Novinka XPS 15 7590

  Novinka XPS 15 7590

  Novinka XPS 15 7590

  14 produktov

  Notebooky XPS 7590

  Najmenší notebook s 15,6-palcovým ohromujúcim OLED displejom na svete. Teraz s novými procesormi Intel® Core ™ 9. generácie.

  Vylepšené umiestnenie kamery: Tlačili sme inovácie na svoje hranice, aby sme vytvorili našu najmenšiu webovú kameru s vysokým rozlíšením, ktorá je umiestnená v hornej časti známeho displeja InfinityEdge - teraz vpredu a uprostred. 

  Revolučná konštrukcia webkamery: Nová webová kamera XPS 15 nie je len menšia - je tiež lepšia. Nový 4-elementový objektív využíva viac prvkov ako typická webová kamera, ktorá poskytuje ostré video vo všetkých oblastiach snímky, zatiaľ čo časová redukcia šumu využíva pokročilú redukciu šumu, čo výrazne zlepšuje kvalitu videa, najmä pri slabých svetelných podmienkach. Nakoniec je šošovka zostavená s presným strojom, aby sa zabezpečilo zaostrenie všetkých bodov obrazu. 

  Revolučná webkamera XPS 7590

  Zobrazenie InfinityEdge: Prakticky bezhraničný displej maximalizuje priestor na obrazovke vďaka 15,6-palcovému displeju vo vnútri prenosného počítača, ktorý je bližšie k veľkosti 14-palcového displeja, vďaka rámčeku s rozmermi iba 6,04 mm na stranách a 7,08 mm na vrchu. Jedinečný 

  dizajn: Model XPS 15, ktorý meria v úzkych 11 až 17 mm a začína pri iba 4 kíl (1,8 kg) s jednotkou SSD, je extrémne ľahký notebook s výkonnosťou 15 palcov.


  Úžasný dizajn XPS 7590

  Úchvatný pohľad

  Hlboký kontrast: Samoosvetľujúce pixely displeja OLED displeja sa môžu úplne vypnúť, aby sa dosiahla dokonalá čierna pre výrazne vyšší kontrast, astronomická 100 000: 1, takže obsah ožíva s úchvatnými detailmi najmä v tmavých oblastiach. Vizuály sú vernejšie životu s širším rozsahom farieb, čo je skvelé pre tvorcov obsahu. 

  Dazzing detail: S UltraSharp 4K Ultra HD displejom (3840 x 2160), môžete vidieť každý detail každého pixelu bez toho, aby ste museli priblížiť. S 6 miliónmi pixlov viac ako Full HD a 3 miliónmi viac ako MacBook Pro môžete upravovať obrázky s presnou presnosťou bez obáv z rozmazania alebo zubatých čiar. 

  Špičkové farbySo 100% farbou Adobe RGB, XPS 15 pokrýva širší farebný rozsah a vytvára farebné odtiene mimo konvenčných panelov, takže môžete vidieť viac toho, čo vidíte v reálnom živote. Obrazy s viac ako 16 miliónmi farieb sú hladšie a farebné prechody sú neuveriteľne živé s väčšou hĺbkou a rozmerom. Súčasťou balenia je softvér Dell PremierColor, ktorý automaticky premieňa obsah, ktorý ešte nie je vo formáte Adobe RGB, na farby na obrazovke, ktoré sa zdajú byť neuveriteľne presné a pravdivé. 

  Krásny z akéhokoľvek uhla: Antireflexná obrazovka v kombinácii s vynikajúcim jasom 500 N na displeji UHD vás oslobodzuje od zábavy. Širokouhlý panel navyše poskytuje širší uhol pohľadu, takže môžete zdieľať svoju obrazovku bez toho, aby ste niečo stratili. 

  Dotykové: Ťuknite, potiahnite a štipnite si cestu okolo obrazovky. Voliteľný dotykový displej umožňuje prirodzenú interakciu s vašou technológiou.


  Kino Dell

  Filmový zážitok na dosah ruky s neuveriteľnou farbou, streamingom a zvukom. *


  Konečný osobný divadelný zážitok.

  CinemaColour

  Vizuály sa zdajú byť rovnako živé ako svet okolo vás. Vychutnajte si bohatšie, žiarivejšie farby a detaily, ktoré umožňujú profily farieb Dell a naplno využite vynikajúci dynamický rozsah obsahu HDR, nekonečne hlboké čierne a oslnivé jasy vďaka technológii Dolby Vision ™. Zistiť viac

  Cinemasound

  Vlny MaxxAudio® Pro zvyšuje hlasitosť a objasňuje každý tón, takže zažijete zvuk v štúdiovej kvalite. Zistiť viac

  CinemaStream

  Killer Bezdrôtové kanály maximálnu šírku pásma pre vaše videá alebo hudbu pre bezproblémové, stutter-free zážitok. Zistiť viac

  Výkon elektrárne XPS 7590

  Výkon elektrárne

   Najvýkonnejší mobilný výkon: najvýkonnejší notebook XPS, aký sme kedy postavili, zahŕňa najnovší procesor Intel® Core ™ s 9. generátorom s až 8 jadrami a 16 vláknami, ktoré prinášajú hráčom a tvorcom maximálny výkon. 

  Menej čakania, viac vytvorenia: Výkon NVIDIA® GeForce® GTX 1650 GPU zrýchľuje vaše obľúbené kreatívne aplikácie pre vyšší výkon a rýchlejšiu rýchlosť v editovaní videa, grafickom dizajne, fotografii a vysielaní hier. Vychutnajte si svoje obľúbené hry prelomovým grafickým výkonom ocenenej architektúry NVIDIA Turing ™. 

