DELL OptiPlex 7020
DELL OptiPlex 7020
DELL OptiPlex 7020
DELL OptiPlex 7020

DELL OptiPlex 7020

Stolný počítač DELL Optiplex 7020 je výkonným pomocníkom v každej firme alebo kancelárii. Profesionálny dizajn, odolná konštrukcia, vysoká kvalita prevedenia, ...

CM-Optiplex7020

V prípade záujmu o túto zostavu nás kontaktujte na adrese: info@notebooky-dell.sk
Následne Vás budeme kontaktovať s výhodnou cenovou ponukou.

DELL Optiplex 7020 MT vyrieši bežné pracovné alebo multimediálne operácie vďaka osvedčenej platforme Intel s najnovšími procesormi Intel štvrtej generácie. Vďaka integrovanej grafickej karte Intel HD alebo dedikovanej grafickej karte (iba vybrané modely), je zabezpečený dostatok výkonu pre každodennú bežnú prácu.

Profesionálny výkon, na ktorý sa môžete spoľahnúBezpečnosť

Zabezpečte splnenie úloh: Prebojujte sa cez svoje každodenné úlohy s procesormi Intel® Core™ i7 až do 4. generácie a čipovou súpravou Intel Q87, ako aj s najnovšou samostatnou grafickou kartou.  

Pravá vec v pravý čas: Rýchle spúšťajte najpoužívanejšie aplikácie a súbory s technológiou Intel Smart Response. 

K dispozícii v dvoch veľkostiach: Vyberte správny dizajn pre vaše pracovisko: mini veža alebo stolový počítač SFF.

Skutočne bezpečný stolový počítač

Bezpečnosť, ktorá vo svojej triede nemá súpera: Chráňte si údaje s najbezpečnejším radom komerčných stolových počítačov na trhu. Spoločnosť Dell ponúka komplexné šifrovanie, pokročilé overovanie a prevenciu škodlivých softvérov prostredníctvom jediného prostriedku, ktorý ochráni údaje od zariadenia až po cloud.  

Dell Data Protection (DDP) | Security Tools: Povoľte ústredné riadenie pokročilého overovania.  

DDP | Encryption (voliteľné): Ochrana údajov na akomkoľvek zariadení, v externých médiách a v cloude.  

DDP | Protected Workspace (voliteľné): Ochrana koncových používateľov a ich údajov pred pokročilými škodlivými softvérmi.  

Certifikát Trusted Computing Group (TCG): Počítač OptiPlex 7020 je posilnený pomocou certifikovaného modulu TCG Trusted Platform Module, hardvérového zariadenia, ktoré pridáva ďalšiu úroveň ochrany údajov a bezpečného ukladania dôležitých údajov.

Dell Optiplex 7020

Jednoduché ovládanie

Integrované riadiace funkcie: Zjednodušte a automatizujte riadenie životného cyklu svojich počítačov OptiPlex špičkovou integráciou do centra Microsoft System Center a výrobkov Dell KACE – a ušetrite drahocenný čas a prostriedky.  

Dell Command Center: Šetrite čas a eliminujte náhodné pokusy vďaka automatizovaným nástrojom spoločnosti Dell a ďalším pomôckam na nasadzovanie, monitorovanie a aktualizáciu systémov.  

Predstavujeme Dell KACE K1000 Express: Umožnite svojmu oddeleniu IT vidieť, aktualizovať a evidovať vaše osobné počítače Dell týmto bezplatným základným riešením na riadenie systémov.  

Jednoduchý servis: Počítač OptiPlex 7020 má šasi navrhnuté na jednoduchú a ľahkú údržbu bez nástrojov, čím ušetríte drahocenný čas a prostriedky.

Dlhodobá spoľahlivosť

Podpora počas celej doby životnosti: Spoľahnite sa na služby spoločnosti Dell pri konfigurácii, nasadení, riadení a podpore vašich stolových počítačov Dell Optiplex od začiatku až do konca vrátane recyklácie na konci životného cyklu.  

Odolnosť: Počítač Dell OptiPlex 7020 je vyrobený z trvanlivých materiálov, ktoré dokážu zvládať nástrahy skutočného sveta. Podstúpil vysoko zrýchlenú skúšku životnosti (HALT – Highly Accelerated Life Cycle Testing) v spoločnosti Dell a vydržal limity našich inžinierov na horúčavu, chlad, vibrácie, otrasy a pády.  

Ušetrite energiu: Počítač Dell OptiPlex 7020 vyhovuje energetickým hodnoteniam programov Energy Star 6.0 a EPEAT Gold.

So zárukou: Buďte bez starostí s tromi rokmi záručného servisu v nasledujúci pracovný deň.

No reviews
Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania

Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Pokračovaním v prehliadaní tejto webstránky súhlasíte so zhromažďovaním a používaním cookies na Vašom zariadení.