DELL OptiPlex 3020
DELL OptiPlex 3020
DELL OptiPlex 3020
DELL OptiPlex 3020

DELL OptiPlex 3020

Inšpirujte zamestnancov prostredníctvom stolového počítača Dell OptiPlex 3020, ktorý bol navrhnutý pre základnú produktivitu, stabilný životný cyklus a ...

CM_Optiplex3020

V prípade záujmu o túto zostavu nás kontaktujte na adrese: info@notebooky-dell.sk
Následne Vás budeme kontaktovať s výhodnou cenovou ponukou.

Optiplex 3020Vykonajte viac vďaka stolovým počítačom pre podniky, ktoré ponúkajú špičkovú hodnotu s vysokým výkonom, mimoriadne silným zabezpečením a jednoduchou prevádzkyschopnosťou. 

Pripravené na výkon

Napájanie počas náročných úloh s procesormi Intel® Core™ i5 4. generácie. Efektívny multitasking s operačným systémom Windows 7 Professional alebo Windows 8 Pro. Jednoducho spúšťajte viac aplikácií súčasne vďaka až 8 GB pamäte1. Vyšší výkon a podpora dvoch monitorov s integrovanou grafikou Intel® HD (Intel HD4600). Rýchle spustenie s voliteľným vysokovýkonným diskom SSHD.  Ukladajte veľké množstvo údajov s vnútorným úložným priestorom až 2 TB1 (k dispozícii v konfigurácii miniveža).

Špičková bezpečnosť

Zastavte pokročilé hrozby a útoky nultého odňa so službou Dell Data Protection | Protected Workspace – aktívna ochrana softvéru v reálnom čase.  Ukladajte prihlasovacie údaje bezpečne s integrovaným modulom Trusted Platform Module (TPM).  Zabezpečte oprávnený prístup cez viacfaktorové, jediné prihlásenie (SSO) a overenie pred spustením vďaka službe Dell Data Protection | Security Tools.  Posilnite ochranu vďaka čítačke odtlačkov prstov a možnostiam kariet smart card.  Šifrujte údaje na akomkoľvek zariadení, či už v externom médiu, alebo v úložisku cloud so službou Dell Data Protection | Encryption.Dve verzie

Jednoduché nasadenie a správa

Maximalizujte prostriedky IT so stolovými počítačmi OptiPlex, ktoré podporujú automatické aktualizácie a nasadenia zahrnuté v pásme.  Zjednodušte správu vďaka integrácii do zariadení Dell KACE, Microsoft System Center a štandardným nástrojom.  Zjednodušte riadenie životného cyklu – od konfigurácie a nasadenia cez ďalší predaj a recykláciu – so službami spoločnosti Dell.2  Nasadenie s flexibilitou vďaka viacerým možnostiam šasi. Vyberte malý typ šasi optimalizovaný pre pracoviská s obmedzeným priestorom alebo rozšírte minivežu o podporu starých kariet PCI.  Znížte čas a náklady na údržbu vďaka prakticky použiteľným šasi bez potreby nástrojov.

No reviews
Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania

Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Pokračovaním v prehliadaní tejto webstránky súhlasíte so zhromažďovaním a používaním cookies na Vašom zariadení.