpečnosť pomocou OS Recovery a Windows 10. Voliteľný hardvér TPM 2.0 prináša komerčné zabezpečenie. * 
* Dostupné vo vybraných systémoch.

Žiadne oddelenie IT? Žiaden problém.

Služby a podpora spoločnosti Dell vám môžu pomôcť spravovať a dokonca predchádzať technickým problémom. ProSupport a ProSupport Plus vám poskytnú 24/7 prístup k našim odborným technikom, ktorí sú pripravení zvládnuť akékoľvek problémy a pomôcť vám s jednoduchým riadením vášho systému. Po diagnostike na diaľku ponúkame aj službu náhodného poškodenia a servis na mieste nasledujúci pracovný deň. Nech je problém akýkoľvek, máme na vás vzťah.

Dell Vostro 13 5310

6MHX6
Dell Vostro 5310 13,3" FHD i5-11300H 8GB 256GB SSD W10Pro 3rNBD Šedý
DODACIA DOBA: Obvykle 1 až 3 pracovné dni
949,00 €
790,83 € bez DPH
Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania

Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Pokračovaním v prehliadaní tejto webstránky súhlasíte so zhromažďovaním a používaním cookies na Vašom zariadení.