  Maximálna kapacita pamäte a úložného priestoru: Podpora až 32 GB * pamäte s šírkou pásma 2666MHz, 1,2-násobnou rýchlosťou 2133MHz možností. Rýchlejšia pamäť znamená, že sa dostanete k obsahu, ktorý potrebujete rýchlejšie. Ukladanie až 2 TB * diskov SSD, ktoré sú k dispozícii v rýchlejšej verzii PCIe, poskytuje dostatok úložného priestoru a vysokú schopnosť reagovať na prístup a rýchle spúšťanie aplikácií. XPS 15 zavádza a pokračuje v sekundách s jednotkou SSD, takže môžete robiť viac bez čakania. 

  Killer ™ Wireless:Killer AX1650 s pokročilou technológiou Wi-Fi 6 a teoretickými priepustnými rýchlosťami až 2,4 Gbps je takmer 3-krát rýchlejší ako predchádzajúca generácia produktov 80MHz 2x2 AC. Killer 1650 automaticky rozpoznáva, klasifikuje a uprednostňuje streamovanie videa, komunikácie a hernú prevádzku vo vašom systéme pre rýchle a plynulé online zážitky. 

  Pracujte alebo hrajte celý deň: Vydržíte najdlhšiu výdrž batérie akéhokoľvek 15-palcového * laptopu - až 20 ½ hodín * na modeli Full HD s batériou 97 Whr pri použití pri používaní aplikácií produktivity, ako sú Word alebo Excel, alebo až 14 hodín ½ hodiny * pri streamovaní Netflix. Na našom UHD paneli získate 13 hodín a 22 minút * pomocou aplikácií produktivity alebo 9 hodín a 22 minút* Netflix streaming a OLED dostať 7 hodín a 23 minút * na produktivitu apps a 9 hodín a 23 minút * Netflix streaming.

  Špičkové pripojenie

  Viacúčelový port Thunderbolt ™ 3 vám umožňuje nabíjať prenosný počítač, pripojiť sa k viacerým zariadeniam (vrátane podpory až dvoch displejov s rozlíšením 4K) a vychutnávať si prenosy dát až 40 Gbps, čo je 8x rýchlejšie ako rozhranie USB 3.0. Obsahuje aj dva porty USB 3.0.

  Pokročilé dokovanie

  Dokovacia stanica Dell Thunderbolt Dock poskytuje dokonalé pracovné prostredie s pripojením USB typu C pre napájanie a údaje pri rýchlostiach 8X rýchlejšie ako rozhranie USB3.0.

  Pozrite sa, čo vám chýba

  Štandardná podsvietená klávesnica osvetľuje vaše klávesy, takže môžete počas písania zostať produktívni aj v osvetlených alebo neosvetlených priestoroch.


  Pracujte interaktívne

  Sťahovanie, priblíženie a kliknutie s dôverou: Presná dotyková podložka zabraňuje skákaniu a plávajúcim kurzorom, zatiaľ čo prevencia pri náhodnej aktivácii zastaví neúmyselné kliknutia, keď dlaň narazí na dotykový panel. 

  Windows Dobrý deň: Vychutnajte si prihlásenie bez hesla pomocou voliteľného snímača odtlačkov prstov, ktorý je integrovaný v tlačidle napájania, ktoré vám poskytuje najrýchlejší a najbezpečnejší spôsob odomknutia prenosného počítača. Pomocou prsta vás rozpozná okrem všetkých ostatných. Je to vlny vás v priateľskom ahoj a dokonca funguje na aplikácie a webové stránky Microsoft Edge.


  Vytvorený z prvotriednych materiálov

  Maximálna životnosť: Presne odrezaný z jediného hliníkového bloku pre robustný, odolný podvozok v krásnom dizajne. Sklo Corning® Gorilla® Glass 4 je dvakrát odolnejšie voči poškodeniu v porovnaní s konkurenčnými produktmi. 

  Ochlaďte pod tlakom: Opierka dlaní je vyrobená z uhlíkových vlákien. Je silný a tenký ako hliník, ale ľahší a chladnejší na dotyk. *


  Konektory XPS 7590

  Porty a sloty

  1. Slot pre kartu SD | 2. USB 3.1 Gen 1 | 3. Tlačidlo a indikátor stavu batérie 4. Zárez v tvare klinu | 5. Napájanie striedavým prúdom 6. USB 3.1 Gen 1 | 7. HDMI 2.0 8. Thunderbolt ™ 3 (4 pruhy PCI Express Gen 3) podporujúci: dodávku energie, Thunderbolt ™ 3 (obojsmerný 40Gbps), USB 3.1 Gen 2 (10Gbps), video výstup Native DisplayPort 1.2, VGA, HDMI, Ethernet a USB -A prostredníctvom adaptéra Dell (predáva sa samostatne) 9. Konektor náhlavnej súpravy


  Rozmery XPS 7590

  Rozmery a hmotnosť

  1. Výška: 11 mm-17 mm (0,45 "-0,66") | 2. Šírka: 357 mm (14,06 ") | 3. Hĺbka: 235 mm (9,7") Počnúc hmotnosťou: 1,8 kg (4 libry) s batériou 56 Whr, SSD a dotykovým displejom; Počnúc hmotnosťou: 2 kg (4,5 kg) s batériou 97 Whr, SSD a dotykovým displejom

  Zobrazuje sa 1 - 14 z 14 položiek

  Filtrovať podľa

  Grafická karta:
  Operačná pamäť RAM:
  Disk - úložisko:
  Veľkosť displeja:
  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.